Svatby 16/08/08. Kto má taky?

29. dec 200943750
  • teda babulky kde se zase toulate?
    dneska jsme byli koupit boty pro mileho, to bylo hrozny jeste, ze uz to mame za sebou
    za chvli konecne pojedu pro prstynky, bohuzel s milym jsme to nestihli tak je pojedu vyzvednout sama, doufam, ze dopadli dobre
    jo konecne vkladam foto pyzamka

• dark: tak tie tu veru riiaaaadne erotikush! 😉 a veeelmo pekne

ja som v skoro byvalej firme, dotlacila som posledne restiky, sanony zbalila do auta a idem konecne ku nasim na dom... vycapime sa na teraske a budeme to tam kompletovat... a snad v pondelok rano to donesiem a konecne mozem tuto firmu odskrtnut a zabudnut na nu 😎

• cafte babuchy moje...dnes som vas daako zanedbala 😬 😴

veela praace
    plus som riesila svadobny list
    bola na poste...thaak cakajte postaka 😉 🙂

a dark pjeknee, velice erotikush 😉 🙂
    adii tak teda opaal brusko i za mna...bo ja robotkujem ..chudiik maly...sa ma nepytajte jak slavime 13ty vyrocniik tento vikend 😬 😦 😞 😢 obaja in work...kazdy saam 😞

• Sponzor fóra
  • atinka to je mi lito
    jinak uz mame doma prstynky, sice to bylo v obchode infarktove protoze je nemohli najit ale nakonec je nasli a jsou krasnoucke, jsou v albumu, ale ta fotka neni nic moc

• musi ti ich nafotit linduska..ta foti jak drak 😉 🙂

• ja hlavne nemam nabite baterky ve svem fotaku a fotila jsem honzovym

• lindus skvely link na to pocasie, aj som netrpezlivo ocakavala kedy pribudne ta nasa sobota a dnes rano som mrkla a cuduj sa svete, predpovedali pocasie, ake si zelame... 24 a oblacno... a teraz pozeram a je tam "periods of rain" a 21 stupnom 😞 a blava tam ma prave to, co sme my mali rano... dokelu

• baby, caute, poslete nektera aj me ten link na pocasi? Dneska jsem premyslela, ze se vas na to zeptam a vy se o tom zrovna bavite 🙂

• Sharin, diky moc 🙂 Tak sem se docetla
    Rainy. Winds from the WNW at 12 km/h.
    Realfeel®: 19 °C
    High: 20 °C

Parada 😞

• zuzi kuken here
    uz som ti tam i navolila prostejov😉

http://www.accuweather.com/world-forecast3.asp?partner=accuweather&traveler=0&locCode=AFR|NG|NI000|JOV&metric=1

adi dobree bude nebojaj...my mame v kosiciach 25 a vietor a fricovce 19 😬 🤔 a vieetor

• A v noci 9 stupnu....tak to sem si mela koupit popolnocny svetr a ne saty 😃 No uvidime, treba se to jeste zmeni...

• atinkaa - me by ani nevadilo, kdyby byla zima, ale prala bych si, aby neprselo....Pac mame v planu byt venku. Muzeme se schovat i dovnitr, ale nevim, jak se tam vleze hudba a tanec ...... 😐

• 😃 😃 😃 😃 😃
    bude gut kocky

dnes mali byt privalove deste..ja som prestahovala cely balkoon dnu a bolo viac-menej cely den paradne 😉
    ja myslim ze to klapne 😉

inak kto je za telemost...tak naj postupne posiela tel.c. maam lem na lindusku...naj sa vidime 😉 😎

• ahoj kocky tak jak jste si uzily vikend?

• pracovne 😬
    cihaam tu na vaaas 😃 😃 😃 😛

• Sponzor fóra
  • inaaak ahojki..som takaa rychla, ze ani nezdraviim 😉 😬

co ty?
    co skola?

• cauko baby mozem aj ja sa pridat ku pokecu

• jasnee pridaj sa..pripadne moozme pokecat v kosickeej bo dark i tak zmizla daako 😉
    pod do kosickeej 😉

• ok idem

• atínka me prislo ze tu nikdo neni tak jsem si sla cist 🙂 skola no cely vikend jsem nebyla doma takze... ale vikend byl jinak super i presto, ze jsem priserne zmokla a pak se pekla na slunicku, doufam ze 16. takhle nebude a kdyz tak ze obrad stihneme mezi tim strasne prset a strasne parit 😃

• 😃 😃 😃 😃
    budeme mat slnieckovo, neboj 😉

• no trochu bojim protoze mame vsechno venku a predstava vlecky a deste...

• a kukaas na acuweather? jak vam to vychadza?

• caute baby, tak vcera na te strance bylo, ze 16. bude rainy a dneska uz je tam na 16. mostly claudy 🙂 Tak kdyz to tak pude dal, tak pak bude slunicko.....

• tak na sobotu mame destivo a na nedeli uz jen zatazeno to je dobry aspon nedelni grilovacka by vysla (zatim) ale oni to aktualizuji tak je to jedno, urcite bude krasne

• bude pekne nebojte 😉 zatial to vyslo...kazdeemu 😉
    dokonca i 2/08 prilivovym destuum 😉 😎

naam pocko dopraje..shak nemooze prave nas nechat v stichu 😬 😕 😶 😶

• no jasne, i kdyz kamaradka se vdavala v patek a meli tech 32°C taky nic moc, i kdyz lepsi nez kdyz leje 😃

• ja by som brala 😉 😎
    33 poslite mne do fricoviec tedda 😉

kastiel je dost chladny...ked bude 19, tak mi tam vo vnutri bude peknaa zima 😬 😕 😶 😶

• tak to ti ani dest tolik vadit nebude, no jo ale ja mam obrad venku predstava slunicka pariciho na nas me nikterak nelaka a co teprv chudak mily v cernem obleku

• kdyz jsem si byla pro prstynky obevila jsem uzasne saticky (koktejlky) libili by se mi jako populnocky, ale nevim kam bych si je vzala potom a tak je asi ozelim, zvlast kdyz penez je ted nedostatek, ale byli tak krasne

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svadba Na Haciende
    Bánovce nad Bebravou
    Milé nevesty, Svadba na Haciende bude pribeh romantickej lasky dvoch ľudí, ktorí chcú prežiť svoj DEŇ inak ako je zvykom 🙂 už od sezóny 2019.
    Svadobnô
    Topoľčany
    Sme traja chalani, ktorí svoje skúsenosti so svadobnými fotografiami a videom netaja. Sme dokonale pripravení zvečniť príbehy Vašej lásky.
    Fotím príbehy - tvorím spomienky >>> svadobná a eventová fotografia, fotokútik, fotoštúdio s viac ako 20 ročnými skúsenosťami <<<