Svatby 16/08/08. Kto má taky?

29. dec 200943750
  • adi satky paradaa 😉 🙂
    inak my furt doma lezkaame, chripkujeme..cajikujeme 😬 😴
    kraasa predsvadobnaa 😬 😕 😶 😶

• atinka lepsi ted nez na svatbu

• atik: tak sa pekne liecte, ja dufam, ze nas to obide... och vobec vam to nezavidim, tu chorobu ale to vylihovanie... no dala by som si povedat.. 🙂

svadobne aj popolky uz su doma, pridam ked sa vratim so salonu so psom 🙂 aj on musi byt opat fesi 😉

• Sponzor fóra
  • babuchy mne sa chce strasne spat 🤔 najradsej by som sa vyvalila v sefovej kancelarii na gauc a tam si schrupla 😬

• to: sharin
    aj hafana beriete na svadbu?

to: gaskulka
    nasa nema gauc 😦 😠 😦

• gaia: no a to si ako dovoluje?! nemat gauc! tss!!! 😛

• to: gaskulka
    mno veru!!! vidis!!! aspon vies, v akych tu ja musim existuvat pomeroch 😠 😃 😃 😃

• by som je to vytmavila hned! sefke jednej!! 😎

• to: gaskulka
    chvalaonemu, ze len jednej 😛 ...si predstav, keby take boli dve 🤔 😦 🤔

• gaius: na sak na fotenie ho berieme 🙂 ked tak udrzujeme srsticku a strih, tak by bola skoda nevyuzit to aj na fotenie 🙂 dostane bielu maslu a bude aj on svadobcan 😃

• taky bych si schrupla, gaucik taky neni, ale kolega ma v kancelari moc prijemne kreslo a navic ode dveri na nej neni videt 🙂

no fiiiiha 😉 ...hehe, budete mat k slnecniku havina ako vybavu 😃

to: darkwitch
    nasa tu nie je...prave citam knihu, co som si vcera zo zufalstva kupila: Babylonská hviezda

• gaia to se mas
    tak podprsenka tak nak sedi, sice ji musim obcas trochu prizvednout, ale myslim ze to bude v pohode. tak a mizim z prace a jdu si zkouset saticky, vecer jeste pisnu jak to vypada s nima a jestli jsem se v kombinaci boty a saty nezabila 🙂

• sharin: aj nase dve yorkshirky mali masle, ale moc sa zrovna fotit nechceli 😉

• to: darkwitch
    to mas super 😉 ...tak potom aj nejake tie fotoze pridaj do albumu este - v komplet parade 😉

• Sponzor fóra
  • lindus: tak nas je zase pooozer 🙂 a je rad stredobodom pozornosti a teraz obzvlast ked ide od "kadernika" 🙂 vtedy pozera na kazdeho kto ide okolo, ci ho pochvali 😎

gaius: na sak je to daky clen rodiny, ne? 😉 len este voditko budem musiet dako premysliet, mame take kratke cervene 🙂

obal bielou stuzkou 😉

• tak saticky vypadaji lip nez si pamatuju, podprsenka nikde nekouka a snad bude drzet, no myslim ze by to drzelo i bez ni, ale citila bych se bez ni blbe 🙂 v botkach jsem se nezabila, ale asi dvakrat jsem si ty saty prislapla tak teda nevim jak dojdu k oltari (teda pred oddavajiciho), fotky teda nemam, protoze jsem tam byla sama a nemel me kdo vyfotit.
    Teda ja si v tech satech pripadala tak krasna, vubec nechapu jak mohli byt zeny tak hloupe a tohohle stylu se vzdat, vyzdvihuje prednosti a faldiky schovava 🙂

• dark inak aj mne sa moje teraz zdaju super 🙂 je to nieco uplne ine, ked som si ich obliekla nakomplet aj so spodnicou aj topanky a ked uz boli upravene... konecne som sa sama sebe pacila v tych satoch... aj ked stale mam mysel na inych satoch, ale uz je to konecne ono 🙂

konecne sme kupili chlapovi koselu, este nam chyba bud modra kosela s kratkym rukavom alebo iba modra kravata...

len kocky, nevadi, ze ta kosela je kremova? v bielom to nebolo bohvieco a kremova sa nam viac pacila 🙂

a pred chvilou som ho navliekla do kosele, vesty, kravaty aj saka a vyzeralo to veeelmo dobre 🙂 (nedovolil mi fotit, inak by som ho cvakla)

• sharin ja myslim ze to vubec nevadi ze je kosile kremova, kdyz se vam to vic libi

• konecne mi poslali nocni kosilku, tak doufam, ze se posta vzchopi a jeste zitra mi ji dovezou, abych si to mohla v sobotu vsechno vyzvednout, doufam ze mi to bude

• teeda babuchy....ja spinkaam i za vas 😉 😶 😶
    a tessim sa ze budete fesandy 😉 😎

• to: darkwitch
    to je super, ze si sa aj sama citila krasna...to potom z nevesty vyzaruje 😉

to: sharin
    fiha, sexica budes 😃

• bree ranko mojinkaa 😵 😵 taak co maame nove? 😉 😎

by ste verili, ze prstienky z kanady su tu skorej jak z brna? 😬 😕
    too lem na margo sluzieb...kluci kanadski pisali rano, ze uz sendli rings 🙂 😵 kus bojiim ze jake budu na prstiku, boo neni su standarndee 😬

no a kluci brnensti mogatiovsky az dnes poslali vzorku prstenov...maju meskanie mesiac a 25 dni 😬 lem
    16/08/08 by asik stihali, ze? 😃 😃 😃 😎

a sceem vidiet aspon kosilku daark 😬

• sharin: vobec nevadi, ze je kremova 🙂 ta kosela myslim

darkwitch: fesanda nevesticka budes 🙂

a prajem vam karsne dobre ranko babuchy 😉

• jasnee ze kremova nevadii
    ja tiez budem bielo sampaan 😉

• babule zozrala som na ranaky jeden velky cely ananas a teraz ledva funim...uff 😬

• 😃 😃 😃 😃 to nic neni
    sama voda 😉 🙂 kliiido odfukuj 🙂

• na tu farbu som sa pytala, lebo ja mam saty biele, tak ci to nebude blbe, ze chlop bude v kremovej 🙂

a dakujem za ukludnenie 🙂

atik vy sa pekne lieckajte, nech na svadbu ste ako dve rybicky

gas: raz som tak zjedla ananas a odvtedy sa s nim moc nekamaratim... taku kyselinu som mala ze az... aj jazyk ma stipal

dark: neboj, isto stihne kosielocka prist 😉

• po ananasu se hubne 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Mojou filozofiou je zachytenie jedinečných emócií a neopakovateľnej atmosféry počas vášho veľkého dňa.
    Váš sen ..., Váš deň ..., Vaše splnené sny.
    Zabezpečíme Vám kompletné reštauračné, eventové a hotelové služby na profesionálnej úrovni.
    Svadba je v váš veľký deň D. Prežívate okamihy ktoré sú mnohokrát iba raz v živote dovolte nám aby sme vám ich zachytili ako nikto iný .
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov