Kto má naplánovanú svadbu na 21.7.2012?

1. nov 2011110

ahojte nevesticky ma tu este niekto naplanovanu svadbu na tento termin???? 🙂

• Ahoj, ja mám naplánovanú svadbu presne na tento termín 🙂

• ahojte 🙂 aj my máme tento termín.

• ahoj, aj my máme tento termín, povodne mal byt 7.7.2012 ale vyfúkli nám miesto kde to bude tak sme to museli zmenit. ale nevadi aj tento dátum je pekný.

• Sponzor fóra
  • @vanesa73  my tiež tak...už sme mali nejaké veci zarezervované na 7.7.2012, ale sála bola obsadená, tak sme všetko prehodili..nevadí, 21.7. je super 🙂

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• Aj my planujeme mat tento datum,vsetko mame uz ako-tak rezervovane,len este cakame na potvrdenie na matrike,nemaju este sobasne dni na rok 2012 :-/ Strasne by sme chceli tento datum,lebo mame vyrocie a priatel ma meniny! Snad to vyjde. 🙂

• ahojte buduce nevesticky som rada ze sme sa tolke stretli prave tu......mame to sice este daleko a neviem ako vam ale mne uz zacala riadna predsvadobna horucka.....chcela som sa vas spytat kedy pojdete vyberat saty,alebo to uz mate za sebou????

• @stanka217  ja už tiež nad tým rozmýšľam, ale ešte sa mi zdá skoro..asi niekedy v novembri/decmebri pôjedm 🙂 aj keď už som tu videla zopár báb, čo majú svadbu až po nás a šaty už majú objednané..tak hádam nebude neskoro...

• @lenka347  ajoj ja sa chystam az v januari...tiez dufam ze nebude neskoro.... 😐
    ale mam pocit ze niektore to vazne prehanaju trosku im prepina chapem ze sa tesie ved aj ja a urcite aj ty sa tesis ale este mi neprepina......my sa zatial len obzerame.....drzim palce s pripravami a daj vediet ked budes mat uz nieco zajednane....my mame zatial len hudbu aj to je preto ze je to priatelov kamarat.....ahoj 🙂

• ahojte tak aj my mame tento termin.maly sme mat svadbu v septemri ale museli sme zmenit.my uz mame vselico napr. aj saty ale to len preto ze sa mi podarili zohnat za dobru cenu a sadli ako uliate 😉 dufam ze vsetko vise ako ma.uz ste niektora bybavovali matriku?ak ano posunte skusenosti 🙂

• my už máme také tie najhlavnejšie veci rezervované...sála, kostol, foto, kamera, dj, starejší, cimbalovka a práve riešime aranžérku. keď to takto vypisujem, tak je toho aj dosť 🙂

• Ahojte, aj u nas vyhral tento termin..my mame rezervovany urad (uz ho len vyplatit), salu, dj a mam vybrate saty..Strasne som sa bala, ze si nenajdem pre seba vhodne, ale strach bol zbytocny...ale aspon som natrafila na super zlavu 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Milí snúbenci, rozmýšľate nad tým kde si zorganizovať svadobnú hostinu? Máme v organizovaní svadieb bohaté skúsenosti a využijeme ich k tomu, aby ste
    Hotel 21
    Bratislava
    Novootvorený hotel v kľudnej časti Bratislavy, od kostola vzdialený 100 metrov, ktorý vám ponúka priestory vhodné pre vašu svadobnú hostinu.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov