Kto bude mať svadbu 14.7.2012 ?

25. máj 2012250

Ako ste na tom s pripravami?

• zatial este nemame nic vybavene , dufame ale ze sa to rozbehne 🙂

• @ivinka85  To som rada, že niesme samy 🙂

• my máme iba fotografku 😛

• Sponzor fóra
  • My nemame nic, iba miestnost zajednanu😞. A sami seba😉

• my máme miestnosť, hudbu, fotografku 🙂 a momentálne sa venujem výberu šiat, taktiež riešim oznámenia a výzdobu. Je to celkom fun 😃, také príjemné starosti 😉

• My sme v štádiu "rozhodenia sietí" ...komunikujeme s viacerými manažérmi o prenájme sály a cene menu ....zistila som, že skoro vždy sa dá zjednať .... 🙂

• ahojte babenky, mozem sa pridat? aj my planujeme na tento datum a mame iba prenajatu salu 😃 a nic ine....snad stihneme 😬

• @bubacik5  Kamoska to stihla za 2 tyzdne a my mame este pol roka ... pohoda džez ... ale sú to každopádne príjemné strarosti 🙂

• @valdemosa  tak to ano 🙂 my to zmakneme lavou zadnou 😃

• My mame tiez 14.jula. Mame salu, fotografa, kameramana, DJ-a. A zajednany termin na matrike.

• @ninusz  ahojky, ty budes mat iba DJ-a?

• @bubacik5  preco iba DJ-a ? Mysles, ze nemat zivu hudbu a tak .... ? Ked je dobra partia a hlavne dobry DJ nemas problem ... 🙂

• @valdemosa  ved ja som to ani zle nemyslela, lebo ja by som brala iba DJ, len moja mamka hovori, ze ziva hudba je ziva hudba a je lepsie zabava pre starsich

• @bubacik5  Urcite je to isty benefit, ale podla mojho nazoru nie nutny ... ale urcite niesom proti zivej hudbe ... my este napr. nevieme ako to bude, ked to bude ... 🙂

• @bubacik5  Hej, iba DJ-a, ale najradsej by som mala aj kapelu aj DJ-a🙂

• Sponzor fóra
  • aj ja sa pridávam 🙂 a máme kostol, sálu, kapelu, koláče, tortu, fotografa...

• Ahojte, tiez sa pridavam, my budeme mat malu svadbu.Zatial mame kostol, prave dnes mame ist opat za fararom.Bola som pozerat aj svadob.saty a hladame obrucky.Po sobasi planujeme iba male posedenie s najblizsou rodinou.

• Ahojte, tiez mame termin svadby 14.7,ale nakolko zijeme v zahranici,tak nam pripravy organizuje agentura...

• Ahoj, ak nemáš ešte fotografa s kameramanom, tak ti viem odporuciť za super cenu. Napis mi spravu, ak mas zaujem 🙂

• Ahojte babenky, ako ste pokrocili s pripravami? O kolkej mate sobas a kedy sa planujete fotit?

• ahojte, tiez sme si vybrali termin 14.7., budeme to mat len v malom, civilny obrad a potom veceru s najblizsou rodinou. Fotit nas bude sestra pred svadbou nejake stylizovane foto, pocas obradu a potom spolocne s rodinou po svadbe. Saty aj obrucky uz mame objednane, tak uz len cakame 🙂

• @bubacik5  Ahoj, aj my mame vtedy. Fotit sa planujeme okolo 12 a obrad o 15,30

• @katey  Ahojky, nevedela som ako zorganizovat priebeh svadby. My mame o 14,00 hod. sobas...a asi sa pojdeme fotit az po prvom tanci. Hadam, ked je leto bude pekne svietit slniecko dlho 🙂 a nebude hic 🙂

• Ja mam sobas 14,30, fotime sa az po nom, lebo snubenec ma nechcel predtym vidiet v satoch (odobierku nemame, lebo byvame spolu v zahranici uz tri roky)

• Ahojte, aj my sme uz pokrocili v pripravach.Nasa ,,mala svadba "sa napokon zmenila na svadbu do 50 hosti. Po obrade bude vecera aj zabava.My nebudeme mat fotografa, fotit bude svagrina pocas obradu a aj potom.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Prenájom špecializovaných fotoprístrojov a atrakcií na svadby, firemné večierky a oslavy.Online objednávky na booking.prospective.sk
    Celá SR..
    Svadobné foto - video
    Rodinné foto - video
    Letecké foto-video DRONOM
    Book,glamour
    Fotoatelier
    JM Photography
    Bratislava
    "It is more important to click with people than to click the shutter." Alfred Eisenstaedt
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov