Svatby 16/08/08. Kto má taky?

29. dec 200943750
  • no maji tam chybu, v mem pripade by mela byt tecka prace sotva milimetrova 🙂

• 😃 😃 😃 😃
    noo to bude asi tym, ze je mooj ...ja ju nemoozem uuplne vytesnit...ale jak tak kukaam darii sa mi vitazit nad pracou uspesne 😃 😃 😃 😛

• no u mna je to asi s pracou dost podobne ako u darkwitch, hehe 😛 😛

• Sponzor fóra
  • ja ji nevytesnuju jen jsem v ni duchem nepritomna, uz abych mela po svatbe, abych zase zacla v praci pracovat a ne jen koukat co se kde deje na svatebnich diskuzich 😃 pravda vcera jsem byla hodna a poctive jsem pracovala, ale to byla vyjimka 😃

• darkwitch: sme na tom rovnako, xixi 😃

• 😃 😃 😃 ty by si mala tiez pisat pracu, ze? 😉

• atik: ja?? 🤔

• darkwitch myslim pise diplomku..alebo nem? 😬

co este robkas lindi?

• atik mela bych ji psat, ale uz sem se k tomu pekne dlouho nedostala, ja porad doufam ze po svatbe se do toho poradne obuju a konecne ji dodelam

• ja som si myslela..ze tu ma dakto este pisatelskee resty 😬 😃 😃 😃 😃 ze to neni som lem ja 😃 😎

• som sa divila, ze co mam ja pisat 😛 😛 uz sa chystam do hajan, tak sa rozlucim babulky, dobru nocku. papa 🙂

• pa mojik..dobruu 🙂

• dobrou noc, taky jdu do hajan

• dobruu 😉

• lindus kukam, ze mas nove prirastky v albume 🙂

pohariky su kraaasne!

a prosim ta ako si odfotila tie prstienky? mne sa ich akosi nedari dobre odfotit 😞

• Sponzor fóra
  • sharin: dakujem 🙂 no prstienky sa mi fotili tazko, ale potom sa mi to jak-tak podarilo odfotit - je to fotene so supermakrom

• gas: no, tak to budem musiet postudovat nas fotak 😎

• babuchy ste tu este?
    ci fotiite jak besnee seckoo 😬 😃 😃 😃

• atik: ja cakam kedy mi zhasne komp, bo tu je taka burka ze amen... a samozrejme, aj po zatepleni panelaku nam opat zateka popod parapety do obyvacky... a cakam aj kedy vytlaci okna... neskutocna burka... chudak hafco za mnou chodi uplne vsade ako sa boji...

• juj aj u nas prsii..spinkat sa mi chce, nem zehlit 😬

• tady prsi tak lehounce a taky se mi chce spinat a ne uklizet, nevim jestli se nenecham spankem presvedcit 🙂

• babuchy tak sme dnes kukali fotecky mickine (witchkine)..2000 zaberov 😎 a su uuuuzaasneeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!! uplne supiskove 😃 😃 dokonca aj ja, s mojimi ruckami tuckami na nich vyzeram k svetu, xixi 😃

aj ja som mala v plane dnes upratovat, ale nic som neurobila, kukali sme fotecky 😃 😬

• aj aj sceem vidiet fotecky 😬 😉
    najlepsiee seckii a hneed
     😃 😃 😃 😃 😎

• to: sharin
    este raz mocno dakovala 😃 😉 ...mas pravdu, asi by sme kecali do rana 😃

takze, vikend sme prezili 😃 ...decka aj vy ste take unavene? 🤔 ja sa z tych zmien pocasia picnem 😒 ...v sobotu sme lietali s nasimi po meste a ze 35 stupnov...dnes ma byt o 10 menej! maximum! 🤔 ...a potom si s tym porad clovece

• gaia zmeny pocasi me taky nici porad bych spala, nemohlo by byt porad prijemnych 27,5°C 🙂

• to: darkwitch
    juuuu, mne by stacilo aj 27 😃 ...inak, pacia sa mi vase originalne pozvanky ku stolu 😉

• tak ja za vas klido pido budem mat cely rok tyych 33-36 😉 😃 😃 😃 😃 oook 😬 😉 😎

• ja som bola strasne otapena z tabletiek proti alergii... ale zmenila som taktiku uzivania z vecera na rano a uz konecne rano vstanem... ale druha vec je, ze sa aj tak neviem vymotat skor ako na 9.00...

gaius: nemas zaco 🙂

lindus: no uz by segra mohla vybrat dake najsamlepsie a pripojit do albumu.. i ked verim, ze vybrat tie naj bude teda poriadna fuska.. ale uz sa nevieeeeem dockaat! 🙂

• to: atinkaa
    tebe by sa taky gril hodil 😃

to: sharin
    no ja by som chrapala v robote po tabletach na alergiu

• sharin ja by som ich nebrala voobec....bez k mooru dzeckooo 😃 😃 😃 😃

gaius shaak som daky kenan, nie? 😃 😃 😃 😃 😎 😎

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    ...všetko čo na svadbu potrebujete vytlačiť
    JM Photography
    Bratislava
    "It is more important to click with people than to click the shutter." Alfred Eisenstaedt
    Najčarovnejšie miesto svadobnej hostiny vonku na nádvorí pod bielym stanom alebo vo vnútri s kapacitou do 15O hostí v našom Gourmet Klube.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov