Ako ste na tom s prípravami - september 2019?

Ako ste na tím s prípravami? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja mám hlavné veci vybavené - sálu, DJ, fotograf, šaty, oblek, koláče...a to je asi tak všetko :-D svadbu mám 11.septembra
Odpovedať
Však to je supééér ! :-) už len obrúčky, pozvánky, kostol/úrad a aby ste obaja prišli :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@bfb vidíš, obrúčky už máme v podstate tiež tak na pol vybraté (t.j. drahý si vybral za 5 a pol minúty a ja sa rozhodujem už týždeň :-D ), úrad je tiež sčasti vybavený (vedia o nás)... akurát ešste všetky prkotinky okolo zatiaľ neriešim ... a ty si ako na tom? :-)
Odpovedať
@baluinka obrúčky mám vybraté na šupu od kedy sme si mesiac po zásnubách povedali, že si ideme robiť svadbu :-D a je sranda, že to boli prvé, ktoré mi padli do oka a jediné, ktoré mi reálne aj sadli na ruku :-D miesto máme, dj, fotograf, starejší, video, šaty, koláče... máme teda viac menej všetko. už len dolaďovačky ... ale práve pri nich sa vieš najviac zamotať =-)
Odpovedať
Profilova fotka
Mame kostol, salu, dj, foto, kapelu, vlasy, make-up, autobus, ubytko, kolace. Absolvovali sme predmanzelsku pripravu, obrucky mame doma, saty sa mi siju. Oznamka uz mame tiez. Nemam vyriesene kvety, odvoz hosti z hostiny naspat do mesta, vyzdobu, doplnky a oblek
Odpovedať
@slecnabe a tak to si na tom aj tak dobre, kedze podla mna tu topku, uz mas teda vybavenu. nic sa nebol, casu na to mas este dost
Odpovedať
Profilova fotka
@cocka563 jj, ja som to zacala riesit pomerne skoro, lebo potom som na to popri skole, brigade a dietati nemala vela casu :)
Odpovedať
Profilova fotka
20. september je náš deň a máme už podstatnú väčšinu - sálu, vybavený kaštieľ na sobáš, DJ, fotograf, koláče, oblek, šaty mi práve včera volali, že došili, topánky obaja, candy bar, pálenka na výslužky je v štádiu riešenia, postupne nakupujeme alkohol, dekorácie, šijem si pierka, vyrábam veci, kaderníčka, make up, popolnočná sukňa, súbor na čepčenie, kroj, vytlačené oznámenia, objednaná kytica a pierko pre ženícha, rezervované ubytko, obrúčky budeme mať ďalší týždeň a úplne najviac sa teším, že už nám prišla nová spoločná menovka na dvere :-)
Odpovedať
@icka_lubicka kokos ty ideš jak drak :-D :-D :-D ty sa budeš normálne v septembri nudiť ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@bfb :D áno, zaumienila som si, že čím viac toho spravím takto "skoro", tým menej stresu budem mať "potom" :D musím povedať, že zatiaľ to funguje :D
Odpovedať
My už tiež mame všetko hlavne vybavené, obrúčky mám od marca doma, kyticu a pierka mi bude robiť spolužiačka zo zakladky čo je kvetinárka. Faru, matriku aj predmanzelsku pripravu mame úspešne za sebou, organista aj vyzdoba kostola vybavene. Menovky vyrobene už len napísať mená ale to až keď budem mať potvrdenú účasť. Topánky, samodržky aj bielizeň mám doma aj ozdobu do vlasov už mám. Otázka znie na čo som zabudla 😃 Svadba je 7.9.19
Odpovedať
@jarabekova_l ked uz mas vsetko takto, tak si len skontroluj ci mas miesto hostiny a manzela 😂😂😂 ja sa vzdy na tom zasmejem, ze najpodstatnejsiu vec by sme mali - manzela - a ostatok uz hadam doklepeme 😝
Odpovedať
Článok sa načítava...
Áno budúceho manžela mam pod kontrolou 😅 ale tak my sme mali pri niektorých dodavateloch jasno hned na začiatku a aj sme sa s niektorymi poznali z predošlých svadieb a zarezervovali sme si ich už pred rokom :-) Takže o to jednoduchšie to bolo ;-) Jedine čo mi napadlo že som si ešte nerezervovala je niekto mi spraví svadobné líčenie ale špirála a lesk na pery to istia 😃
Odpovedať
Tak my máme svadbu 20.9. a už máme vybavené: miesto na svadbu a obrad (reštaurácia),matriku,foto,video,výzdobu,šaty,moje topánky, doplnky na výzdobu, kaderníčku,vizážistku,rozdané oznámenia, degustácia menu máme tiež za sebou, svadobné kvarteto rezervované už tiež pekne dávno. Teraz v Júni pôjdeme objednať obrúčky a oblek kúpiť a k nemu samozrejme topánky a opasok. Svadobná mama z mojej strany má objednané šaty, pre najmenšiu družičku ešte šaty doobjednám. Družičky si šaty už zháňajú a aby som nezabudla ešte máme aj candy bar poriešený :-) Okrem neho budeme robiť aj limonádový a slaný bar takže tie drobnosti ako kýbliky a nádoby na limonády už máme nakúpené, zostáva už len nakúpiť oriešky a nejaké slané pochutiny :-) Takže zatiaľ ide všetko ako má
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 6 mesiacoch
Profilova fotka
Ahojte, my mame 5. septembra, mame salu na svadbu, fotografa + video, dj, saty viac menej, pozvanky na ceste,vizazistku, objednanych milion balonov .. a zacinam si robit vyzdobu :) teda pripravovat veci na vyzdobu :)))
Odpovedať
Profilova fotka
@ladymaccbeth to ste tak skoro davali oznamenia? :-o
Odpovedať
@misheldv no my sme rozdávali oznámenia niekedy v Máji tuším 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@ladymaccbeth aaaaha ja som si zle precítala rok :D prepáč, ja ze som na fore 2020 :D
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?