Svatby 16/08/08. Kto má taky?

29. dec 200943750
  • no maji tam chybu, v mem pripade by mela byt tecka prace sotva milimetrova 🙂

• 😃 😃 😃 😃
    noo to bude asi tym, ze je mooj ...ja ju nemoozem uuplne vytesnit...ale jak tak kukaam darii sa mi vitazit nad pracou uspesne 😃 😃 😃 😛

• no u mna je to asi s pracou dost podobne ako u darkwitch, hehe 😛 😛

• Sponzor fóra
  • ja ji nevytesnuju jen jsem v ni duchem nepritomna, uz abych mela po svatbe, abych zase zacla v praci pracovat a ne jen koukat co se kde deje na svatebnich diskuzich 😃 pravda vcera jsem byla hodna a poctive jsem pracovala, ale to byla vyjimka 😃

• darkwitch: sme na tom rovnako, xixi 😃

• 😃 😃 😃 ty by si mala tiez pisat pracu, ze? 😉

• atik: ja?? 🤔

• darkwitch myslim pise diplomku..alebo nem? 😬

co este robkas lindi?

• atik mela bych ji psat, ale uz sem se k tomu pekne dlouho nedostala, ja porad doufam ze po svatbe se do toho poradne obuju a konecne ji dodelam

• ja som si myslela..ze tu ma dakto este pisatelskee resty 😬 😃 😃 😃 😃 ze to neni som lem ja 😃 😎

• som sa divila, ze co mam ja pisat 😛 😛 uz sa chystam do hajan, tak sa rozlucim babulky, dobru nocku. papa 🙂

• pa mojik..dobruu 🙂

• dobrou noc, taky jdu do hajan

• dobruu 😉

• lindus kukam, ze mas nove prirastky v albume 🙂

pohariky su kraaasne!

a prosim ta ako si odfotila tie prstienky? mne sa ich akosi nedari dobre odfotit 😞

• Sponzor fóra
  • sharin: dakujem 🙂 no prstienky sa mi fotili tazko, ale potom sa mi to jak-tak podarilo odfotit - je to fotene so supermakrom

• gas: no, tak to budem musiet postudovat nas fotak 😎

• babuchy ste tu este?
    ci fotiite jak besnee seckoo 😬 😃 😃 😃

• atik: ja cakam kedy mi zhasne komp, bo tu je taka burka ze amen... a samozrejme, aj po zatepleni panelaku nam opat zateka popod parapety do obyvacky... a cakam aj kedy vytlaci okna... neskutocna burka... chudak hafco za mnou chodi uplne vsade ako sa boji...

• juj aj u nas prsii..spinkat sa mi chce, nem zehlit 😬

• tady prsi tak lehounce a taky se mi chce spinat a ne uklizet, nevim jestli se nenecham spankem presvedcit 🙂

• babuchy tak sme dnes kukali fotecky mickine (witchkine)..2000 zaberov 😎 a su uuuuzaasneeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!! uplne supiskove 😃 😃 dokonca aj ja, s mojimi ruckami tuckami na nich vyzeram k svetu, xixi 😃

aj ja som mala v plane dnes upratovat, ale nic som neurobila, kukali sme fotecky 😃 😬

• aj aj sceem vidiet fotecky 😬 😉
    najlepsiee seckii a hneed
     😃 😃 😃 😃 😎

• to: sharin
    este raz mocno dakovala 😃 😉 ...mas pravdu, asi by sme kecali do rana 😃

takze, vikend sme prezili 😃 ...decka aj vy ste take unavene? 🤔 ja sa z tych zmien pocasia picnem 😒 ...v sobotu sme lietali s nasimi po meste a ze 35 stupnov...dnes ma byt o 10 menej! maximum! 🤔 ...a potom si s tym porad clovece

• gaia zmeny pocasi me taky nici porad bych spala, nemohlo by byt porad prijemnych 27,5°C 🙂

• to: darkwitch
    juuuu, mne by stacilo aj 27 😃 ...inak, pacia sa mi vase originalne pozvanky ku stolu 😉

• tak ja za vas klido pido budem mat cely rok tyych 33-36 😉 😃 😃 😃 😃 oook 😬 😉 😎

• ja som bola strasne otapena z tabletiek proti alergii... ale zmenila som taktiku uzivania z vecera na rano a uz konecne rano vstanem... ale druha vec je, ze sa aj tak neviem vymotat skor ako na 9.00...

gaius: nemas zaco 🙂

lindus: no uz by segra mohla vybrat dake najsamlepsie a pripojit do albumu.. i ked verim, ze vybrat tie naj bude teda poriadna fuska.. ale uz sa nevieeeeem dockaat! 🙂

• to: atinkaa
    tebe by sa taky gril hodil 😃

to: sharin
    no ja by som chrapala v robote po tabletach na alergiu

• sharin ja by som ich nebrala voobec....bez k mooru dzeckooo 😃 😃 😃 😃

gaius shaak som daky kenan, nie? 😃 😃 😃 😃 😎 😎

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Mojou filozofiou je zachytenie jedinečných emócií a neopakovateľnej atmosféry počas vášho veľkého dňa.
    Fotograf pre najkrajšie okamihy vášho života, ktoré vám zostanú zachytené v podobe neopakovateľných záberov na ktoré budete vždy radi pozerať.
    Ponúkam Vám svoje foto služby na Vašej svadbe. Pozrite si moje portfólio.

Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov