Svatby 16/08/08. Kto má taky?

29. dec 200943750
  • gaius: a to je veru pravda 🙂 mam radost aj ja, ked ma niekto iny 😉

• adi jak keby som seba pocula..ja som sa z druziciek a ich radosti tesila snad viac jak zo svojich satiek 😬 😉 😵 😵

• ve ctrvtek si jdu na predsvatbeni zkousku saticku, prijde mi to brzy, ale snad v salone vedi co delaji, teda doufam ze si v nich budu pripadat stejne krasna jako kdyz jsem si je vybirala 🙂

• Sponzor fóra
  • urcite ano 😉 🙂

• Hezké ráno holky,
    tak jsem si dnes pustila internet, četla zprávy, co se kde děje a narazila na tento článek:
    http://www.ahaonline.cz/cz/spolecnost/28355/comment?module=phorum&action=all#comment
    Tím zmiňovaným farářem je právě ten NÁŠ farář, co nás má oddávat. No moc doufám, že je to jen nějaká novinářská kachna, a že je to nějaké "nafouklé", jelikož mě se pan farář velmi zamlouvám a v ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ ho nechci měnit.. 😞
    Mluvili jsme s nim cca před 14 dny a to bylo všechno v pohodě, no příští schůzku máme tento týden, no tak doufám, že se nedozvíme nějaké nemilé zprávy. 😞

• marusko verim, ze nie...skus to overit 😉

my zlee spravy teeda z brna maame, mogati absolutne nespolahlivy, doteraz neposlal ani vzorku ako by prstene mali vyzerat 😬 😦

God Bless Internet 😬 a chlapikov z kanady...ktori naam urobia prstienky...uplnee inee, uplnee nesvadobnee...a s vystiznym nazvom ...love of my life 😉 😵

• Ahoj holky, všechny vás zdravím a přidávám se k vám do diskuze.. tak si představte, že mi VČERA! volal náš hudebník a hudbu na svatbě odřekl... teď, měsíc před svatbou! No, koho my seženeme??

• cauki staar..noo niekoho rychlo vygooglit skusit sa spytat kociek na beremku z tvojho okolia i z dalej koho mali 😬 a volat....pripadne na toto si vziat agenturu, nech kohosi najdu 🤔

je to parada.....niektori ludia a ich schopnost mat vsetko okrem prachov v pazi 😦
    hlavne nepanikarit niekto sa isto najde....nie je to den pred svadbou 😉

• jj, to asi bude nejlepší, zítra jdu i do studia pro závoj, tak se poptám tam, snad pomohou...

• skus...za spytanie sa nic nedas..oni predsa len maju vacsi prehlad 😉

• okukla som ta v albumiku 😬 😉
    peknuuckii ste a maas nadhernee boticky vybranee 😉 😵

• vitam novu kocku 🙂 neboj, urcite cosi najdete 🙂

ale co tu citam v poslednej dobe, je neskutocne.... jednanie niektorych "tiezpodnikatelov" (podnikatelia, kt. sice podnikaju ale chovaju sa viac nez otrasne k zakaznikom a robia vseliake naschvaly a preslapy) ma viac nez poburuje...

• dnes chcem urobit pozvanky aj oznamka a daco z toho aj rozniest 🙂 snad sa mi to podari...

• caf adii, isto sa podariii 😉 🙂

• Zdravím nově přícozí staar 😉
    Ati: takže prstýnky z Brne nebudou jo?? a z toho God Bless už vám vyrábí prstýnky?

Staar: To je hrůza jak jsou někteří lidé nezodpovědní...přesně jak radila Atinka, poptat se v okolí, známých a tak jestli o někom neví a nebo to zkusit v tom saloně.. 😉

• Sponzor fóra
  • noo kanadski chlapci to vzali do svojich ruk, tvrdia ze to stihnuu 😉 taak uvidime

marusko a god bless internet..boool leem mooj povzdych, ze naj panboozko zehnaaa internetu...bo inak nefieem co by sme robili 😕 😶 😶 😉

• Ahááá, mi to nějak nedocvaklo 😬 😃 😃 😃 Ale teď už 100% chápem 😃

• 😃 😃 😃 😃 😃
     noo hlavnee je ze docvaknee 😃 😃 😃 😉 😎

• Ahojky vsetky 🙂 ako sa mame?

atka: mojik mate nove obrucky? z kanady? gratulujem! 🙂

• tha..co mame robit 😬
    este ich nemaame..ale veriim ze buduuu 😬 boo inak margareetka to istiii 😕 😶 😶

• mojik, nemboj, budu 🙂

• hihi ano, ale uz davnejsie v nejakom albume 🙂 no to chce kus odvahy 😃 😃

• lindusko, krizik, parada 😉 🙂

• dakujem mojik 🙂

• no... velky problem najst dake pekne CE pismo... do kelu... a vytlacila som skusobne na karticku text a akosi sa supe dole... on drzi ale ked prejdem prstom po texte, tak sa tak usmudla akoby... a trochu zmaze aj z textu... tak zacinam uvazovat o profi rieseni... len aby mi potlacili tie karty s textom oznamenia a druhe s textom pozvania ku stolu.. 😒

• adi za 700penazi si mozes z netu stiahnut do PC perfect table plan
    http://www.perfecttableplan.com/
    30stolov ti urobi i zadara....viac uz lem za peniazcok
    aale mas tam i moznost tisku menoviek a tak...malo by to fungierovat lepsie jak len vo Windowse 😉

• atik: len mne nejde o menovky ale o pozvanky a oznamka 🙂

a menovky tlaci aj jedna aplikacia nachadzajuca sa na konkurencnej stranke o svadbach 😉 a zadarmo 🙂 😎

• jo to hej..len tam to neni tak dobree 😉
    porovnali sme, tak viem co hovorim...
    s oznamkom, ja za seba by som sa obratila na profi firmu...pride mi, ze vysledok je poznatelny 😉

• sharin: ja by som to asik tiez zverila profikom...budete to mat tip top 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Reštaurácia s talianskou kuchyňou otvorená: PO - Pia : 10:00 - 21:00, SO, NE - priestor k dispozícii na akcie, svadby, rodinné oslavy, firemné akcie,
    Celá SR..
    Svadobné foto - video
    Rodinné foto - video
    Letecké foto-video DRONOM
    Book,glamour
    Fotoatelier
    Najčarovnejšie miesto svadobnej hostiny vonku na nádvorí pod bielym stanom alebo vo vnútri s kapacitou do 15O hostí v našom Gourmet Klube.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov