Kto bude mať svadbu 7.7.2012 v Hriňovej?

ahojte, je tu nejaká nevestička, ktorá plánuje svadbu 7.7.2012 v Hriňovej?
Odpovedať
Profilova fotka
@ateragram ahooj, my sice 7meho nebudeme mať, bude v septembri ale bude v Hriňovej :-)
Odpovedať
@nika19918 a čo už máte zajednané? ja som bola dnes na fare
Odpovedať
Profilova fotka
vav super, my bývame v zahraničí a pustili sme sa do príprav až teraz, dnes sme cez maili vybavili fotografa, tažze iba to,...ja ani neviem kto je teraz pán farár v Hriňovej. Ako si pochodila na fare? Treba ísť hned aj na matriku?
Odpovedať
@nika19918 dnes som matriku nestihla, ale bola som aspoň na fare aby som si chytila termín, farára máme už asi 3 roky rovnakého, ale teraz prišiel rovno po škole taký mladý kaplán cca 24 ročný, ale veľmi zlatý a ochotný. Akého fotografa ste našli?
Odpovedať
Profilova fotka
a to treba ist najprv na matriku a potom na faru ci ako? ja vôbec neviem,..my mame fotografa po znamosti zo ziaru nad hronom...Marek Zelina ;-)
Odpovedať
@nika19918 ahoj, teraz som sa dostala aj k tejto stránke, pozerám, že prípravy máš pekne rozbehnuté, my máme rezervovaný iba ten termín v kostole a sálu v bielom dome. My kameramana nechceme ani starejšieho, takže už nám treba iba obrúčky a moje šaty.
Odpovedať
Profilova fotka
@ateragram a to ste už boli obaja aj na matrike? v bielom dome? ja zvažujem tiež, len neviem či nám tam bude stačiť ten parket čo tam je :-| a starejšieho nechcem ani my :-D :-D
Odpovedať
@nika19918 boli sme na matrike a v bielom dome bude svadba, nám to bude stačiť, nás bude dokopy asi len 30
Odpovedať
Profilova fotka
@ateragram jaaaj tak to potom v pohodicke, tam je krasny priestor aj cataring. nas bude 80 a to je maly parket pre nas, lebo bude cca 30 mladych
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?