1.9.2007 Máte svadbu v rovnaký deň? Ako prípravy?

20. nov 200810870
  • Iwi - tak to celkom rýchlo postupujete, super 🙂 Neviem presne, koľko tie dvere stáli, interiérové tuším jedny okolo 2 500 Sk, ale zarubna bola este drahsia ako tie dvere, cez 3000 jedna...a vchodove okolo 20 000 😛 ...
    A firma nie je nejako známa, taká malá bratislavská, myslím že nejaký Drevox, no ja sa hanbím, ale o všetky tieto veci sa postaral drahý 😬 😵

• Ten je ale šikovný 😉 . Takže spolu cca 5500,-? To je drevo?

• Ano Iwi, tak nejak vysli jedny dvere komplet...drevene, aj zarubne drevene. 🙂

• Sponzor fóra
  • To je super cena, škoda, že sú v BA 😐

• Iwi, tie vchodové boli od tej bratislavskej, ale interiérové tuším koratex, a ten je aj mimo BA 🙂

• A sú určite drevené? Lebo bývajú rôzne, aj dýhované a to nieje drevo 🙂 . Iba na objednávku robí Koratex? Viem, počula som o tej firme, tak preto ma to zaujíma. Aká je dodacia lehota? 🙂

• Dodacia lehota bola 5 týždňov, ale na to drevo sa spýtam drahého, počkaj chvíľku 😬

• Iwi, povedal mi, ze dyha, normalne som sklamana 😐 vyzeraju ako drevene 😬 😬

• petardano uvidime ako to este bude

no to je dobra uvaha obdarit sa za to ze sme to vydrzali..hehe 🙂

• Marya, nevadí, hlavne, že vyzerajú ako drevené 😃 😉 . My máme ponuku na drevené od stolára na 6 tisíc už aj s robotou, takže preto som sa pýtala 🙂

• mne sa hned nezdali ze by tie dvere boli drevene za taku cenu 😃 my mame tiez nie drevene a cena bola o veeeeela vyssia, mne to pripadalo ze cim jednoduchsie tym drahsie... 😞
    ale uz je to za nami a uz sa z nich len tesime... a este nam spravili aj jedny uplne atypicke od zeme po strom a zasuvacie... 😃

• Iwi - tak to mate super ponuku 😬
    Tak ja si budem predstavovat, ze su tie nase drevene 😃 😃

• Marya, aj to je riešenie 😃 😃
    Jeanka, Ty nejako fotky v pase meníš 😵 , aspoň vieme aké ich máte super 😉 .

• @ iwuskaaa 😃 😃

• Jeana je tajomná žena 😃 😬

• Sponzor fóra
  • marya si mi stale neprezredila ze v ktorej to pracujes firme - mam inicialkove tipy:
    F.M.; L.D.; T.E., 😃

• Jeana, ani Ty si nekonkretizovala 😃 😃
    "Moja" firma je F.S. 😬

• ja mam velmi jednoduchu a myslim aj znamu skratky HP 😃

• ze by Harry Potter ? 😃 😃
    Ale nie, jasne, tak to mas super, ako sa Ti tam pracuje ?

• Jeana, tak som to kukla na nete, mame tu istu ulicu, len par cisel vedla 😬

• bingooooo Harry Poter!!!! presne tak.. a kedz sa stretneme na obede? hmm ? 😃

• Ahojte baby 🙂
    Jeana, no niekedy mozme dat spolocny obed 😬 😬 😃

• Dobré ránko, teda pre mňa už ránko nie 😃 .
    Ako sa máte?
    Jeanka, my máme tlačiareň Harry Potter 😃 😬

• jeeeeej asi to tu vo firme rozsirim ze Harry Potter 😃 😃 😃 to sa mi fakt paci..
    inak si sa pytala ako sa tu pracuje.... vyborne 😉
    naozaj nemozem si nejak stazovat.... a vy ako v pracach?

• Jeanka, určite budú aj kolegovia nadšený 😃
    Ja dobre, som spokojná 😵 ...keďže v našom regióne je za prácu ťažko...každý je rád, že je 😒

• No, Jeana, aj my máme Harryho Pottera 😃 😃 Mám ho aj na poduške 😬 , ale manželík naňho žiarli, tak musí byť otočený tvárou dole ( ten Harry 😃 😃 ).
    JA v robote celkom v pohode, akurát tento týždeň tu mám šéfa, ale dá sa zvyknúť 😃

• ako prezivat zas a opat uzasne piatkove popoludnie? 😃
    takisto mate taku pracovnu aktivitu ako ja? 😬 😃

• poobednajsia siesta 😎 priprava na vikend 😃 😃

• fiiiiha to se mi libi 😃 ty kedy dnes koncis?

• mala by som u byt do 17:30, ale verim ze sa mi podari zdrhnut okolo 16, a mozno aj skor....a Ty ako, uz si ukecala sefa ? 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Nenechajte upadnúť tie najkrajšie zážitky do zabudnutia, postarajte sa o to, aby boli navždy zväčnené tak, ako ich priniesol sám život. Vytvoríme pre
    Hotel 21
    Bratislava
    Novootvorený hotel v kľudnej časti Bratislavy, od kostola vzdialený 100 metrov, ktorý vám ponúka priestory vhodné pre vašu svadobnú hostinu.
    Foto, video, fotokoutky a tisk fotek. Plánujete exotickou svatbu v zahraničí? Nafotím vás jen za cestovní náklady a ubytko! 🙂
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov