Spoločenské šaty na štýl Teuta Matoshi

Profilova fotka
Ahojte, ja sa len skúsim spýtať, či náhodou neviete kde predávajú resp. požičiavajú šaty na štýl tejto návrhárky. Samozrejme mi nejde presne o kópiu alebo fake jej šiat. Ide mi len o podobný štýl - čiže midi šaty, ktoré majú širokú áčkovú sukňu a sú v páse stiahnuté. Vôbec nemusia byť korzetové, ide mi vyslovene len akoby o ten strih. Väčšina spoločenských šiat je na jedno kopyto, a takýto strih neviem nikde nájsť (pozrela som aj Asos a podobne). Môžu byť aj úplne jednoduché a jednofarebné. Fotku prikladám len ako inšpiráciu, nehľadám konkrétne také 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@vtacatko113 Ahoj, neviem, či ti pomôžem, ale ako prvé mi napadlo, že som videla podobné šaty na požičanie na webe v dvoch salónoch. Prikladám link: https://www.weddingavenue.sk/spolocen... a https://soiree.sk/popolnockymilla/
Odpovedať
Profilova fotka
@katariiiinka och ďakujem!!! to sú presne také 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@vtacatko113 Tak to ma teší, že som trafila 😊 Niet za čo ✨
Odpovedať
No tak tie sú krásne 🙂 A takéto šaty vyniknú snáď na každej postave však? 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@brunetka28 určite áno 🙂 a ja osobne sa v takýchto strihoch cítim viac komfortne a žensky 🙂 len čo sa týka spoločenských šiat, veľa ich nie je 😄
Odpovedať
moc krasne a povedala by som, ze je to taky uni strih, ktory padne skoro kazdej zienke. podla mna teda skvely vyber, moc sa mi pacia
Odpovedať
uz si si prosim ta niekde vybrala. nasla si nejake?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj ja som tiez tak ocarena touto navrharkou a veru som zvazovala ci si neobjednam original. Nasla som vsak jednu stranku a zatial mam v plane skusit odtialto : https://nejkrasnejsisaty.cz/dlouhe/86...
Odpovedať
waaaau tak tie su teda moc krasne a cena je tiez podla mna celkom fajn
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@irena_iris_martiniskova maju tam fakt krasne kusky, objednaval uz odtial niekto koho poznate?
Odpovedať
Profilova fotka
@nevesta_k nie nikto ale ja rozmyslam ze to skusim. Mozem dat potom echo ☺️
Odpovedať
Článok sa načítava...
@irena_iris_martiniskova nooo to by si veru mohla. myslim si, ze by to viacerym pomohlo, kedze vyber maju teda ozaj veliky a tie ceny su viac nez zaujimave
Odpovedať
Profilova fotka
Dievcence tak sila internetu je obrovska a dopatrala som sa ze je to z aliexpressu. Nesiju ich niekde tu. Takze kludne si objednat z aliho 🤦🏻‍♀️ Aj tam ich maju presne tieto. Pouzivaju priamo fotky teuta matoshi. Ale realne niesu vzdy uplne ok.
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som si nechala nacenit dvoje. Tie ruzove som poziadala usit v bielom. Dala som si nacenit v Bella wedding dress. Su aj na fb. Cakam na info o cene. Potom dam info k nim.
Odpovedať
Ak ste z Kosic alebo okolia skuste salon French Boulevard, maju tam spolocneske saty na presne tento styl, bola som tam nedavn a povedali mi, ze v najblizsich dnoch im aj nejake maju este prist, tak cakam co pridaju 🙂 Maju aj stranku tak sa skuste pozriet 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
Takze v bella weding dress cena jednych 450 a druhych 600.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 7 mesiacoch
Mám na predaj niečo na podobný štýl
Odpovedať
ako ak by si nenasla, tak take saty mozno ani nie je problem usit v takej cene, v akej by si si ich mala niekdelen pozicat
Odpovedať
@mischela255 Hej hej aj to je pravda, v niektorych pripadoh sa oplati dat si saty usit, ako si ich poziciavat z draheho salonu
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?