Svatba 18.4.2009. Co už máte koupené?

27. apr 201016210
  • hmm, nastastie u nas je omsa v sobotu rano, ale ked je svadba tak omsa ani nie je, iba ta svadobna... takze tak

co sa satkov týka - tiez som chcela zasadne len snehobiele, uzke a dolu trosku rozsirene a vlecka a nakonies mam tak trosku smotanove a suknicku nazbieranu s vlecko... v tych mojich vysnievanych som bola ako chudatko...

• e.lle: myslím, že je to čistě na Tobě, u nás(v rodině) spíš bývaly svatby dopoledne, nejpozději tuším v 13:00, ale myslím, že je to každého věc 🙂

• ved jasnacka... 😉

• Sponzor fóra
  • oznamenia uz neriesite?

• e.lle: jak to myslíš? 🙂

• no my už máme doma hotové 🙂

• no ze ci uz mate presne vybrane ake chcete a ci si ich uz objednavate...

barchee: fuuu vy ste rychli 🙂

• e.lle:my mame sobas o 15.00h.my sme si mohli vybrat,ale nam sa zdalo o 16.00h neskoro,nakolko sme chceli aj s omsou.tak to by sme sa dostali na hostinu az okolo 17.45h a to sa nam zdalo uz neskoro.My sme zase rozmyslali este o 14.00h

• Ahojte moje buduce nevesty, skor som sa sem nedostala: mne sa ten nas sobas zdal skoro (14:00) ale o tretej je jeden a o pol piatej je hned vecerna omsa, takze sme nemali na vyber. My oznamka nemame ale uz asi treba zacat nie? a mam taky mensi problem, tak dufam ze poradite: moj nastavajuci ma chce vidiet az pri odobierke, ale fotenie chceme mat pred sobasom. ako dalej?

• ahojte. my planujeme sobas tiez na 15.00 a fotenie doobeda. no a oznamka chceme objednavat v decembri.dufam, ze budu hotove co najskor, bo my budeme pozyvat ludi uz v januari, bo to budeme na svk a dalsi krat prideme az tyzden pred sobasom

• genialitka:tak si urobte udobierku pred fotenim a kameraman to uz potom postriha.skuste sa dohodnut tak,lenze budete mat len rodicou pri odobierke.

• My mame oznamenia uz objednane a mozno nabuduci tyzden by sme ich mohli mat doma.cakame na ne uz druhy tyzden.Tiez chceme zacat pozyvat niektorych ludi uz cez sviatky lebo dost ludi pracuje v zahranici a tak isto drahy a nestihala by sme vsetko potom obehat

• Moni mne to nejak nevadi, len mama si nevie predstavit odobierku bez hosti a ze kedy pridu oni a jakto ze pri tom nebudu a take kecy...mama moja si mysli ze ja nejaksi vymyslam 😞 ale tu svadbu by som mala naozaj podla seba. kde ste si dali robit oznamka? kolko ste ich dali vyrobit? a cena?

• ja som ich priamo objednavala cez stranku pamas,objednavali sme ich 70 a malych 32 a 55 obalok.to vychadza okolo 2700.uz neviem presne.Jasne svadba je tvoja a zariad si ju podla seba aj ja to tak robim

• A co tvoj drahy? tesi sa?

• Sponzor fóra
  • veru ano,myslela som ze to bude tak ze necha vsetko namne ale je zlaty,robime to vsetko spolocne,uz sme hovorili,ze mohli sme svadbu urobit aj skor uz,pozerali sme obrucky a skusali a skoro ju zabudol dat aj dole 🙂

• genialitka: no más teda peknu dilemu, len co je pravda... 😐 ale na druhej strane, opytaj sa draheho ze ci nebude romantickejsie ked sa privykrat uvidite vo "svadobnom" a budete len vy dvaja, medzi štyrmi očami (max. niekde ukryty fotograf), myslim ze to je tiez romanticke... lebo moj drahy, je dost hanblivy, takze pocity a dojmy mi radsej zdeli medzi štyrimi očkami... 🙂 nebol by vo svojej kozi, keby nas druhy pozorovali, ze ako sa tvarime a co si hovorime.
    oznamka by som chcela zaciatkom decembra objednat, lebo s niektorými známimi budem cez sviatky, tak by som to hned jednym vrzom vybavila, bojim sa ze potom toho bude vela..

• mne dost ludi hovorilo,ze s oznameniami mame cas dat ich robit az nejak nakonci januara.No aj tak sme si urobili po svojom.Ale my tiez mame vela ludi z rodiny vonku a su doma na sviatky a potom na svadbu.Podla mna to je lepsie ich volat aj s oznamenim ako to posielat postou.

• e.lle: oznámka máme vybrané, pracujeme na grafické stránce, do konce prosince bychom je rádi měli - o svátcích budeme objíždět příbuzné, tak jim je zrovna dáme, ty co zveme na hostinu budeme zvát osobně 🙂
    genialitka: no tak to je zapeklité... taky bych udělala odobierku teda před focením... 🙂
    jo a ještě chceme oznamka z kyoprint

• my máme oznamká od škeráka, 100ks stálo to cca 2800 SK, cez december už chceme poroznášať rodine a pozvaným k stolu a v januári posielame poštou len oznámenia...

• genialitka:ono zalezi aj od toho ake oznamenia si predstavujes.Je ich vela ako urcite vies.Nas jedno vyslo 23 a male 8 ked sa nemylim.Ale urcite je lepsie si to priamo objednat na ich stranke.lebo co sme u nas pozerali tie iste,len to v salonoch posielaju do pamasu,tak v jednom staly 29 a v druhom 27 a priamo u nich 23.tak ono to uz dobry rozdiel urobi ked ich potrebujes viacej

• mona: to máš pravdu, je lepší zajít přímo někam, kde to dělají, salony, který to doporučí a tak na tom samozřejmě taky chtějí vydělat... 😛

• no ved to je jasne,preto sme to aj my zajednavali takto.u nas to robilo rozdiel okolo 800 korun ked sme to pocitali.Baby neviete kde sa daju lacno objednat balony?

• baby tak uz aj my máme presne zajednany obrad!! tesíííím... takze nasleduje riesit oznamka... 😃

• e.lle: 🙂

ja si idem budúci týždeň skúšať novú kolekciu šiat, som zvedavá, aké prišli 😉

• barchee: a kam ides, do akeho salonu?

• Ahojte.Ja mam zase uz pohare svadobne doma.Tak sa moc tesim. 🙂

• e.lle: no znova do Senca - salón Angel´s, tam mám rezervované tie prvé a idem vyskúšať nové, či sa mi nejaké nezapáčia 😉

• ahojte baby!! tak uz mame objednano oznamká..tesíííím

• e.lle: my máme tieto http://oznamenia.weddhouse.eu/index.php?go=oznamenia&sub=katalogy&cat=4 ich číslo je B 30113 ... sú strašne krásne naživo 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svadobné fotografie, ktoré splnia všetky Vaše očakávania a ešte máličko viac...
    Svadba je v váš veľký deň D. Prežívate okamihy ktoré sú mnohokrát iba raz v živote dovolte nám aby sme vám ich zachytili ako nikto iný .
    "fantastikFOTO fantastické fotografie a video pre všetkých" svadobné foto + svadobné video od nás = 20% zľava
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov