Svatby 16/08/08. Kto má taky?

29. dec 200943750
  • Hiiiiiiiiiiiiiiiii...tu fakt zas nikto nebol celu vecnost...zeny, no tak, robme nieco... 😬 😉

Jaaaj, a to viete, ze Gaskulka nam uz vcera omamickovela? 😵 (To som teda dobre slovo pouzila...) 😃

• zdravim vas, ten cas leti uplne straslive 🙂
    no jo nikdo sem nechodi
    vida, vida zrovna nedavno jsem premyslela jak na tom gaskulka je, tak to je krasne 🙂

• Gaskulce moc gratuluji a ať ji miminko dělá jen samou radost 🙂

• Sponzor fóra
  • caute bambulienky;
    veeeeelmi dlho som tu nebola, ale som rada, ze tema zije 😉

my sme nase polrocie takmer neoslavili - ale kvietky som dostala a moj drahy zase sladke (on sladkeho moze vela a moc 😉 )

manzel chodi stale aj do skoly aj do prace, pricom ich teraz poslali pracovat do Nemecka...takze odchadza v utorok o piatej rano z domu a vracia sa v piatok o jedenastej v noci 😞...ma to takto trvat minimalne do jesene - je mi smutno 😞

• Tak blahoželám Gaskulke... A čo má chlapčeka či dievčatko?

• Jakubko je to. 😉

No ja si ani nestiham uvedomovat, jak to leti...a ze je to uz tak dlho od svadby...fakt strasne to leti... 😬

• baf, jdu sem juknout jestli se tu neco deje, kolik pribylo domu a tehulek 🙂 tak sem hezky davejte zpravicky 🙂 jedina spravna informatorka je mexx

• No...spravna...ked vy to flakate. 😃

• mexx to vis neni to jednoduche te v informacich dohnat 😉

• tady se zase nic nedeje, povidejte prehanejte jak si zijete...
    u nas je to porad jako o libankach i kdyz sem tam naky majovy destik taky prijde 😃 doufam, ze nam to stesti vydrzi dlouho 🙂
    jinak krome toho, ze se k nam v lete stehuje svagr se u nas nic zvlastniho nedeje, ale zaciname pomyslet na capa nebo vranu 🙂
    tak se mejte krasne a taky se obcas zastavte a neco nam napiste

jinak gaskulce preju vsechno nejlepsi k zaslouzenemu svatku 😃

• No tu to vyzera... Ste vsetky tak strasne stastne zaneprazdnene manzelstvom, ze nepisete ani pismenko, hej? 😦 😃 😃 😃

Dark, tak pomyslate na vranu alebo bociana? Sikovnici...nech sa dari. 😉

My sa tiez mame fajn, stale rovnako v podstate, a jedine, co sa zmenilo (zatial), ze aj nam pribudlo do manzelstva jedno pidibabatko. 😉 A dokocna vacsie ako Gaskulkine. 😬

• ahojte 🙂

priznam sa ze mojasvadba.sk uz dooost zanedbavam... a ked uz tak som zvedava ako sa menia predstavy priprav buducich neviest... sem tam mrknem svadobne satky a je mi smutno, ze to mam uz za sebou ...

u nas sa po svadbe nic nezmenilo, vsetko je tak isto ako predtym... akurat zlozitejsie bolo zvyknut si na nove meno a oslovenie pani a manzelka...

so stavbou sa nepohlo zatial nic... stale cakame na stavebne povolenie...

a babatko tiez este nie je na ceste... planujeme az ked bude dom postaveny, tak za rok dva... ale buduci rok uz chcem vysadit tabletky...

• caveski babuchy...tak sa dnes lucim so satkami..predavam..tak pri tej prilezitosti vas i tu zdravim 😉

uprimne mi za nimi bude smutno 😬 aaj ked mozno sa uz nik neozve..kedze som na zaciatku vsetky cajooooris odbila tym, ze si ich nechavam a basta 😬 😶 😶

inak mexxiku, pidibabatko? 😉 chvaal sa, raz dva!
    adi babatko bude nem boj...najprv domcek...naj nemate stresy...inak linduskin kubko je nadherny 😉 😵 😵 😎

• ahoj no, to je dost, ze se taky nekdo ozve, uz jsem si rikala, ze sem chodim z nostalgie koukat jen ja 🙂

• Nostalgicky teda aj ja z casu na cas nacumujem. 🤔 😃 😉

• Sponzor fóra
  • me too 😉

• caute bambulieny;
    aj ja som z toho vsetkeho cela rozcitlivena...presne viem, ktore veci by som chcela na svadbe inak a nad ktorymi by som sa povzniesla a mohli by tie chybicky zostat...
    my s manzelikom stale po starom - ja som v praci, on lieta do Nemecka...v pondelok uz bude mat nalietanych dostatok mil na "silver" kartu...aj sa z toho vytesuje, mne je smutnejsie...je to totizto odraz toho, kolko je prec 😞 ...poslednu skusku na ukoncenie tretieho rocnika ma za sebou, takze teraz iba musi zistit, kedy mu daju ten titulos (asi na jesen)...

• aspon, ze sem z nostalgie obcas nakouknete 🙂
    gaia a jak dlouho bude manza jeste do nemecka litat?
    my jedeme zitra na vikend do lazni, vlastne to bude takova nase svatebni cesta (po svatbe jsme byli jen tyden doma spolu a jezdili po vyletech) a na dovcu sami nikam nepojedem tak se na ty "nase" tri dny docela tesim, ale bojim se, aby se neco nepokazilo
    tak se mejte krasne a ja sem zase za cas nakouknu jestli se tu neco nezmnenilo 🙂

• to: darkwitch
    asi do jesene...z jednej strany mi je smutno, z druhej strany sme radi, ze ma pracu...
    my sme este na svadobnej ceste ani neboli...iba 2 tyzdne po svadbe sme si aj s mojimi rodicmi na 4 dni odskocili do Polska, predstavit mojho manzela mojej tete (otcovej sestre)...odvtedy absolutne nic...to bude uz rok! ty kokso... 😐
    drzim paste, aby sa vam nic nepokazilo a uzili si krasny predlzeny vikend... 😉

• gaia dekuju
    musim rict, ze jsme si to uzili, i kdyz v patek prisla ms ( a to mela dorazit o tyden pozdeji) a se mnou se dopoledne nedalo vydrzet, ale pak jsem se pres to nejak prenesla a uzila si to

• My sme zatial tiez nikde neboli, hoci sme planovali, potom ale do toho prisli rozne veci, tak sa to odlozilo...takze si svadobnu cestu stale este len planujem a mam ju pred sebou a dufam, ze si ju uzijeme. 😉

• Ahojte kočky.
    Aj ja sem občas nakuknem a spomínam 😢 Na tie krásne časy zháňania a príprav. Aj na samotný nádherný svadobný dníček. 😉 Kočky ešte troška a budeme všetky oslavovať prvé výročie. Chystáte niečo pre svoje polovičky? Dajte nápady, že sa inšpirujem 😃
    Mexx a čo to čítam - bábätko? ...jéj to je milé...a kedy sa narodilo, v máji? To ste potom "poriešili" počas svadobnej noci?

• Zuzi, nie, babatko sa narodilo v decembri. 😉 😃 Ale to nie je nase vlastne... 🙂 Ja pracujem ako profesionalny rodic a teraz sa staram o taketo male bejby z domova. Mame ho doma a zijeme si ako s vlastnym. Sa zaucame a pripravujeme na tie vlastne, co snad niekedy pridu. 🙂

A ostatne zenuchy, co mate nove? 🤔 Uplne to tu umrelo...nedobre. 😦 Si uvedomujete, ze nas o chvilu caka prve vyrocie svadby? 😕 Sa mi ani verit nechce... 😬

• teeeda nasa tema este zije 😃

nam sa coskoro konecne rozbehne stavba, len musime jedno auto predat a nedari sa 😞

na vyrocie by som chcela ist na veceru tam, kde sme mali svadbu 😉 plus zobrat so sebou dvoch kamaratov, kt. sa dali dokopy na nasej svadbe a oni budu mat zaroven prve vyrocie co su spolu 😉

• sharin spis to tu preziva nez zije 😃
    jinak my asi budeme delat na oslvau vyroci grilovacku na zahrade s kamarady, stejnou jako svatebni, se nam to nejak zalibylo 😃

• My sme este nad nejakymi velkymi oslavami nerozmyslali, ale ste ma inspirovali...nieco vyklumam. 😉

• tak se nam blizi konec naseho prvniho spolecneho roku...
    chystam manzovi prekvapeni, tak doufam, ze to probehne dobre 🙂
    jak jste na tom s plany na vyroci vy?

• babuchy vyyrocniik za dverami! 😬 😉
    jak ste na tom? ready? 😉 😉

uzivajte mojinkaa. packo. atka

• prajem nam vsetkym krasne prve vyrocie 🙂 😶 😵

sme rozmyslali ci pojdeme na veceru do "nasho" hotela... manzo isiel do prace 😞 ale som zvedava ci donesie aspon dake kvietko... vcera som stale dookola omielala ze v podstate sme mali vyrocie, sak sobota 🙂 ale datumovo je to dnes... tak uvidiiiime 😉

• Taky přeji všem hezké první svatební výročí. 😵

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Najčarovnejšie miesto svadobnej hostiny vonku na nádvorí pod bielym stanom alebo vo vnútri s kapacitou do 15O hostí v našom Gourmet Klube.
    Reštaurácia s talianskou kuchyňou otvorená: PO - Pia : 10:00 - 21:00, SO, NE - priestor k dispozícii na akcie, svadby, rodinné oslavy, firemné akcie,
    Horvatovič
    Rožňava
    Nafotím vašu svadbu podľa vaších predstáv, svadobný dokument - žiadne zbytočné pózovanie pred objektívom.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov