Termín svatby 23.07.2011

11. júl 2011700

Vdáváte se některá také tento den? Co máte již zařízené?

• ahoooj, ja sa vydávam v tento deň 🙂 My máme zatiaľ nezáväzne zarezervovanú reštauráciu, už sme rozprávali s farárom, dokonca som zohnala šaty na prvý šup (bola to láska na prvý pohľad) 🙂 dnes nám prišli obrúčky a ešte máme zarezervovanú kapelu. Teraz hľadáme fotografa a kameramana. Takže také základy by sme asi mali. A ty si na tom ako?

• pripájam sa 🙂 zarezervovanú mám sálu, cukrárku, DJ-a, kameramana a fotografa...

• nimika - a kde budeš mať svadbu?

• Sponzor fóra
  • v Kežmarku

• Tak já teda mám teprve čerstvě datum a tím končím 😮

• loli88 to som si aj ja myslela, že dátum stačí 🙂 Ale potom sme len tak začali pozerať priestory a keď sa nám nejaký páčil, tak sme tam napísali. No keď nám asi štyri zariadenia napísali, že už majú na celé leto obsadené, začali sme konať 🙂

• No já jsem se poučila od slečen tady.... 😃 Hrůza,co?

• No to teda hej. Ale zase na druhej strane, keď sa už raz do toho pustíš, nevieš prestať 😃 A už máš aj nejakú predstavu o svojom jedinečnom dni?

• Představa se rýsuje....Ale teď koukám na obsazenost hotelů a brečela bych...strašný!

• Ja viem...u nás to zo začiatku bolo tiež tak. Ale potom sme začali intenzívnejšie hľadať, až sme pekné miesto objavili náhodne 🙂

• Tak to jsem zvědavá,jdu asi do svatební koordinátorky. Já se s tím nebudu nervovat. Mám v lednu státnice a navíc si to chci užít....

• Ahojte, pripájam sa k vám
    s niektorými som sa už stretla v diskusii júl 2011
    Čo sa mňa týka, stále máme rezervovanú len sálu, matrika zatiaľ nič, šaty pozerám, budúci týždeň si idem nejaké skúšať. Momentálne hľadáme fotografa a kameramana. Obrúčky a všetko ostatné začneme riešiť asi až koncom januára. Teraz ma napadlo, že aj DJa by som už mohla začať hľadať a urobiť si aspoň prehľad a získať info o cenách.

• Tak já teda nemám ani ň 😢 . Ale budiž mi omluvou to,že jsme datum vybrali v pátek.

• Tak se musím pochlubit. Máme už obřad zařízen! Dnes jsem začala plánovat a už mám zařízené schůze ve všech místech na hostinu. 😃

• no vidíš 🙂 neboj sa, všetko stihneš 😉

• Sponzor fóra
  • JJ,ale musela jsem celý den otravovat a pak volat vedoucí odboru matrik a ta mi to pomohla zařídit. Jsem fakt nadšená.

• loli88 - šikovná si, držím palce 🙂

• Díky,mám z toho fakt radost 😃 , říkám si,že snad ani nepotřebuju koordinátorku.

• loli88 - budeš mať z toho väčšiu radosť, keď si to budeš trošku riadiť sama, či nie? 🙂

• Kathia: Tak ridit si to budu sama tak jako tak. Ale budu z toho mit vetsi radost kdyz si to budu moci uzivat a ty stresujici veci necham na ni.

• ahojte, aj my mame tento datum 😉 zatial sa len obzeram, zbieram inspiracie. isty je len datum a zenich 😃 loli88 neboj, vsetko sa stiha 😉

• ahojte, pripajam sa ku nevestam s tymto datumom. svadbu budeme mat v Novej Dubnici v hoteli Alfa. zarezervovaneho mame aj fotografa Tomasa Zahumenskeho, kameramana nechceme. to je zatial vsetko. snazim sa zohnat nejakeho DJ-a. Myslim ze vsetko ostatne ako obrucky a saty, ma este cas 😉

• monika8737 - my sme tiež písali Tomášovi Zahumenskému, ale že už mal obsadené 🙂 Už vieme, kto za to môže 😃

• 😃 sorry. no ja som sa s nim dohodla mozno 2-3 tyzdne dozadu. tak este som to stihla 😛 ale zvazovala som aj inych, no nakoniec som sa rozhodla pre Tomasa, ma zaujimave fotky. koho ste si nakoniec vybrali vy?

• ahoj,jen jsem se zaregistrovala a už je tady i stejné datum svatby...taky máme místo pro hostinu,zarezervovaný termín na matrice i fotografa a aranžérku hostiny,se všemi máme schůzku po novém roce,už se nemůžu dočkat jsem strašná...

• monika8737 - ešte sme si nevybrali, trošku nám to trvá 🙂 ale možno budúci týždeň sa rozhodneme, tak potom dám vedieť 🙂

• Tak já jsem si vybrala svatební agenturu. Jsem z ní nadšená . Myslím,že pak nebude problém s fotografem atd.

• takze aj ja sa sem pridavam....🙂mame podla mna najkrajsi datum tento rok🙂

• samozrejme, že je najkrajší, keďže je náš svadobný 😃

• A jak jste na tom s plánováním?

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Hotel 21
    Bratislava
    Novootvorený hotel v kľudnej časti Bratislavy, od kostola vzdialený 100 metrov, ktorý vám ponúka priestory vhodné pre vašu svadobnú hostinu.
    Mojou filozofiou je zachytenie jedinečných emócií a neopakovateľnej atmosféry počas vášho veľkého dňa.
    AZUL****
    Partizánske
    Radi Vám pripravíme svadobnú hostinu vo Vami vybranom štýle, v hotelovej reštaurácii alebo v spoločenskej sále
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov