Spoločenské šaty na štýl Teuta Matoshi

25. nov 202160

Ahojte, ja sa len skúsim spýtať, či náhodou neviete kde predávajú resp. požičiavajú šaty na štýl tejto návrhárky. Samozrejme mi nejde presne o kópiu alebo fake jej šiat. Ide mi len o podobný štýl - čiže midi šaty, ktoré majú širokú áčkovú sukňu a sú v páse stiahnuté. Vôbec nemusia byť korzetové, ide mi vyslovene len akoby o ten strih. Väčšina spoločenských šiat je na jedno kopyto, a takýto strih neviem nikde nájsť (pozrela som aj Asos a podobne). Môžu byť aj úplne jednoduché a jednofarebné. Fotku prikladám len ako inšpiráciu, nehľadám konkrétne také 🙂

• @vtacatko113  Ahoj, neviem, či ti pomôžem, ale ako prvé mi napadlo, že som videla podobné šaty na požičanie na webe v dvoch salónoch. Prikladám link: https://www.weddingavenue.sk/spolocenske-saty a https://soiree.sk/popolnockymilla/

• @katariiiinka  och ďakujem!!! to sú presne také 🙂

• @vtacatko113  Tak to ma teší, že som trafila 😊 Niet za čo ✨

• Sponzor fóra
  • No tak tie sú krásne 🙂 A takéto šaty vyniknú snáď na každej postave však? 🙂

• @brunetka28  určite áno 🙂 a ja osobne sa v takýchto strihoch cítim viac komfortne a žensky 🙂 len čo sa týka spoločenských šiat, veľa ich nie je 😃

• moc krasne a povedala by som, ze je to taky uni strih, ktory padne skoro kazdej zienke. podla mna teda skvely vyber, moc sa mi pacia

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    spoločenské oblečenie
    Ušijeme pre Vás krásne svadobné šaty podľa Vaších predstáv. Okrem toho ponúkame všetko pod jednou strechou pre Váš veľký Deň. Stačí si len vybrať.
    Exkluzívnu a svetovo populárnu značku svadobných šiat MAGGIE SOTTERO a SOTTERO&MIDGLEY prináša svadobný salón DIAMOND už aj do Žiliny.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov