Svatby 16/08/08. Kto má taky?

29. dec 200943750
  • fuuha, hodne netradicna svadba...no ja neviem, moj styl to nie je, ale ked im to tak vyhovovalo, preco nie? 🙂

• jo asi to tak aj urobim, lebo ono to sice nevyzera zle ale nie som s tym spokojna... a nechcem ich tymto dovrzat... davam za pravdu 😉

atik: oki 🙂 skusim 🙂

• Sponzor fóra
  • ati: to oznámko je mazec 😮 😮 😃 😃 😃

• ja som si len predstavila nasich hostii jak im to davame 😬 🤔
    veeelkaa odvaha sa tomu hovori 😕 😶 😶

• mojik, bud rada, tvoje satky zatial aspon nema na sebe kazda druha nevesta - ako moje 😒

• ahojte babulky vy ste se teda rozkecali, tady to vzdycky zije kdyz nemam cas se sem koukat a pokud mam more casu tak tu nikdo neni
    staar ahoj
    atinka ja chci taky rychle svatbu, dneska se mi zdalo ze nam na radnici presunuli termin na pristi tyden a dokonce to nevadilo ani v pujcovne satu, ale nikoho sme tam nemeli a hostinu jsme pak udelali v puvodnim terminu...

• darkwitch: xixi, tusim nie som jedina, komu sa snivaju "hororove" sny o svadbe 😎 Veru, uz aby to bolo 🙂

• tak som zaniesla skusobnu vzorku jednej firme, co robia tlacoviny nasim, tak som zvedava 🙂

• Hezké ráno děvčata,
    vstávat a cvičit 😃

• 😃 😃 😃 😃 😃
    oki soom tu
    taaakze stoj rozkrocnyy 😃 😃
    rozpaziit a kruutit ruuuckami tuckami dopreedu a dozaadu 😃 😃 😃 😃
    plattiii najma pre tuckorucky 😬 😕 😶 😃 😃 😃 😛

daark noo musis sa polepsit
    co ti budeme vraviet....samee ackaa, pisem si 😉 😎

lindi mojik tvoje satky? som na nikoom nevidela 😬 😉

adii som zvedavaaa 😉

• ta netradicna svadba je bohovska...drahy ma priatelov a tam tipujem nieco podobne 😉 ...aj ked asi nie celkom tak uplne, ale ciastocne urcite

• jako rozcvicka muze byt jen ika tika gymnastika - teda doufam ze se to pise takhle bohuzel uz je to dlouho co to davali a ve slovenske gramatice nejsem moc zrucna (no vlastne ani v ceske 🙂 )
    konecne mi prijel mily z ciziny a jak se mi zdal ten priserny sen ze me podvadi tak v tu noc ho balila naka stripterka, nastesti se nedal 🙂
    atinka se stydim, doufam ze me za to nevyhodite z diskuze 🙂

• noo neda sa nic robit dark, cakaame zlepsenia 😉
    gai caves, videla si kto bol v augustovej teme? zakladatelka 😉 😉

• Sponzor fóra
  • Ati: Cvičme v rytme 😃 aneb v zdravém těle zdravý duch 😃 😃 😃 😃

Jinak ten odkaz na tu svatbu co dávala Atinka - můj názor: no holt to není můj šálek kávy, já jsem spíš na takový princezny no... 😴 😬

• pekne ranko prajem 🙂

akurat som odoslala subor s textami na tu potlac. Dnes maju urobit skusobnu tlac a ak to pojde na ich tlacke, tak to bude rychlejsie aj lacnejsie a ak im to bude robit to iste co mne (akoby to bolo potlacene ceruzkou a po prejdeni prstom sa to rozmaze a kde tu aj text zmizne ale vyzeralo to zase dost starodavne 😃 len keby to tie cmuhy nerobilo) tak to pojde na potlac sietotlacou, co bude drahsie 😞

zajtra som objednana ku krajcirke... konecne ma moj chlop tam objednal 😃 😃 dobre citate, moj chlap ma objednal ku krajcirke, lebo sa chodi vozit na motorke s jej muzom a synmi a aj im servisuje motorky, tak nech si tetuska da viac zalezat, ked je to takto po znamosti 😛 😎 a zistila som este, ze tetuska ma aj pozicovnu spolocenskych siat, tak ak by mala cosik velmo zaujimave, nemusi ma dlho prehovarat na pozicanie, ci kupu uz hotovych siat 😉

• adii taak to veriim, ty maanionakupovacka 😃 😃 😃 😃 😉 😎

• to: atinkaa
    nevsimla som si, idem mrk

to: kotatko.m
    nehovorim, ze by som taku chcela...ale obdivujem ich a tesim sa s nimi, ze mali taku, po akej tuzili... 😉

to: sharin
    jaka sikulka 😃

• adi: no moje svadobne som myslela, ze ma kazda druha 😒

• gaskulka z toho si nic nedelej ja sla do svatebniho salonu zeptat se na boty a naka slecna si tam zkousela ty saty co budu mit ja, jedine co me uklidnovalo bylo ze na mych kyprych tvarech vypadaly tak nak lip nez na te stihle slecne

• darwitch: 😎 😃

• to: darkwitch
    ja sa tiez ukludnujem tym, ze ako "opozdilka" budem mat tie saty zrejme ako prva nevesta 😃 ...je to totizto zajednavany model na jesen a ja sa vydavam v auguste 😃 😃 😃

• babuchy teeda ja som taka rada ze fabie suu leem moje a nikomu ich nedaam 😬 😃 😃 😃 😃 soom sebec 😬 😕 😶 😶

• to: atinkaa
    pfuj pfuj 😃 😃 😃

v piatok sme boli s tetuchou dohodnut menu a vyzdobu...drahy tvrdil, ze sme na jeho vkuse "jeli prilis rychle" 😃 😃 😃

• gaia: no to tvoj drahy este nazil atku - svadobne tsunami 😃 😃

babule chce sa mi taaak spat 😎

prave mi volala teta z Carltonu, ze sa tam mozme fotit, tak som rada 😉

• to: gaskulka
    a co za to fotenie budu chciet?

• nist, ale my sa tam, nebudeme normalne fotit, len par fotiek, kym tam budeme na kave

• to je hrozny drahy se zblaznil, nase malicka svatba se nam nak rozrusta sice az na ten den po svatbe, ale stejne spocital to na minimalne 40 lidi a to spis mnohem vic

• darkwitch: aspon budete mat vacsiu zabavu 🙂 ci nem?

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Bratislava
    Svadba je v váš veľký deň D. Prežívate okamihy ktoré sú mnohokrát iba raz v živote dovolte nám aby sme vám ich zachytili ako nikto iný .
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov