Svatba 18.4.2009. Co už máte koupené?

27. apr 201016210
  • no ja tiez nechodim takto niekde,preto pre istotu jedny su v skrini a to staci.dalsie uz nemusia byt 😃 ozaj kriziky si kupujete alebo si nechavate tie co vam da farar ked mate niekto v kostole

• ja nemám žiadny krížik... 😐 to dostanem v kostole?

• no ja neviem ako u nas,ale my sme si chceli kupovat.ale farar nam poveda ze on nam da ze nemusime si kupovat,ale ked chceme nejaky svoj tak si mozme doniest.skus sa ho opytat

• Sponzor fóra
  • uhm....

• lebo nam jedny hovorili ze si mame kupit krizik dalsi ze nam da farar.tak sme sa ho spytali

• ja mám svadbu na úrade, ale chcela som v kostole, lenže ten môj nie je ani pokrstený...

• Ale to az tak nevadi.no ja som rada ze drahy ma vsetko.ale keby nema tak svet sa nezruti 🙂

• ja som sa s tým tiež zmierila, nerada by som niekoho nútila, to musí človek chcieť sám od seba... dnes som bola v Ikee, nakúpila som servítky aj sviecky, a aj podložky sklenené pod sviecky... tak som rada.. ešte by som chcela také umelé priesvitné kristáliky.. neviete niekto, kde by som to kúpila?

• jasne niekoho nutit do nieco co chce len kvoli tomu ze ma byt svadba v kostole to je blbost.Tak to si dobre nakupila.no ja som rada tiez ze to uz mam.Ked budes v To chod skusit pod polikliniku do toho kvetinarstva.No ja som ich nekupovala.mne pozica kamaratka co mala ona na svadbe a mala pozriet este v nejako sklade kde chodieva aj s kamaratkou

• no skúsim sa tam pozriet, ak nezabudnem, lebo mám toho na pláne viac... ozaj, na čom ste sa dohodli s fotografom? že kde sa stretnete a o kolkej? ja sa chystám mu pondelok zavolať..

• no ja som volala s hubinskym zatial len obrazne a my sme sa dohodli ze sa stretneme v solcanoch.ze on mu vysvetli kde to je a tam sa budeme cakat.ale to snim budeme volat este par dni pred svadbou.aj podla toho ci bude prsat.lebo ked bude prsat tak tam nepojdeme

• no ja som zvedavá, aký bude ten môj fotograf.. ale dúfam že v pohode.. ja rozmýslam ci sa s ním stretneme u nás doma, alebo až v parku..

• to on uz bude vediet urcite kde je tovarnicky park.My sme boli dohodnuty ze sa stretneme v Tovarnickom parku.este ked sme povedali ze pojdeme tam

• asi až v parku sa sním stretneme a potom pôjdeme k nám domov, tam odfotí odobierku a hotovo 😉
    práve si tu skladám servítky a ja dám asi do pohárov...

• no o to sa ja nestaram.to budu robit asi baby sobotu alebo kamaratka piatok.Ozaj dnes ma napadlo ze ci by mi navleky nebehli urobit sobotu rano.

• Sponzor fóra
  • podla mna behli, ak ti má kto robit výzdobu, tak potom návleky už nie je problém.. ty si chceš urobiť výzdobu v piatok a len návleky nech ti prídu dať?
    ja to chcem robiť naraz s nimi, lebo mne budú dávať aj tie organzy na stoly atd... ak si to rozmyslís na sobotu, tak daj vediet, ja sa s nimi potom dohodnem na nejakú 13.tu hodinu v piatok, aby sme to urobili co najskôr...

• no ved ja tam behnem sobotu za nimi.ale aj tak keby mi to nahodou robia piatok tak urcite stihaju prist piatok tebe o 13.00.no rozmyslala som ze to urobim tak nech pridu sobotu rano a hotovo

• ok, tak ja sa s nimi dohodnem na ten piatok, nech mám potom klud... minule som tam bola ja v sobotu a mali pre akciu zatvorené... ja tam tiež idem túto sobotu, musím si u nich zajednat výzdobu na auto a ešte asi nejaké návleky navyše..

• asi to urobim tak ze nech pridu sobotu rano.aspon nebudeme na nich sediet

• aha, jasné, ty tam máš už ludí v piatok.. to ja zas nie.... ok, tak ja jej poviem na ten piatok... akurát sme tu rátali s priatelom, co sme už všetko platili a čo nás ešte čaká 🙂

• a co ste zistili?no ja viem ze material na zakusky plus 3 kartony alkoholu na vysluzky a a 3 kartony alkoholu na hostinu zatial tak to vyslo 620 eur.

• jaj, tak my sme ešte nekupovali materiál na zákusky, ale pridala som dva kartony, ale už z inej cukrarne, lebo moja cukrarka by viac nestíhala, aspon bude viacej druhov... berieme zo Solčian a z Jacoviec...
    no už sme nejakých 2 tisíc eur minuli, ale sú v tom aj obrucky a tie boli drahé...
    ozaj moni, kde sa predávajú tie lacné látky, čo si spomínala? chcela by som si na výzdobu kúpit ešte nejaké látky..

• ja som kupovala v tom grand centre hore tam predavaju aj kozmeticky vyrobky..no ja neviem kolko sme uz minuly.vobec som to vsetko nepocitala.nam cukrarka robi 33 kartonov.ozaj a kolko bere vasa ked si davate material

• naša berie tušim 300 Sk za karton..
    pôjdem sa tam pozriet na tie látky... a to si na stoly kupovala tyl alebo ako sa volá tá látka?

• nie ja som kupovala podsivku.to mi poradila ta pani.nasa berie za zakusky 190 za karton

• to máš super cenu, tak tá moja je asi drahšia alebo neviem... a odkial máš cukrárku?

• ja mam z nemcic.ja som mala od nej zakusky uz na troch svadbach a boli super.nepouziva vobec margarin len obycajne maslo

• no vidíš, a ja o nej ani neviem, pritom tam býva brat a švagriná a tá teda vie o cukrárkach a nič nespomenula...
    kde si dávaš robiť výzdobu na auto a kolko ťa to vyjde?

• ja si davam robit v jasmine to je tam pri regine.bude mi robit take podobne ako mam v albume .no povedala ze tych 30 az 35 eur

• ja tam davam robit aj kyticu s pierkom,kyticu pre prvu druzicu a pierko a pre otcov pierka

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Prenájom špecializovaných fotoprístrojov a atrakcií na svadby, firemné večierky a oslavy.Online objednávky na booking.prospective.sk
    Reštaurácia s talianskou kuchyňou otvorená: PO - Pia : 10:00 - 21:00, SO, NE - priestor k dispozícii na akcie, svadby, rodinné oslavy, firemné akcie,
    Ponúkam profesionálne fotografické služby.
    Bude mi cťou zachytiť jedinečné okamihy Vášho svadobného dňa.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov