Svatba 18.4.2009. Co už máte koupené?

27. apr 201016210
  • jika: já se nechtěla vdávat, až po škole, a pak jsem narazila na šaty, tak jsem je koupila a začala jsem řešit, že se teda vezmeme už teď 🙂 😃

• natrix - jeeej, to je krasny dovod na svadbu 😃 to je super, ze ako prve mas kupene saty 🙂

• tak to ano,to by sa pacilo aj mne 🙂 ja som mala tiez nejaku predstavu o satkach a to asi nebolo ani dobre,lebo tie co som pozerala na nete tak som mala problem najst,ale nakoniec som nasla jedny ktore mi hned padli do oka

• Sponzor fóra
  • natrix - a v ktorom semesti prave studujes?

• jika: my už byli zasnoubení, ale čekají mě ještě dva roky školy, tak jsem chtěla až potom a ono se to pak tak zamotalo... ty šaty si mě našly, protože to byla obrovská shoda náhod... 🙂
    akorát se na jiné už nesmím koukat, aby se mi nezalíbily 🙂 😃
    představu jsem měla - jednoduché, elegantní, žádné kruhy a vlečky! No tak hádejte, co mám... kruhy a vlečku... 😃 😃 😃
    studuju první navazující magisterský, taky studuješ?

• natrix hej, som len v 3. semestri (moja 2.vs 😴 ) - a dva tyzdne pred svadbou ma caka posledna z toch preddiplomovych skusok - nieco ako bakalar, tak sa mooooc tesim 😒
    ja som tie vzdy hovorila, ze saty bezvleckove, ziadna siroka sukna, ale potom som si nejako skusala iba take 😃

• jika: byla jsem v salonu, který rušili, tak jsem koukala na společenské a byly tam ty moje svatební a maminka říká, že však ať si je zkusím, že za to nic nedám... tak jsem je zkusila - nové, nepoužité, ani cenovku ještě neměly, dorazily den předtím a měly jet na nějakou výstavu, no a mamina překvapila: říká, že jestli chci, že mi je koupí... tak jsem chtěla... 🙂 takže jsem vlastně koupila první svatební šatky, které jsem na sobě měla... na jednu stranu závidím zkoušení spousty modelů, na druhou stranu, když pak bidím i tu nerozhodnost a změny šatů 14 dní před svatbou, tak jsem ráda... 🙂

• natrix -ved ked sa ti pacili a boli to tie prave, tak naco skusat dalsie 😉 ti vazne zavidim, ja som uz saticiek poskusala dost, no a vobec si nie som ista, ze ktore su "tie pre mna" 😞

• jika: kdybych měla širší výběr, pořídila bych asi meruňklové, nebo champagne, ty moje jsou ,,jenom" smetanové, ale i tak jsou krásné 🙂 akorát mám strach, aby držely, nemají ramínka 🙂 😃 😃 😃
    máš čas 🙂

• jika: ale líbí se mi na Tobě ty favoritky číslo 1 a pak fotka 38, není u nich popisek a je tam spíš horní půlka těla, ty by chtělo viudět celé 🙂

• aká budete mať darčeky pre hostí a pierka? som našla úplne krásne pierka pre hostí aj rodičov za fakt peckové ceny 😉 tie darčeky ešte stále riešime....

• barchee:chcela som sa spytat kde si nasla pierka?ja som tiez jedny nasla od nej holky co je aj tu a robi vselijake a tiez za super ceny.a co sa tyka darcekov pre hosti tak nad tym sme tiez rozmyslali,ale asi budeme davat darceky len detom

• pierka si nejsem jistá, co jsou, můžete mi to upřesnit?
    Jinak dárečky asi nebudeme žádné dávat, ale všichni dostanou výslužky a svatební víno 🙂 u nás v rodině se nikdy žádné dárečky nedávaly...

• barchee: my budeme davat ako darcek hostom 5 mandli v cukre v tylovom vrecusku - 5 preto, lebo je to pre zdravie, stastie, plodnost, peniaze a dlhy zivot 🙂 som to niekde citala 😃

• natrix.pierko je to co sa dava zenichovi na sako a tiez hostom.my tiez darceky nebudeme davat,zakusky a flase budeme davat ale tiez malu pozornost detom

• Sponzor fóra
  • natrix - vyvazky 😉 myslim, ze tak je to u vas

• mona, jika: já si to myslela, ale pro jistotu 🙂

• no ja som zase rozmyslala ako sa to povie u vas,vedela som lebo sesternice byvaju v cechach a mali tam aj svadby.Ale vzdy je lepsie sa opytat.dava si z vas niekto aj ciganku,co sa davalo aj volakedy?mne sa to paci,ale vsetci ma odhovaraju,ze to sa uz nerobi na svadbach

• mona: no já mám třetinu spolužáků slováků a jedna moje dobrá kamarádka, se kterou denně dojíždím do školy je slovenka a mluví pouze slovensky (už 4. rok v ČR), takže nemám problém, ale občas se objeví nějaký pojem (nebo zvyk), který mi nic neříká...
    např: co je myšleno cigánka?

• rómka-cikanka asi tak nejak.to pride nejaka osoba tak prezlecena a bude robit akoze ma so zenichom dieta a bude pytat peniaze za vyzivne a vselijaka veci o tom.je to vsetko take humorne

• Dakujem dievcence za pochvalu - ale tie saty su naozaj tazke 🙂 Inak zavoj ani len netusim aky je dlhy 😵

• darčeky pre hostí myslím tie drobnosti, čo sa dávajú nad tanier pred menovku, také tie maličké čokoládky, alebo sušené ovocie v balíčku z organzy...už viete čo myslím? Výslušky sú jasnačka, my máme tiež koláče a dcl okrasnú flašku hruškovice 😃 Tie pierka som našla tu www.reka.sk/?page_id=561 - strašne sa mi páčia 😉 ...akú farbu si vyberiem ešte neviem...

• ťažké šaty???? ja mám krásne veľké a sú úplne ľahučké, nové, proste super 🙂 mám ich zo salónu Angel´s v Senci. Ale čo som si bola skúšať v inom salóne v BA - som bola zhrozená - šaty staré, ťažké, z nekvalitných materiálov...ten salón v Senci je fakt veľmi dobrý 🙂

• ahojte, ja spojim menovky s darcekom pre hosti - nieco sladke a do toho "zapichnem" menovku.. a bude vybavene.
    ja mam satky z diamondu v nitre, vyskusala som asi cely salon 😬 a nakoniec som si vybrala take, ktore by ma ani nenapadli

• mona: aha, tak to jsem u nás nikdy neviděla 😬

• mona: rodina z frajerovej strany to má vo zvyku - jeho bratrancovi na svadbe to mali. Oni majú takých pár známych, čo sa aj na oslavy doteperia ako cigáni a robia všelijaké divadielka cigánske...Ja takéto veci nemusím, príde mi to trápne... :-/
    e.lle : to je dobrý nápad 😉 a máš nejakú predstavu, do čoho by si to zapichla? V apríli ešte nebude tak teplo, takže sa nám nebude nič topiť 😛 ja som pôvodne chcela čokoládky, ale tie sú strašne maličké a také nevýrazné, tylové sáčky sú ok, ale sú klasika a ja by som chcela niečo nezvyčajné...tak vymýšľam stále 😃

• barchee: já pořád uvažuju, jestli dělat jmenovky, nebo ne, ale pokud ano, tak jsem uvažovala, jak to tady bývá vidět v albech - bonbonek Ferrero roche, do toho zapíchnutá jmenovka 🙂 ladilo by nám to i s barvou svatby a s výzdobou 🙂

• pozri mi do albumu, mam tam par vzorov, ale asi najviac sa mi pozdava ze napeciem mafinky - take akurat velke, pohladam take formy niekde na to a do toho to pichnem a je... alebo ak nieco mensie tak som videla uz aj rafaelo a to do toho strcene alebo tak...
    kolaciky sa daju ale vymysliet na to rozne

• nic tomu podla mna nechyba. jedine je dolezite zladit to vsetko s farbou vyzdoby

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Bratislava
    Firma Pamas s.r.o. je významným výrobcom svadobných oznámení. V ponuke nájdete jednoduché ale aj luxusné svadobné oznámenia.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov