11.6.2011 - Koľko z nás má v tento magický deň svadbu?

Profilova fotka
Ahojte mile nevesticky, nenasla som temu s tymto datumom. Ako vam idu pripravy nevesticky? Ci si myslite, ze je stale casu dost? My uz mame salu, fotografa, kameramana :-)
Odpovedať
1
2
31
Ahoj,no ja sa tiez idem vydat 11.6.2011 je to krasny datum,A kde mate salu?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky, no my mame zatial salu( aspon teda si to zaznacili do kalendara ;-) ), fotografa a kvetinara - vyzdobu. Chcela by som aj kostol, len sa bojim aby ma nevysmiali, ze idem skoro :-N
Odpovedať
Profilova fotka
salu mame Kulturny dom v Palarikove :-) no men praveze povedali ze nech sa idem uz opytat aj farara kedze nebyvame tam kde je svadba ako to mame vyriesit s tou predsvadobnou pripravou u farara a ci ma ten den volny na sobas lebo farar moze max.2 svadby robit a my navyse chceme o 15-tej hodine sobas neskorsie ani moc nie ... a mimochodom uz mame aj dj-a a robi aj starejsieho moc sa teda tesime lebo sme ho velmi chceli a bali sme sa ci bdue volny ale zatial je volny jupíííí je nas :-):-)
Odpovedať
Profilova fotka
No tak uz mame vybaveny aj ten kostol :-D posledna svadba tam bola zalozena na oktober tohto roku a potom az my, ale nevadi, aspon to uz mame za sebou, dufajme, ze to zbehne ako voda aby sme to nemuseli rusit alebo prekladat...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte zienky. Pridavam sa... zatial mame restauraciu a fotografku. V kostole sme uz tiez boli, ale pan dekan mi povedal, ze do Juna 2011 este aj koniec sveta moze prist, takze si presny datum a cas nezapisal, iba ze 'niekedy v Juni'... :-| Vraj mame prist vo Februari 2011... No neviem neviem, vsetko vybavujeme z Anglicka a len oznamka budeme musiet dat objednat minimalne 12 tyzdnov predtym, ako ich chceme poposielat... tak som trochu nastvata. 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
martina380 Ahojky, no asi to nevyriesis inak ako len ze panovi fararovi donesies uz zapisnicu z matriky, ktoru on potom zalozi - aj my sme to inak nemohli vybavit....tiez som hovorila, ze do roka este vselico sa moze stat, ale datum som chcela mat chyteny a este aj hodinu - chceli by sme o 16tej, tak som musela ist aj s priatelom na matriku vypisat a podpisat zapisnicu a tu sme potom dali knazovi - tym sme si vlastne zarezervovali datum aj hodinu, ale stihol nas najmenej 4krat upozornit, ze keby cosi, mame to tam hned prist zrusit - co mi pride trochu nefer od knaza, ze mysli negativne.... Ak nahodou dovtedy pridete na Slovensko, urcite skocte na matriku aj s rodnymi listami a dajte si spravit tu zapisnicu a tu potom uz len date knazovi, ale musite mat potom este aj obaja krstne a birmovne listy, ak ich nemate priamo na tej fare, kde chcete mat svadbu. Zelam vela stastia ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte no ja si davam teraz pauzu co sa tyka priprav operovali ma ale uz je ok,som domka oddychujem vela drahy je s nami doma ... my sa tiez v lete niekedy chystame za panom fararom ale to je komplikovane cele lebo svadbu mame tam odkial je drahy ale byvame uuplne inde a tak patrime do farnosti tejto a nevieme co vsetko mame vybavit tym padom takze ohladom tohoto za nim my chceme sobas o 15-tej hodine ;-) oznamka som si chcela urobit sama aj par navrhov mam a chystam sa dat do labumu tak potom kuk baby a dam vyrobit -vytlacit vo firme ale ta firma ma hodiny ze od 9-14 ..to kto pracujuci akoze ma stihnut ked prac.doba je do 16?aach lebo sme tam chceli ist spolu s drahym ...ja som sice na materskej ale teraz po operacii sa tak daleko nevychystam rozhodne na prechadzku s malou ...
Odpovedať
aknedz a na co treba ist na matriku kedy bola svadba v kostole? to aj tam treba ist vybavit ?? no a co treba doniest do kostola krsne listy iba alebo este nieco?
Odpovedať
Profilova fotka
aknedz Neviem, mozno sa mylim, ale kedze moj snubenec je Anglican, myslim, ze vsetky jeho legalne papiere nemozu byt starsie ako 6mesiacov, takze teraz by nam tu zapisnicu aj tak asi este nedali. Doma sme boli teraz koncom Juna a najblizsie pojdeme asi uz len v Jan/Feb buduceho roku ale pan dekan povedal, ze datum a cas moze prist upresnit aj moja mama. Tak ju tam asi vyzeniem v oktobri... a uvidime... :-| Ale vdaka za radu... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
trdielko149 - zelam skore zotavenie! s tou pracovnou doou mas pravdu, niekde to maju jak na hlavu postavene... dracica6663 - skor ako pojdes za knazom, chodte na matriku aj s rodnymi listami - tam vam vyplnia taky papier s vasimi udajmi a daju vam ho obom podpisat (na zaklade neho vam po sobasi vystavia sobasne listy), potom s tym podpisanym papierom pojdes za knazom, on sa vas popyta na nejake otazky, ak na tek farnosti, kde sa idete brat nemate krstne a birmovne listy, doneste si ich tam spolu s tym paierom. Knaz vam nan napise datum a hodinu planovaneho sobasa a zalozi k sebe do zlozky - tym padom mate zarezervovany termin, po sobasi ho knaz ododvzda asi na matriku a tam si potom pridete po sobasne listy ;-) Tak sme to aspon museli urobit u nas, neviem, ci je to vsade tak na farnostiach :-|
Odpovedať
Profilova fotka
aknedz dakujem pekne si zlata ... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Baby nebláznite, to fakt je načase vybavovať takéto veci, matriku, kňaza zajednanie sály, kamera??? :-o :-o :-o Asi som zaspala dobu, teraz som si uvedomila, že ak sa chcem vydávať už o rok v máji asi je ozaj najvyšší čas. Problém je, že sme o tom v rodine ešte nikomu nepovedali, mysleli sme že do jesene to má čas. A ďaľší problém ja túžim po svadbe v kostole, priateľ súhlasí, ale budeme potrebovať biskupský dišpenz. No, idem sa rozhýbať :-.
Odpovedať
Článok sa načítava...
co treba doniest knazovi ? krstny list a musi byt aj list z prveho prijmania? ked to mam kazde v inom meste :-| dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
luna a preco potrebujete biskupsky dispenz?a co to vlastne je? no my sme akurat dnes boli na mestskom urade v LV kedze tu byvame ale povedala nam teta za okienkom ze to mame ist na matriku tam kde mame svadbu :-) takze sme sa motali zbytocne ale nevadi aspon vieme ... luna ked chces mat zajednanych dobrych a kvalitnych ludi(dj,kamera,foto a pod.) tak musis zacat skor .... na matriku teda my pojdeme za taky mesiac aby sme mali naozaj v kostole rezervovany datum a cas ...nieze ma niekto predbehne a ja mam vybavenych uz vsetkych ludi a farar mi nakoniec povie ze smola moja uz som zarezervovany :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ozaaaj pred chvilkou som si konecne dala do albumu navrhy oznameni ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kočky ;) Tak som v klube ;) Baby neviete mi poradiž nejakú peknú reštiku alebo hotel v ba alebo v blízkosti BA?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj miselll99 asi ti pisem to iste druhy krat sa mi vidi ze si tuto otazocku polozila aj v teme jun 2011 :-) moja sesternica mala promocie v restauracii aqua na fazulovej ulici ;-) ale neviem oni robia tam na prizemi do 30 ludi pohostenie a na poschodi pre vacsie akcie ale na poschodi som nebola tak neviem ako to tam vyzera ... tiez tam vtedy bola hore uzavreta spolocnost a my dolu uzavreta spolocnost a neviem ja BA nepoznam a ani neviem ci to vobec este funguje ten podnik,viem ze mali dobre ceny vtedy ... tak aspon tolko dufam ze som ti poradila :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Ďakuje pekne trdielko ;) už mám jedno vybraté tak uvidím 8-) moc možností pri takom veľkom počte ludí nie je
Odpovedať
ahojte baby, tak po zmene terminu patrim ku vam :-D svadbu sme presunuli zo septembra na jun, ale este nemame voooobec nic vybavene dnes nam padla sala, ktoru sme obaja strasne chceli, no co uz, mozno pride nieco lepsie
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj mishelita a odkial si?
Odpovedať
ahoj, povodom z piestan, ale uz niekolko rokov byvam v ruzomberku
Odpovedať
Profilova fotka
Tak to ti teda žiaľ neporadím nejaký dobrý priestor ;D a neboj sa máš na všetko kopec kopec času ;D
Odpovedať
ahoj, si zlatá, len tu v ruzomberku je taky trosku problem so salami. k dispozicii su iba tri moznosti- jedna je mooooc velka a aj dost draha, druhu varianta padla, lebo hotel idu buduci rok prerabat a zostala nam uz iba sala v skole, ale ta je tak vytazena, ze az, tak sa bojim, ze uz na tento datum budu mat rezervaciu. este su alternativy v okolitych dedinach v kulturnych domoch, ale pomaly ani jeden nie je prerobeny a musis si tam uuuuplne vsetko zabezpecit- od soli a cukru, kucharov, casnikov, takze take divoke miselll, len ked som vas tu tak citala, tak uz kazda mate nieco rezervovane a my nic, no ved uvidim, este mame trosku casu :-p
Odpovedať
Ahojte júnové nevestičky..aj ja sa pridávam k Vám, keďže svadbu by sme chceli 11.6.2011 ;-) Čo sa týka príprav, tak ešte nič na isto nemáme vybavené, ale začala som sa obzerať hlavne po fotografovi...počula som o ňom, že je dosť vyťažený a na 100 % ho chceme, takže aby mal voľno v tento magický deň. V tomto roku ešte chceme stihnúť zajednanie starejšieho a predbežne miestnosť. Ostatné veci až v budúcom roku 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
lenulikmt a kde budete mat svadbu?
Odpovedať
Profilova fotka
vidim ze sa tu nejako nehybete ... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, tak aj ja sa pridavam do klubu 11.6.2011 :-) uz som rezervovala miesto obradu pre istotu, kedze predpokladam, ze sa ludia na ten datum hromadne "namotaju" ;-) Ale na urade mi povedlai, ze casu ako ceciny, ze staci v januari.. Tak ci tak, uz mam topanocky, vybrane saty (este nekupene), vybrane miesto obradu aj hostiny.. Proste cim skor nakupim postupne vecicky, tym menej to bude jednorazova palka! :-)
Odpovedať
Profilova fotka
trdielko149 nehybe veru, nehybe... :-| Vidim, ze sa ti paci podobny styl siat ako mam ja. :-) Uz si si vybrala? Ozaj, zda sa mi ze si nam 'vyfukla' pana Raceka... ;-) Ked som mu poslala e-mail odpisal, ze uz je obsadeny a videla som tvoj prispevok v inej teme. Dufam, ze budes spokojna. Ja stale hladam... nemas niekoho ineho 'v zalohe'? Vdaka ;-) usacek79 Vitaj!!! :-D
Odpovedať
Profilova fotka
usacek vitaj :-) ja som toho siteho nazoru kazdy mesiac nieco kupim nebude to taka palka naraz hrozna ... ja uz mam kupene ozdobne kamienky zlate na stoly,mensie kamienky biele ale to su pod obrucky umele kvietky pre aranzman ...pierka mam uz dokonca boli v akcii 50 ks za 0,50 eura !! no nekup to aj s perlickou :-D martinka380 saty som nebola ani skusat ako som sa chystala bola som v Sturove skusat lebo majitelka zatvarala salon mala likvidaciu a skusala som v LV no ked som zistila ze sice sa mi hodili ale kolekcia z roku 2005 no nic moc dakujem dovidenia ... chystam sa uz mesiac asi do Jasminelle salonu no stale som sa nevychystala nejako ... ano ano moja pan RAcek je na tento datum uz iba moj ;-) chystam sa este za panom Zoltanom Vargom do Zemneho kameraman vraj perfektny ..som zvedava :-) fotografa mam Zikavskeho Martina ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no mne sa to uz pekne kopi - vsetci na mna pozeraju, ako na sialne, ale ja uz riesim take veci, ako baloniky, lavice a navleky na nich na obrad pod holym nebom, vyzdobu mam uz v podstate komplet (nieco kupene, nieco rezervovane), vybrala som uz aj menu, nasla uzasnu cukrarku za "5korun" ;-) , aj starejsieho objednala, saty vyskusala, tri zavoje kupila (na ebay..), urobila cely rozpocet, nacrtla zoznam hosti... jeeeej keby to moj drahy vedel, tak ma posle na psychiatriu :-D .. To mi je inak trosku luto, ze moj drahy teda rozhodne podobny zapal nema, on by bol najradsej, keby sme isli iba na urad podpisat papier.. Ale povedal, ze kvoli mne to divadlo absolvuje :-) ja uz sa neviem dockat!
Odpovedať
1
2
31
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?