Svadba 2012 v Košiciach. Aké máte skúsenosti s prípravami?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak vitam kazdeho kto snad prispeje svojimi skusenostami, kedze ja nemam ziadne:) Planujeme svadbu v lete 2012, cize mame kopu casu co si uvedomujem ale vzhladom na okolnosti a tym ze som bola na jednej svadbe za cely moj zivot ked som mala asi 10 rokov a vela si toho nepamatam si myslim ze budem potrebovat vela casu a pomoci hlavne od skusenejsich neviest za ktoru budem velmi vdacna. Tot na zaciatok a dufam ze sa to tu rozbehne a preberieme vsetko :-D
Odpovedať
1
6
7
@lulukya1 tak ako pacilo sa Ti tam? Ja som si tam nakupila vela veci, od kosicka pre male druzicky, po umele kvetinky a chcem z nich uvit venceky pre malinke, potom krasne velke servitky na stoly....a vela vela dalsieho a dokonca aj svadobne pohare, s ktorymi som maximalne spokojna nic vycackane, velmi elegantne a krasne....
Odpovedať
Profilova fotka
@mimacek páčilo sa mi, dá sa tam kúpiť a naaranžovať veľa krásnych vecí. Kúpila som si hrnčeky do sady a svadobné veci chystám kúpiť na poslednú chvíľu...všetko odkladám lebo nemám na nič čas.....
Odpovedať
Profilova fotka
baby mam na vas otazku...je tam nejaka urcita doba na vybavenie novych dokladov s novym priezviskom??? ;-)
Odpovedať
1
6
7
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?