1.9.2007 Máte svadbu v rovnaký deň? Ako prípravy?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte kocky, kolke z vas maju svadbu 1.9.2007? V teme September 2007 maju totiz slecny svadbu prevazne ostatne septembrove soboty..Ako ste na tom s pripravami? Ja sa snazim zhanat, vyvolavat cez net ale najvacsi problem je urcite s fotografom...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby, aj ja sa pripájam :-) Ako sa Vám zatiaľ darí v manželstve ? :-) :-D Mne sa zatiaľ teda páči dosť x-) x-) Mám pocit, že je nám spolu stále lepšie a lepšie ( a to som si myslela, že už ani nemôže byť :-D )
Odpovedať
Profilova fotka
Anita - až teraz som si spomenula na tú smutnú udalosť čo sa vám stala pred svadbou, ale nakoniec ako pozerám, ste sa predsa len rozhodli svadbu urobiť, tak to sa teším a blahoželám :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Anitka, nám sa darí veľmi dobre, klop, klop x-) . Manželstvo nám určite prospieva, dúfam, že tento stav bude trvať čo najdlhšie :-D . A Vy ste teda svadbičku nakoniec mali? :-)
Odpovedať
Dievčatá, bolo to veľmi ťažké rozhodovanie, v priebehu dvoch dní sme všetko zrušili a v sobotu po pohrebe (týždeň pred svadbou) sme sa rozhodli, že svadbu urobíme tak, ako bolo naplánované, čiže s hudbou a všetkým čo k tomu patrí. Mamku nám už nikto nevráti a určite sa tam hore na nás dívala a tešila spolu s nami. :-) . Bolo nám veľmi ťažko, ale svadbu sme mali nádhernú, aj keď to si uvedomujem až teraz, keď si pozerám DVD. Myslíme si s odstupom času, že nič lepšie sme v danej situácii nemohli urobiť a mohla som byť tak manželovi väčšou oporou, čo sa mi dúfam podarilo :-) .
Odpovedať
Profilova fotka
anita78 mozme len zase nie tak rychlo jak u septembroviek... iwuskaaa ahoj
Odpovedať
Profilova fotka
marya je to uzasne aj ked uz prisli aj prve hadky aj ked len drobnucke bo mi sa chytime kvoli blbosti a za hodinku sme uz v pohode :-) anita78 blahozelam aj ja...vies ako som na teba myslela , ked sa ti to stalo tak za par dni mi volal vtedy moj snubenec este ze mu zomrel krsny /to bolo 3 dni pred nasu svadbu a bol aj zenichov svedok/,vsetko sa mi zacalo rozpadat,uz som myslela ze aj my ju budeme rusit,ale rodina to tak nechcela a svadba bola uzasna,vsetci do posledneho cloveka sa tam bavili a tancovali sme do rana..a v utorok po svadbe sme sli na pohreb... :-(
Odpovedať
Profilova fotka
anita78 a kde mas foto zo svadby??
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojda holky, ja se pridavam, anitka 78, kdyz jsem to onehda cetla, brecela jsem, rikala jsem si, co vlastne v zivote chceme, co povazujeme za priority a jake banality resime...jste silni, a tak to ma byt, vsak se jiste divala a byla moc pysna, take pravem. A jinak se vede dobre? Nam ano, jsem opravdu stastna a za chvili se nam blizi dvoumsicni vyroci ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Anitka, aj ja chcem vidieť foto ;-) . Gratulujem k Vášmu rozhodnutiu, určite bola maminka šťastná, že ste sa rozhodli tak ako ste sa rozhodli, aj keď to muselo byť nesmierne ťažké. Ja som na Teba myslela ešte v deň svadby, naozaj. Nepíšem to teraz len tak, aby som si urobila očko u Teba :-) , ale úprimne ;-) . Môjmu svokrovi tiež zomrela sestre vo štvrtok a v sobotu mala pohreb :-| . Aj sme sa trošku hnevali, prečo ho dali na sobotu, ale čo narobíme :-S , život je taký... Jááj Elko, to je jasné...aj my hádky už máme za sebou a kvôli hlúpostiam :-D
Odpovedať
Profilova fotka
iwuskaaa,ešte teraz si pamätám, ako sme sa báli, že nám bude na svadbu pršať a ako to super nakoniec dopadlo
Odpovedať
Profilova fotka
Elko - no to aj my sme sa už pár krát pochytili :-D , také blbosti sú to vždy, že potom sa na tom smejeme :-D Anita - ešte raz blahoželám, a daj fotky :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
iwuskaaa, marya vzdy su to len hluposti a malickosti....a vzdy sa hned udobrime.to k tomu manzelstvu patri.... mack to mas pravdu uplne super nam vyslo pocasie...ani zima ani moc horuco..no fajn nie?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
jasne, super. síce v Ba ráno pršalo ale pri Leviciach, kde sme mali svadbu už bolo krásne. Počas cesty na fotenie sme tiež stihli lejak (aj na fotkách vidno, že najskôr bolo krásne a potom je zamračené), ale nemôžem si inak počasie vynachvaliť. P.S.: pokiaľ ide o tie pomanželské hádky, tak aj my sme si už s manželom nejednou prešli........ ale hádky sú podľa mňa len určitá forma výmeny názorou ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Kočky, ja nemôžem čítať túto tému, príde na mňa nostalgia....pretože to krásne, je už za nami ;-( . Vy to tak nepociťujete? Mne je tak ľúto, taký krásny...nádherný deň to bol... :-) Mack...máš pravdu...to počasie nás teda vytrápilo...a nakoniec aj to bolo super, proste vymodlené x-)
Odpovedať
Profilova fotka
no čo Ti iwuskaaa poviem o tej nostalgii, veď ja naše fotky (a je ich dokopy okolo 1900 ) pozerám skoro každý deň, a stále spomínam (najskôr som to chcela mať za sebou ale po svadbe sme zase chceli, aby sa to ešte raz zopakovalo)
Odpovedať
Profilova fotka
Mack, ja skôr DVD pozerám každý deň...o chvíľu bude "vypozerané" :-D
Odpovedať
Profilova fotka
iwuskaaa samozrejme ze ma vzdy prepadne nostalgia ked si na ten den spomeniem,chcela by som ho este aspon raz zazit :-) uz som asi mesiac nepozerala svadobne dvd co je rekord,pretoze som ho videla asi 10 x
Odpovedať
Dievčence, veľmi pekne Vám ďakujem za blahoželania a povzbudenie. Teším sa, že som konečne po dvoch mesiacoch našla silu a odvahu a pripojila sa k Vám, je to super. Nám sa darí celkom fajn, hoci sa dosť málo vidíme. A čo hádky? My zatiaľ za sebou žiadne nemáme (takže čakám na premiéru :-D ), ale to je asi spôsobené našou situáciou, mamka tu stále veľmi chýba... Rada by som tu pridala fotky, ale máme ich špeciálne upravené (rôzne efekty a tak) a sú obrovské, môžete mi prosím, niektorá poslať návod do IP, ako ich zmenšiť? Ďakujeeeeeeeem.
Odpovedať
Profilova fotka
Iwuska - nostalgia určite áno, ale ja to neberiem tak, že to krásne je za nami, ja to krásne prežívam stále, proste som teraz taká šťastná, že tá svadba mi pripadá len ako začiatok pre čosi ešte krajšie x-) takže u mňa tá mierna nostalgia určite je, bolo to nádherné, ale bol to len jeden krásny deň z množstva ďalších ktoré prežívam a ktoré prídu :-N a veľmi sa teším z toho x-) Anita - ja som fotky zmenšovala v programe IfranView, stiahneš ho v pohode z netu ;-) Držím palce a teším sa na fotky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
anita78, pokud bys jeste potrebovala poradit, jak zmensit fotky, tak pisni
Odpovedať
Profilova fotka
Anita - mal to byť IrfanView :-)
Odpovedať
Myrya, dík. Aké máte dievčatá plány na víkend? Onedlho máme dvojmesačné výročie, budete slaviť?
Odpovedať
Profilova fotka
No určite Anitka x-) . To ale letí...neskutočne :-S
Odpovedať
Profilova fotka
no to teda leti....predchvilu sme vsetko vybavovali a teraz uz sme 2 mesacne manzelky skoro.... :-) anitka tesim sa na tvoje fotecky....
Odpovedať
Profilova fotka
Anitka, kedy ich pridáš? x-)
Odpovedať
Ivka, pokúsim sa pridať foto dnes večer. V práci sa mi to nedá a počas víkendov sme stále pri svokrovi a nie je tam internet. Ako po víkende?
Odpovedať
Profilova fotka
no v celku fajn..vcera som cely den iba lenosila,zatial co manzel cely den robil...chuda...a co vy ako ste stravili vy vcerajsi sichravy den i vecer??
Odpovedať
Profilova fotka
Čaute baby :-) My sme v sobotu maľovali obývačku, teraz je krásne útulná x-) A včera keďže celý deň pršalo, tak sme doma oddychovali a leňošili :-) :-) A včera večer sme pozerali Superstar :-D :-D Komu fandíte ??
Odpovedať
My sme mali klasickú sobotu, ja doma varenie a upratovanie a ... a manžel drina na bytíku. Potom k svokrovi. Superstar som síce začala pozerať, ale po treťom súťažiacom som zaspala |-| :-D . Marya, akej farby máte obývačku?
Odpovedať
Profilova fotka
Marya a akú farbu ste si dali? :-) Anitka, aj my pracovne, manžel na bytíku. Tiež prerábame x-) . Ale pomaličky to pekne ide a už sa nevieme dočkať, kedy tam budeme :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?