11.6.2011 - Koľko z nás má v tento magický deň svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte mile nevesticky, nenasla som temu s tymto datumom. Ako vam idu pripravy nevesticky? Ci si myslite, ze je stale casu dost? My uz mame salu, fotografa, kameramana :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@mita9 my tento rok v podstate len take vyletiky :-) robime detsky tabor uz treti rok takze tam ideme a potom ideme na konci augusta asi aj s kamaratmi do Tatier a v lete alebo v septembri na Oravu - dostali sme ako svadobny dar ;-) a vy kam idete?
Odpovedať
@malaberuska my uplna jednoduchost ..Bulharsko na buduci piatok :-) ..len vypadnut a byt spolu a nikym neruseni aby sme neboli :-) A plus mam to aj na alergiu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@mita9 my pojdeme niekde len na predlzeny vikendik, ale miesto este zvazujeme, neviem ci to budu hory, welness alebo pamiatky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@romankova my ideme kazdy mesiac pocss plodnych dni niekam :-D zaciname teraz vo stvrtok Zazrivou Janosikov dvor potom v juli na Pohodu tradicne v auguste Vysoke Tatry a koncom septembra 2 tyzdne more - rozhodujeme sa medzi Mexikom, Omanom (v oboch krajinach mam kamaratov, ktori by nas ubytovali zadarmo :) )alebo len niecim "narychlo" - Kanarske, Cyprus... tesiiiiiiiiiiiim!
Odpovedať
Profilova fotka
@usacek79 fuha, tak to vam trosku aj zavidim :-) .... poriadne si to uzite :-D my sa prave pustame do prerabky, vidim to na cele leto, lebo sa nam bude dat len cez vikendy,.... cize dovolenka ziadna, ak vyda cas a peniazky tak mozno v septembri nieco vymyslime :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babulky, tak ako sa vám dari ako manzelkam? :) pocitujete nejaku zmenu? @usacek79 vidim, ze vy ste sa pustili do "tazkej" prace :) drzim pasticky, my sa chystame od jesene :p
Odpovedať
Profilova fotka
vidim ze sa tu riesia dovolenky tak ja idem 15.7. ako kazdy rok udrziavame tradiciu kamosky zo strednej spoluziacky na kupalisko chodili sme tam cele 4 roky na vyletiky boli sme aj minuly rok ideme aj teraz :-D :-D potom smer Čierny Balog k svagrovi na vikend,potom Ruzomberok k znamym na par dni oni aj na svadbe boli,Liptovsky Jan dalsi znami :-) nakoniec rodina na par dni Štúrovo a zaklincujeme to Bojnicami ... dovolenka buduci rok Turecko alebo Mallorca :-) ideme z peniazkov z darov vstavana skrina-uz objednana,prerobit balkonik a Emmke ideme robit izbicku bude mat 2 rocky v septembri ja by som aj sla aspon na tyzden do Chorvatska ale drahy ani za svet on chce ist na "poriadnu ultra all inclusive" dovolenku tak co uz s nim este rok vydrzim :-D
Odpovedať
Profilova fotka
my sme sa tento vik pustili do prerabky, zacali sme burat.... mame vsade kopec prachu a bordel.... bojove podmienky.... spime na 1,5 lozkovom gauci... teraz sa odskusame ako manzelia :-D po prvej noci som dolamana.... ale musime to vydrzat, potom uz budeme mat vsetko krasne prerobene.... mame teraz krasne obdobie, po svadbe sa lubime este viac a velmi si pomahame :-) uplne je to krasne, dufam ze aj vy prezivate nadherne obdobie..... ani sa nenazdame a budeme oslavovat prvy rocik :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte dievcence.. my od svadby ani nevieme kde je sever :-( mali sme teraz strasne vela roboty, dva vikendy pracovne... tak teraz co bude vikend si konecne uzijeme sami :-) a o 3 tyzdne ideme s detickami opat do tabora, uz treti rok :-) sa tesime :-)
Odpovedať
Profilova fotka
moj drahy v piatok zaciina dovcu cize nas caka pracovny weekend ideme sa pustit do toho balkonika ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
juuuj my sme sa vcera vratili z predlzeneho vikendiku v Zazrivej/Terchovej, bolo naaadherne! Ubytko dokonael, nadherne drevenice s full vybavou - sauna, virivka, minigolf, sipky, badminton atd atd - proste clovek sa nenudi :-) no a ta priroda - naslapali sme "tisic mil" po horach v Janosikovych stopach a dokonca sme vychytali aj medzinardne majstrovstva vo vareni a jedeni halusiek, takze uuuplne super :-) uz sa tesim do Trencina na Pohodu! :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@trdielko149 Livi zmenila si nazov temy? no co dievky? ake pocity su, co teraz porabate? mate vsetky fotecky a videjka?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@romankova my este nemame ani fotky ani dvdecko..ale nejako zvlast to neriesime, lebo na dvdcko sme este nedali spolocne fotky (akosi stale nie je cas) a fotky.. fotograf ma momentalne vazne choreho otca, tak neponahlam, ma ine starosti.. ved mi nema co utiect.. a my si vychutnavame, ze sme manzelia a mame sa stale tak radi ako sme sa mali pred svadbou ak nie este viac.. tento vikend sme chceli ist niekam do tatier, ale vdaka pocasiu zostaneme v posteli :p to je moj plan a drahy s nim bude urcite suhlasit :D vy ako postupujete v prerabke?
Odpovedať
Profilova fotka
@romankova ahooj :-) my tiez este nemame fotky, mozno tuto nedelu :-) uz sa na ne ale tesim :-) pocity mame take ako pred svadbou, nic zvlastne sa u nas nezmenilo fakt okrem toho mena :-) stale sa mame radi tak ako predtym :-) @cicussa my sme tiez chceli ist na Oravu lebo sme dostali vikendovy pobyt relaxacny a chceli sme si prehodit termin na tento vikend ale nedalo sa lebo mali plne :-( tak sme rozmyslali, ze pojdeme aspon do aquaparku zajtra ale sak pocasie nevyzera bohvie ako :-( @trdielko149 @romankova to sa da menit aj nazov temy? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
@romankova a @malaberuska ja som nemenila nazov temy to len admini vedia ja to vidim tiez prvykrat teraz ... co sa tyka zmenilo sa mi priezvisko dali sme na dvere a na schranky nove menovky a susedia si to vsimaju tak aj vcera nam este gratulovali :-D lubime sa stale a verime ze takto sa budeme lubit aj nadalej a lasku rozdavame aj Emmuške ktora nam kazdy den dokazuje ako nas aj ona lubi hocikedy pride ku mne ci k Tominovi a objime nas a da nam pusinku joj nech jej to ostane si to uzivame lebo o par rokov budeme mat tazku pubertu :-D 8-) my tento vikend budeme oddychovat drahy ma oddnes dovcuuu do 25.7. x-) zajtra k nam dojde jeho kolega a jeho snubenica boli aj na svadbe tak budem robit slavnostnu veceru a kolacik nejaky vymyslam akurat ze aky :-) a v nedelu ideme k nasim kuk sestra ma dnes dojst z dovolenky a pojdeme do NR na vyletik len my dvaja babka a teta budu strazit žabku :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@cicussa v prerabke pokracujeme tak, ze sme vyburali co sa dalo, ale dnes prisiel kamarat, dal nam nejake rady, chrobakov do hlavy, tak ideme asi burat dalej, este si to musime premysliet,.... bude sa robit rozvod elektriky, potom omietky, obklady, svetla, malovky a nabytok .... uz nech je to na tej poslednej veci :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoojte baby vidim ze to tu stagnuje ze si uzivateteplo slnko leto dovolenkyy :-) my sme sa vratili z Cierneho Balogu boli sme u svagra kuk ciernohronsku zeleznicku bolo uuzasne nadherna Vydrovska dolina cisty potocik priezracny x-) teraz pracujeme o 106 malujeme obyvacku byt vo vyybuchu och o par dni nam dojdu spravit vstavanu skrinu a potom opat oddych Ruzomberok a Sturovo ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoojte :-) ako sa mate? Lilly my stale pracujeme, dnes som mala konecne poslednu skusku tak aspon mam 'skolske prazdniny' :-D v sobotu ideme s detickami na tabor, uz sa tesime :-) a v auguste ideme asi do grand hotel Praha v Tatrach, tak to sa tesim este viac :-D
Odpovedať
Profilova fotka
babulky, ja dnes mozno konecne budem mat fotecky :D
Odpovedať
Profilova fotka
nuz tak my sme teraz boli na Pohode - a prvy krat aj s "votrelcom" v brusku :-) myslim, ze vacsina z vas to uz vie, ze som sa uspesne presunula na Modrehokonika :-D sa nam podarilo okamzite po svadbe zamiesit ;-) takze teraz zijem touto novinkou, uz len cakam, kedy uvidime srdiecko - som v 6-7tyzdni :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@usacek79 uz som si ta nasla v telke :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@cicussa nic si z toho nerob, my este tiez nemame :-) a sak oni neutecu :-) v sobotu ideme prec tak neviem ani kedy ich budeme mat :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@malaberuska no teda, ale nemyslim, ze to je zazitok storocia :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@usacek79 ja som vedela, ze tam niekde pracujes len som nevedela, ze kde a som si ta nevedela predstavit tak som teraz snorila a hladala :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@malaberuska no dnes som po tyzdni v praci, tak hadam aj cimsi obstastnim narod :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@usacek79 treba treba aby mali ludia o com hovorit :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@malaberuska @usacek79 @cicussa @trdielko149 @mita9 co mile damy, nejako sme vo fore utichli :-D ze ste sa vy uz vsetky presunuli na toho Modreho konika :-D alebo len na tom pracujete? ako ide dovolenka, chvalte sa, nech vam trosku mozem zavidiet :-) nam sa prerabanie rozbehlo do plneho prudu,.... streda, stvrtok budem mat dovolenku, budem robit spolocnost majstrovi :-) inak je to moj "byvaly" ale to bolo daaaaaavno, manzel neziarli, tak je vsetko ok :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@usacek79 moje Gratulkáááá Ti leti a drzkááám palceky x-) a tesim sa na vecerne spravy ze ta uvidim :-D my uz mame PO dovolenke,tento tyzden nam pridu spravit tu vstavanu skrinu,fotokniha zo svadby je hotova,pohladnica sa vyraba dvd tiez ;-) chceli sme vybehnut do Chorvatska na tyzden ale som to stopla pekne buduci rok letecky all inclusive uvidime kam,malej krstna mama tento tyzden kupuje bytik v BA v auguste jej budeme pomahat tam a vravela nam ze ma znameho v Nemecku v cestovke tiez pri hypoteke sa neda vyskakovat tak nam lacnejsie vybavi :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@romankova :D je pravda, ze som sa zaregistrovala ja na modrehokonika, ale zatial len tak informativne..na babo sa chystame po lete.. teraz nas caka este svadobna cesta a chceme si ju uzit v pohodicke :) prestala som pisat, lebo to tu akosi "zakapalo".. my mame fotky este len v malych jpgoch, aby sme si vybrali do albumu a knihy..trochu tzo trva, ale fotografov otec nahle zostal velmi chory, tak ho nechcem nahanat..a dvdcko by malo byt kazdym dnom :) ale nikam sa neponahlam, ved svadba bola uzasna :) ako to rychlo ubehlo, vsak? vy ste tiez urobili pekny skos v tej prestavbe.. ved ani sa nenazdas a uz budes len upratavat a zariadovat :p
Odpovedať
Profilova fotka
@trdielko149 dakujeeeeeem :-) dnes sme videli srdiecko, straaaaasne sa tesime z toho! :-D nuz ak velmi chces, kukaj od pondelka Noviny o 17tej, teraz som mala 2 tyzdne volno ;-) nam plan na dobrodruznu cestu Omanom asi odpada, ale urcite dam v septembri aspon Grecko, ja by som bez mora zdochla :-D inak ja chodievam cez lastminute.de, ceny su ovela lepsie, ako cez slovenske cestovky. Odlet z Viedne, uplna pohoda :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?