Manželky vojakov z povolania. Ste tu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, keď tu už mame manželky pilotov tak čo tak vojakov z povolania? Ste tu najeké?
Odpovedať
Profilova fotka
@nimika potom ti odpisem uz v sukromnej nebudeme tu ked mozeme byt tam ;-) @vcielkamaja meno ti napisem na FB ako som do spravy ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby ste uz tu kuknite tam ci ste tam naozaj :-) link na sukromku : http://www.modrykonik.sk/forum/tema/p...
Odpovedať
Profilova fotka
@nimika Gratulujem k babatku, moc sa tesim s tebou:-) @trdielko149 Ja by som sa rada pridala do sukromnej temy ak sa da. Diky.
Odpovedať
Profilova fotka
@epelino ďakujem :-) @trdielko149 tak som to práve skúšala a ide to, už som skúsila aj napísať niečo :-)
Odpovedať
Profilova fotka
hej hej kocky hybajte k nam nimika tam uz fachci :-D tak hor sa k nam
Odpovedať
@epelino @vcielkamaja dievčatá pridala som vás do tej zamknutej témy na koníkovi, tak pozrite, či sa tam viete dostať, ako píš kava, tak nimika už dorazila k nám :-) Tešíme sa nové "posily"
Odpovedať
tak uz som tam :-D
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
Profilova fotka
Ahojte mám priateľa vojaka tiež síce sme spolu len krátko, ale tiež ma mrzí keď odchádza na tie výcviky. Ja študujem posledný rok v Nitre on je z Nitry a bývam v inom meste. Spoznali sme sa na škole a dali sme sa dokopy až teraz keď ja končím vysokú školu. Chce aby som zostala v Nitre, keďže tu pracuje. Je to ťažké ale zvládame to, keď sa majú dvaja ľudia radi tak sa to dá. Viem, že ho táto práca baví tak ho plne podporujem a šla by som s ním hocikde keby som mohla.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Buduce manzelky vojakov, dostojnikov ..ste tu ? svadba 2013.. ;-)
Odpovedať
@ossr hlasim sa :)
Odpovedať
@ossr tiež sa hlásim, 10/2013
Odpovedať
17 august , horsky hotel Fuggerov dvor - BB. obrad vonku. a vy ? :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Humenné
Odpovedať
@ossr Snina :)
Odpovedať
Zvolen. 27.9. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@ossr @laduson @miriam05 aj my .. LV jún 2013 ako ste na tom s prípravami? aj niečo "vojenské" využívate na svadbe? či ste iného názoru?
Odpovedať
@beltain_drobnostky ja som navrhoval, ze si dam uniformu a usetrime na obleku, ved uniforma vijde cca 4000bodov :-D no nechcela o tom ani pocut :-\
Odpovedať
Profilova fotka
@filip_a_janka nie je hrdá, že si tam, kde si? resp. to je asi vec názoru, či Tvoja drahá chce, aby si mal uniformu - oblek viem, že je to iná svadba (s vojenskými poctami), ked mám možnosť, prečo nevyužiť? a nech ľudí "čert berie", ak budú čudne pozerať - ohovárať .. ved vydávam sa raz a je to naša vec x-) .. u nás je to tradícia, tak ju obnovíme
Odpovedať
@beltain_drobnostky rozmyslala som nad tym.....mozno pouzijem nieco vojenske :) pri foteni..... ale to je asi tak vsetko. Rozmyslali sme aj nad vojenskym knazom, ale nakoniec to bude klasika.
Odpovedať
@beltain_drobnostky preco nie, mne by sa tiez pacilo mat trosku inu svadbu, s vojenskymi poctami a tak.....ale moj po tom netuzi.....
Odpovedať
Profilova fotka
@laduson na fotenie chcem "len" vlajku :-D mám takú jednu foto z anglických blogov - neskutočne sa mi páči :-D inak si to neviem predstaviť - čo vojenské použiť?? ved my budeme mať inú svadbu .. len narážam aj na to, že jeden z partnerov je proti :-S ako Tvoj a @filip_a_janka prípad my sme prekladali termín svadby kvôli vojenskému oddávajúcemu - tak už len dúfam, že mu do cesty nič nepríde a zúčastní sa obradu
Odpovedať
@beltain_drobnostky neviem co take pouzit....mozno by som sa porozpravala s fotografom, ci nema nejaky napad....staci dobra myslienka a mozno aj take kanady na nohach nevesty nemusia byt zle....alebo tabulky kde on bude mat napisanu hodnost a na mojej bude, ze GENERAL :).....spolieham sa na dobreho a kreativneho fotografa
Odpovedať
Profilova fotka
@laduson :-D že generál - to je dobré noo náš fotograf je z radov armády; takže to bude asi "profesionálna" deformácia :-D síce, ma napadlo, že naše fotenie bude slušnejšie to predsvadobné .. a ked budeme točiť predsvadobné video (v rodnej dedinke), tak tam pôjdeme do ľudových tradícií .. takže naša svadba bude asi dosť v kontraste - vojensko&ľudová nôta :-D
Odpovedať
@beltain_drobnostky preco nie, svadba je o vas a ked ju takto chcete, tak to bude urcite super :)
Odpovedať
Profilova fotka
@laduson jasné, len ked som tak spätne - či dopredu? nad tým tak uvažovala, prišlo mi to také zvlášte .. ved, všetky tie aktivity - či už fotenie, alebo filmovanie sa bude odohrávať nezávisle od seba; v iný deň .. vtedy mi to čudné asi nepríde akú veľkú svadbu plánujete - v akom štýle?
Odpovedať
@beltain_drobnostky hosti budeme mat cca 130 :D takze dost vela, no a bude to klasika, nic extra, nechcem odobierku, cepcenie a nic podobne.....hlavne aby bolo jedlo a pitie super, zabava a nech sa v kostole nezakokcem .... momentalne zacinam pisat diplomovku, v maji statnice a kedze sme sa rozhodli este len pred mesiacom, ze vsak vezmime sa uz tohto roku, nemam vela casu na pripravy. A Vy?
Odpovedať
Predsvadobne fotenie, on uniforma ja jemne biele vintage satky
Odpovedať
Profilova fotka
@laduson omg .. len mesiac "to viete"? a ešte štátnice do toho? booože my skáčeme z 50 na 60 - tak dúfam, že sa to zastaví na tej 60tke .. u nás skôr klasická svadba (ked obaja sme národniari :-D ) moja záverečná práca bola v rámci rozvoja cestovného ruchu a zachovania tradičnej kultúry v SR - takže "viem o čom" odobierka - čepčenie - ľudové tance už len oznamká&pozvánky dokončiť .. program a menu zbúchať .. nácvik tanečkov .. výslušky&alko prepočítať .. myslím, že to tak všetko + foto a video zmáknúť za apríl/máj.. a úspešne dokončiť 4ročník - vyzerá najťahší z celého štúdia ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
@ossr jeeej, konečne niekto s "mojím myslením"
Odpovedať
@beltain_drobnostky Moja diplomova praca Posobenie OS SR a spolupraca v ramci NATO :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?