Svatba 18.4.2009. Co už máte koupené?

27. apr 201016210
  • my sme osobne pozyvali na svadbu priatelovu rodinu tiež cez vianocne sviatky, v mojej rodine som to stihla nejako sama a niektorých som pozvala prostredníctvom maminy... no veru nechce sa mi cestovat, lebo priatel je dost chorý a treba sa o neho starat, tak prídem len na otočku.. ale na oznamenia sa teším 🙂

• tak to ano potom.ja som taka rada,ze sme to uz stihli vsetko.cez vianoce sme stihli nasu rodinu a hned po novom roku a uz na konci januara nam ostalo iba par,tak sme to uz dokoncili vsetko

• tu podprsenku budem teda musiet najst v BA, ale vyzera to pomaly ako problém, ja mam na šatach priesvitný chrbát, prinajhoršom si kúpim so snímatelnými ramienkami a priesvitným pásikom vzadu, ale neviem či to nebude vidieť...

• Sponzor fóra
  • no ved to mam aj ja problem na tych mojich popolnocnych.neviem ci ich mam v albume aj zo zadu,ked nie pridam.

• no mam ju tam a to som mala celkom povolene ramienka a stiahnut sa uz nedala tak neviem co spravim aby som kupila dobru ktora mi dvihne prsia a nebolo ju zo zadu vidiet.preto mam nervy a rozmyslam ze vymenim saty.ale chcem behnut este do Nitry a to bude posledna moznost

• ozaj este stale som neni rozhodnuta medzi tymi dvoma satami.Uz som aj bola ale len na chvilu.slak ma z toho trafa.

• moni, ja by som si pri tých pôvodných vzadu len stiahla k sebe ramienka, a môžeš mať pod to podprsenku... ale páčia sa mi aj tie oranžové....

• no ved uvidim co mi povedia v salone.lebo neviem ci sa to bude dat,ale dobra inspiracia ako to trosku vyriesit.a uz som rozmyslala ze by som dala po to aj biele sandalky.Ale myslela som tie svadobne saty 🙂

• jaaj, xixi, ja už som z toho domotaná... ale myslím že aj tie predavačky sú už z teba trošku domotané, či nie? xixi....
    ale dobre robíš, treba si vybrať, aby si potom nelutovala 😉

• no ved prave.nie ony su v pohode.jedna predavacka povedala tak a druha tak.tiez sa nezhodli 🙂

• ale aj ta co hovorila,ze sa jej pacia tie leticie viacej si mysli ze zoberem tie charloty

• ha ha.. to je dobré.... no a tie popolnočné budeš mat teda ktoré?

• to neviem,to pojdem este len skusat.mala som ich dnes ist skusat len nevysiel cas 😃

• jaj tak... ja si práve vyberám hudbu na svadobne DVD, ale páči sa mi viacej piesní, tak neviem či sa mi zmestia na to DVD...

• no ja uz mam par vybratych tiez.ale tiez neviem kde to tam vsetko da.ale my zase mame akoze este take rande pred svadbou,tak to vyjde skoro na dve a na konci co urobi este zaver,ale aj tak ich mam asi dost

• Sponzor fóra
  • no ja tam nedávam to rande, len nejaké fotky moje a jeho, potom bude asi odobierka, potom môže ísť hudba s odchodom na obrad, potom zas odchod do kulturáku a nejak po porvom tanci akože nejaké tie prechádzky v parku a kamerovanie pri fotení, tam by mohla byť hudba a záver.... len aj tak mám viac pesničiek, než sa tam môže zmestiť... neviem si vybrať..

• no my sme dali rande,tiez nieco cestou do kostola,tiez nieco do kulturneho a tiez na foteni ked budeme

• no tak máš 4 pesničky? alebo kolko ich tam asi dáš?

• no ja ich mam sedem vybratych a dufam,ze ich tam da niekde 🙂

• aha, tak ja by som tam chcela dať tiež nejakých 6-7, lenže ked nemám to randenie, tak neviem, možno keby dala nejaké dve piesne na fotky, potom jednu na odchod na obrad, jednu po obrade a odchod do kulturáku, dve pri fotení a jednu na záver... snád by to šlo... ešte aj teraz mám sluchátka na ušiach a vyberám🙂)
    ok, utekám hajat.. dobrú nocku..

• ahojte, tak co máte nové? no ja som včera ochorela, horúcky 39 stupňov.... tak budem teraz týžden domka...

• Ahoj holky. Kdy budete rozesílat oznámení?

• tuta - my už máme rozposlané 😉

• tuta:my tiez uz mame všetky rozoslane.To by sa nedalo mesiac pred svadbou chodit kazdemu osobne a aby sme tam boli obidvaja 🙂 🙂

• ja som chcela rozposielat budúci týžden, ale ešte to musí počkat, lebo ležím v posteli s horuckou😞

• no my by sme to nestihala,ale vsetka rodina nebyva tu a chceli sme kazdeho osobne pozvat tak to by bolo naozaj moc teraz.tak sa rychlo vyliec.To si dostala od draheho urcite,si spominala ze je nejaky chory 🙂

• My sme si ich prave dnes vyzdvihli... 🙂 .

• mona. presne, od drahého, on bol dva dni hrozne chorý, mna to chytilo včera, musel mi dávat obklady, ale obaja sme ostali na pn-ke...
    kopca. juj tak ti závidím, v dobrom, ja musím ešte počkať týžden...

• no ja som sa tiez na oznamenia strasne tesila.teraz ich mam doba asi 5 uz len.no a tie mozno aj zostanu

• ja dufam že ich nebudem mat málo 🙂 objednala som ich 80

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    spolu si užijeme Váš veľký deň kdekoľvek na SVK
    najlepší pomer cena / výkon 🙂

Firma Pamas s.r.o. je významným výrobcom svadobných oznámení. V ponuke nájdete jednoduché ale aj luxusné svadobné oznámenia.
    NakupTo
    Košice
    Pre váš najdôležitejší deň pre vás každodenne pracujeme na originálnych tlačovinách, darčekoch pre hostí a drobnostiach.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov