Budúce nevestičky Ružomberok a okolie

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, je tu niekto z Ruzomberka a okolia, kto ma v blizkej buducnosti svadbu a chcel by si pokecat alebo vymenit informacie? Ozvite sa ;-)
Odpovedať
@kiarka1 aj my tak.....ides zacat teda uz obvolavat nie co?
Odpovedať
@mita9 ahoj, vies co ja som pisala aj na jednu ruzombersku agenturu, ale su dost drahi, pytaju za jeden navlek 2,30,-, v hrabove mi dali kontakt na nejakych ludi, co im tam robili vyzdobu, ale jedna ze je o nicom a ti druhi sa doteraz neozvali a mam take tusenie, ze budu dost drahi ja to asi necham na hotel a nieco si dorobim sama, len by som chcela vidiet ake maju moznosti., lebo na fotkach na fb neviem co robili oni a co agentura ja som nasla za 1,30 aj s maslou a pani ma k dispozicii 100 kusov, len cakam na odpoved, ze odkial su :-D
Odpovedať
@mishelita vyzdobu robi hrabovo celu co ma na FB....a ja to necham na nich lebo vedia fakt krasnu vyzdbou spravit. aku chces farbu? len tie navleky tiez neviema ko to idem poriesit lebo tie ceny su nehorrazne ale bez nich si to neviem predstavit :-(
Odpovedať
@mita9 nie, tie fotky na fb nie su vsetky od nich, respektive neviem ci tam vobec nieco od nich je, a ak hej, tak neviem ktore mne baba v hrabove povedala, ze to robili agentury, tak ja uz potom neviem ja zoberem tie navleky po 1,30,-, lacnejsie som nenasla, teda aj za 1 euro, ale ti maju akciu iba do 1.5.2011 a musis im zaplatit zalohu- dvojnasobok ceny, takze to sa mi zda trochu pritiahnute za vlasy
Odpovedať
@mishelita prosim ta mozes mi poslat web. od kial mas tie navleky?
Odpovedať
@mita9 mam ich z tohoto inzeratu, ale este mi teta neodpisala, takze neviem odkial je ;-) http://www.inzercia.sk/inzerat-AQA719...
Odpovedať
@mishelita skusala si jej volat? ...na fotke nevyzeraju najkrajsie, dufam ze to je len blba fotka...pravdepodobne jej budem volat aj ja..
Odpovedať
@mita9 @mishelita ahojte baby, skúste poriešiť návleky na www.farebnanevesta.sk ja ich tam mam tiež rezervované, pošlú vám ich ups 3 dni pred svadbou a potom aj vy po svadbe. cena za návlek je 1 euro bez mašle a s maslou viacej. Su z BB. A sú veľmi milé majiteľky.
Odpovedať
@luciac ahoj, aj tie som mala vo vybere, ale tie sa mi nejako nepacia, su take neforemne, take moc naskrcane mi to na tych fotkach pride, ale vdaka za tip :-D
Odpovedať
@luciac takze nakoniec asi vyhraju tie ako mas ty, drahy rozhodol, ze tie sa mu pacia viacej :-D , aspon v niecom sa vyjadril :-p nevies ci maju satenove masle?
Odpovedať
ahojte, ja som mala navleky od wwwbodkaella1000bodkask ;-) boli sme velmi spokojný ak by ste potrebovali poradit, kludne napiste :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@kiarka1 ja som bola veľmi spokojná, všetko bolo tak ako som si predstavovala:)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@mishelita ahojte baby, neviem ci poznate svadobný salón estel v Lm, ale su tam strasne mile baby co tam pracujua a poziciavaju aj navlek,y, cenu priznam neviem, ale mala mi ich znama a boli ciste krasne ,vonavucke a ziarivo biele, takisto aj saty, klobuk dole.
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj baby, som tiez z okolia rk, mali sme tiez navleky, pani prisla natiahla ich aj si prisla pre ne, kontak hodim cez IP, cena , inak aj v kvetinarstve v kulture maju moznost zohnat navleky a tiez vyzdobia uzasne salu.
Odpovedať
@hunka ahoj dakujeme za info ja uz mam rezervovane kde ma aj luciac, ale mozno mi ich krsna zozenie zadarmo, tak sa necham prekvapit :-D
Odpovedať
Ahojte, chcem vas poprosit ci nemate niektora kontakt na kvetinarstvo Badas v RK. Som zo Sale ale v Liptovskej Teplej mame svadbu.Odporucili mi toto kvetinarstvo na svadobnu kyticu ale nejak sa neviem dopracovat ku kontaktu:( Uplne najlepsi by bol asi email, ale cislo staci. Dakujem velmi
Odpovedať
@dash1536 staci si to dat len do googlu a hned to najdes :-)
Odpovedať
ahojte ohladom navlekov sa obratte na fb je pod nickom Tia&Via, a je tam aj kontakt . ;-)
Odpovedať
@dash1536 kde presne v Liptovskej Teplej si mala svadbu? a kolko ludi si mala? ak by si mohla, prosim ta posli mi nejaky kontakt na nich. dik
Odpovedať
caute baby!kedze ste vsetky ruzombercanky a okolie vedeli by ste mi poradit dobru kapelu alebo dj? bo my ideme mat irsko - slovensku svadbu a nic mi neprichadza na um...a este aka je taka primerana cena za dj abo kapelu?diky
Odpovedať
@quigley delta studio ma super Dj- ja :) ale neviem ako sa vola, pytaj si mladuckeho, zistim ti meno a napisem, zazila som ho na svadbe a bol ozaj super, hral do 6tej rana a zabavali sa vsetci :D
Odpovedať
dakujem hunka..napisala som im email a uvidime ci vobec ten moj datum maju volny. mamina sa mi snazi zohnat milanovcov z ruzomberka.neviem, nikdy som ich nezazila. nemas nahodou s nimi skusenosti?
Odpovedať
DJ odporucam Krajči Rado z Lipt. Mikulasa, boli sme velmi spokojni, cena bola 200 eur, ale decembrova, mozno bude kusok vyssia .. :)
Odpovedať
@quigley ahojky, ja som ich osobne nezazila, ale kamosky co ho mali alebo zazili boli velmi spokojne :-)
Odpovedať
hunka a nemas nahodou na tych milanovcov kontakt?alebo keby si mi aspon povedala ze ako hrali,ci aj anglicky spievali a aky mali repertoar...prosssiiiim zistis mi?lebo mi uz za zadkom prihara:-)))
Odpovedať
ahojte len sa chcem opytat, ze kedy ste zacali s planovanim svadby, ked pisete,ze ste si mysleli,ze mate este cas ale uz bolo vsetko rezervovane?? neviete ako to vyzera v kulture? zevraj su tam dve saly cca pre 40 a 70 ludi? najskor treba ist na matriku alebo zariadit salu? dakujem
Odpovedať
@livulienka ahoj jednoznacne najskor salu, kostol alebo matrika sa da vzdy vybavit v kulture je taka mensia okolo tych 40, ako pises, mesti sa tam asi aj viacej ludi, ale to je moc nabite a potom je v kulture dvorana, to je strasne velke, tam sa robia stuzkove a pre 70 ludi je to nehorazne velke, tam sa ti ludia stratia, minimalne tam musi byt 100 ludi my mame v juni svadbu a v decembri som rezervovala hlavne veci, ale dj uz bol na nas termin rezervovany a kvoli sale sme menili termin
Odpovedať
mishelita dakujem. asi by bolo vhodne najskor zistit kedy je sala volna a vybrat si z terminov co nam ponuknu :-D nemate niekto skusenosti s hotelom kultura? maju tam nejake kalkulacie na stranke ale moc sa z toho nevyznam :-S
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte dievcata. Potrebujem poradit. Presne stanoveny datum este nemame, ale bud koncom roka alebo začiatkom. Chcem si urobit prve vyhliadky, neviete mi poradit s nejakym miestom v Ružomberku alebo okolí, poznate nejaku skupinu, kameramana, catering..... no mame este jeden problem prietel je až z Vranove, čiže pre jeho hosti musime zabezpečit aj ubytovanie, ma niekto podobne skusenosti.. Velmi pekne Vám dakujem. Ozvat sa mi možete aj na mail lucinka174@azet.sk ...
Odpovedať
Profilova fotka
livulienka: prenajom kultury je 800E, mozes tam mat len catering, alebo jedlo z hotela, ktore ked ti pani veduca vykalkuluje, ked za nou zajdes, podmienka je nealko musis brat od nich, nas to vyslo asi 25E jedno jedlo na osobu, ale zavisi to od toho, co chces
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?