Kto má naplánovanú svadbu na 21.7.2012?

ahojte nevesticky ma tu este niekto naplanovanu svadbu na tento termin???? :-)
Odpovedať
Ahoj, ja mám naplánovanú svadbu presne na tento termín :-)
Odpovedať
ahojte :) aj my máme tento termín.
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj, aj my máme tento termín, povodne mal byt 7.7.2012 ale vyfúkli nám miesto kde to bude tak sme to museli zmenit. ale nevadi aj tento dátum je pekný.
Odpovedať
@vanesa73 my tiež tak...už sme mali nejaké veci zarezervované na 7.7.2012, ale sála bola obsadená, tak sme všetko prehodili..nevadí, 21.7. je super :)
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Aj my planujeme mat tento datum,vsetko mame uz ako-tak rezervovane,len este cakame na potvrdenie na matrike,nemaju este sobasne dni na rok 2012 :-/ Strasne by sme chceli tento datum,lebo mame vyrocie a priatel ma meniny! Snad to vyjde. :-)
Odpovedať
ahojte buduce nevesticky som rada ze sme sa tolke stretli prave tu......mame to sice este daleko a neviem ako vam ale mne uz zacala riadna predsvadobna horucka.....chcela som sa vas spytat kedy pojdete vyberat saty,alebo to uz mate za sebou????
Odpovedať
@stanka217 ja už tiež nad tým rozmýšľam, ale ešte sa mi zdá skoro..asi niekedy v novembri/decmebri pôjedm :) aj keď už som tu videla zopár báb, čo majú svadbu až po nás a šaty už majú objednané..tak hádam nebude neskoro...
Odpovedať
@lenka347 ajoj ja sa chystam az v januari...tiez dufam ze nebude neskoro.... :-| ale mam pocit ze niektore to vazne prehanaju trosku im prepina chapem ze sa tesie ved aj ja a urcite aj ty sa tesis ale este mi neprepina......my sa zatial len obzerame.....drzim palce s pripravami a daj vediet ked budes mat uz nieco zajednane....my mame zatial len hudbu aj to je preto ze je to priatelov kamarat.....ahoj :-)
Odpovedať
ahojte tak aj my mame tento termin.maly sme mat svadbu v septemri ale museli sme zmenit.my uz mame vselico napr. aj saty ale to len preto ze sa mi podarili zohnat za dobru cenu a sadli ako uliate ;) dufam ze vsetko vise ako ma.uz ste niektora bybavovali matriku?ak ano posunte skusenosti :)
Odpovedať
my už máme také tie najhlavnejšie veci rezervované...sála, kostol, foto, kamera, dj, starejší, cimbalovka a práve riešime aranžérku. keď to takto vypisujem, tak je toho aj dosť :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, aj u nas vyhral tento termin..my mame rezervovany urad (uz ho len vyplatit), salu, dj a mam vybrate saty..Strasne som sa bala, ze si nenajdem pre seba vhodne, ale strach bol zbytocny...ale aspon som natrafila na super zlavu :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?