Svatby 16/08/08. Kto má taky?

29. dec 200943750
  • Máme obřad v kostele a částky jsou dané - farář 500,- Kč, varhaník myslím 300,- pak těm pomocníkům po 50,- a ještě mi něco chybí ale celkem 1200-1300..... na jižní Moravě určitě by to měli mít stanové

• no mame to venku, ale nevim jestli to jde presunout, protoze tohle misto je sice venku, ale oficialni od radnice, ale zkusim zjistit co a jak, problem je ze v ten den jsou dalsi dve svatby a nevim jestli by oddavajici byl ochotny se stehovat nekam jinam

• dark - no a nezkousela ses spojit s tema nevestama s tech dalsich dvou svateb? Treba by jste to vyresily spolecne....

• Sponzor fóra
  • no jo jenze ja nevim kdo to je, ja jen vim ze jsou tam dalsi svatby, protoze pani mi davala vybrat termin bud pred nima nebo po nich... i kdyz jinak by to bylo elegantni reseni, ja si myslim, ze ony navic netusi, ze tam ma byt naka pout...

• tak tady na BRMS je registrovana jeste wedding_ a ta ma taky svatbu 16.08. v Nymburku...tak neni to jedna s tech 2? 😃

• tak jsem na ni koukala a neni, ale nevadi, stejne jsem cestou domu zjistila, ze problem budu asi jen ja, protoze ta akce tam ma zacit v jednu a ja mam mit svatbu v pul druhe

• caute rybky
    ja vas akosi nestiham z domu citat - trva to strasne dlho, kym nieco nabehne...len hlasim, ze som do svojho pripravneho albumu pridala 2 fotky z dnesneho posledneho skusania siat pred svadbou

• gaius na vidis! este ti tie satky aj zuzit treba! takze ziadne podcenovanie sa, budeme tie najkrajsie nevesty a to minimalne pre nasich chlapov! a si kocka v tych satach 😎 😉

• Ahojte, tak mame konecne patek.....vcera jsem koupila drahemu kosili, nakonec v Alain Delon. Ale je kraaasnaaa. No a dnes jdu shanet manz. knofliky, kravatu...nevite, jestli nekde prodavaji sadu vsechno v jednom? 😃
    Dark: jak to vypada s tim obradem?

• zuzi skus sa pozriet v Prostejove, tam mali dost velky vyber takychto veci 🙂

nam este chyba popolnocna kosela, i ked mato ju ohundral, ale myslim, ze mu bude lepsie, ked sa prezlecie aj on a hlavne to pohodlnejsej kosele s kratkym rukavom 🙂

kocky a uz poctivo rozchadzate topanky??? ja som na to trochen pozabudla... ale snad to napravim a nebudem mat o 8 dni otlaky... a v najhorsom dam tenisky 😃 😃 😃

• gaia: no vidis aka si v nich paraadna - v tychto si inak asi najkrajsia zo vsetkych 😎 ...a este nieco - si paradne schudla teda ti poviem 😎 😎 gratulation! 😉

• zatim nic nevime na urade jsou uplne mimo, starosta o tom pry nevi a budou to resit a pak se mi ozvou. Pani nebyla schopna si ani spravne napsat cas kdy mame mit tu svatbu, celou dobu to mame mit ve 13.30 a dneska se ptala jestli to mame ve dve...tak ze pockam do pondeli jestli z nich neco vypadne a pak to zkusim v nejhorsim presunout na rano, pokud se mi podari zaridit to s kadernici a kvetinarkou, ale budu si muset odpustit rozlucku no snad to dopadne dobre a radnice si to vyresi...

• dark: No teda to je hrozne, tak narychlo vsechno menit....a neslo by treba udelat tu svatbu na jinem urade kdyby to tady nevyslo? Nekde treba v blizke vesnici....

• no uvidime jak se k tomu urad postavi, nechci ted nic planovat, kdyz nevim co vymysli pani radni, hlavne tady uz jsem zaplatila za to ze to mam mimo radnici 1000 a pak bych platila jeste 4000 ze to mam mimo katastr, to se mi moc nechce, ja si myslim ze to nejak dopadne, mozna nas presunou na radnici...

• dark: ale ja myslela nekde to udelat uplne jinde, v ramci nektereho z obecnich uradu v okrese Nymburk....za to bys nemela platit nic....No sak uvidis, co ti reknou...

• Sponzor fóra
  • kocky dosli konecne aj manzetove gombicky z ebayu ale stale nie a nie aby prisla soska na torticku 😞 manzetky sme objednali pred dvoma tyzdnami a su tu a tortova postavicka je objednana uz vyse dvoch mesiacov... to je ako naschval

• Ahoj holky tak prší a prší 😠 , ach jo příští týden mají být tropy ale zrovna zítra musí být škaredě, nevím jak námta svíca dopadne. Navíc jsem se celá osypala pupínkami tak jsem se pomačkala a snažím se to nějak spravit,.... když se daří tak se daří prosím prosím aspoň 20 stupňů večer a nepršet!!!!!! 🤔

• to: sharin
    dik...si pis, ze budeme 😃

to: gaskulka
    dikes...aj ked to su tie najlepsie fotoze zo skusky (shak nebudem debilne na web davat, no nie? 😃 )...ale nieco som dala dole a hlavne - mam rada taku farbu vlasov, aku mam nahodenu, takze aj to sa lepsie citim 😃

• mojinka iba zdraviim, neda mi nepozavislacit 😬 a aspon vaas skuknut 😉

gai 😉 jasne ze budes fesi 😉
    aa voobec seckiii kukaajte byt najsamkrajsie 😵 😵

lindusko mojiik vcera 56 😉 😬 🙂 🙂

• ahojte 🙂

ako sa mame? bo ja uz zacinam byt nerveeeez... hlavne ze cosi zabudneme... a kopec inych somarin ma napada... sorrac ze stresujem tu, len som sama doma a ked sa nudim tak mam taketo divoke myslienky....

• vsetkym nevestickam: budeme kocice najsamkrajsie na svete - urcite!!! 😉 😎

atka: velke gratulaciooo!!! sikulka si velika 😎 😎

sharin: nestresuj, neboj secko dopadne dobre 😉

• Kočky pozerali ste počasie na nete na náš dátumik? Už je tam oblačno a prehánky 😞 😞
    To nech ani neskúsi, lebo ja chcem fotenie vonkuuuuuuuu, nemáme ani náhradné riešenie

• zuzuuuuuuuuuuuuuu to su zle spraavy!!!!

i ked ja mam dazd hlaseny az poobede, takze stale sa pohybujeme v pocasi ake si zelame... poobede mi dazd uz nebude vadit, ak ovsem nemyslia cca 13.00-14.00

• mne by poobede dážd tiež až tak nevadil. Fotíme sa cca od 10:30 do 13:00 - tak vtedy potrebujem slniečko 🙂 alebo aspoň mraky bez dažda

• adi bude to ok 😉 🙂 no stress

• atik: tak fotenie je pre mna to najhlavnejsie, chcem mat daku poriadnu spomienku a nie mat dobrych fotografov a nic-moc fotky kvoli pocasiu... lebo mna na interier napadli len hotelove moznosti, ci uz nas alebo iny blizkonachadzajuci sa dominantny hotel...

• neboj moja dopadne vsjo dobre

zuzana dik za odpoved 😬 🤔

• ahojte babulky, tak jak se vede? ja ted moc nervozni nejsem, ale v pondeli se to zase zmeni, to budu muset resit prostory, ale ted jsem po vikendu strasne unavena a ceka me peceni kolacku, tak doufam, ze to dobre dopadne

• my sme predvcerom piekli medovniky a vcera sme ich zdobili...idem ich balit do celofanu, drahy zatial striha vyzdobovu latku na stoly a stolicky
    mrkla som sa na sobotnajsiu predpoved pocasia na shmu.sk a skoro ma slak trafil 😞

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Naša práca nám umožnuje nadviazať spojenie s ľudmi a ich životmi spôsobom, akým slová nedokážu. Preto milujeme čo robíme 🙂
    Váš sen ..., Váš deň ..., Vaše splnené sny.
    Zabezpečíme Vám kompletné reštauračné, eventové a hotelové služby na profesionálnej úrovni.
    Castel Mierovo
    Dunajská Streda
    “Je to dom cnosti, pracovitosti a usilovnosti ako aj večným prístreším výborných myšlienok a šľachtickej zábavy.”
    Barón Pavol Jeszenák, r. 1746
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov