Kto má svadbu 16.6.2012?

2. jún 20121670
  • My sme si ich objednali minulu nedelu

na vystave v BA. Ale je strasne tazke sa rozhodnut medzi tolkymi🙂))

• @veve0312  celkom fajn .-) kazdy den chodi postarka k nam 😃 😃 😃 😃

• Ja este potrebujem kadernika a vizazistu v TT. Nepoznate nejakych dobrych?

• Sponzor fóra
  • Mne už len drobnosti chýbajú ako alkohol a časť výzdoby ináč máme už všetko .

• @veve0312 Čauky mne chýba nejaký alkohol a popolnočné šaty, drahému oblek...ale ten má čááááás asi ako každý chlap hehe..inak viac menej všetko máme..nájdu sa drobnosti ale to sú fakt len drobnosti..Akurát teraz v sobotu sme boli na svadbe tak sme vychytali muchy "ako to nerobiť na našej svadbe" takže sme si to pozreli z iného brehu🙂

• Ahojte. Tak postupne sa stale snazime cosi riesit, aby sme potom toho nemali naraz vela. Datum, miesto sala kostol saty kadernik dj kameraman fotograf a vacsina drobnosti... ale stale je kopec veci, ktore treba podotahovat 😃 Kde budete mat svadbu vy?

• Ahojte aj ja sa budem vydávať v tento termín 😉.

• @angie007  no presne aj k nám už musí mať zo mňa riadne nervy 🙂

• @adka89  mňa bude česať moja bývalá spolužiačka, je fakt suprová 😉

• @zlatka1981  my už alkohol máme, ale tiež ešte výzdoba nejaká chýba a hlavne nemôžem sa dočkať šiat 😐

• @orieska325  presne aj my sme boli na svadbe a tiež sme si povedali že tak toto určite nie alebo že čo tam asi chýbalo a tak 😃

• @kathyka28  tak vitaj v klube 🙂 😃

• @veve0312  k nám chodila aj pred tým ,tajkže ona nepostrehla zmenu, len ja 😃 😃 lebo pred tym mi chodilo oblecenie a teraz len same svadobne vecičky 😃

• Aj nas to caka 16.6.2012 🙂 a as pripravami som na tom velmi bledo 🙂 okrem dohodnuteho datumu s fararkom, kadernicky a vizazistky nemame nic... 😴

• veve ďakujem 😉

• Sponzor fóra
  • @kathyka28  mame uz aj DJa aj Fotografa, tak som happy 🙂

• @kristinkaaa  tak ti radím, čím skôr si rezervujte miesto, pretože čo som ja vybavila v novembry, tak už som mala na výber len 1 termín a podľa toho som sa aj zariadila. Samozrejme, že všetko závisí od počtu ľudí a kde to chceš mať. No také vychytené miesta sú rýchlo vybookované.

• @hannah_  heeej tak parádička 🙂, som zvedavá na fotografa, máš dáku stránku? kuknem

• @hannah_  a cena je dobrá? krasne fotky skutočne

• @kathyka28  no vyssia ako sme si predstavovali, ale tak za kvalitu sa plati 🙂

• Aj my mame svadbu 16,6,2012. tak si idem rychlo precitat ostatne prispevky ze co uz ktora ma 🙂

• No a uz som ostala vyplasena, az tak ci som dobre pozrela datum, ked som si precitala co uz vsetko mate. My mame len salu (aj to len od vcera), fotografa, hudbu a kadernicku lebo je kamoska. Tak to si musim asi s pripravami trosku svihnuuut 😐

• @angie007  tak to heeej 😃

• @kristinkaaa  a tak to hádam rýchlo doženieš 😃

• @kathyka28  nie je začo 😉

• @d_m  to sa zdá, ale tak rýchlo to prejde a už bude aj po svadbe 😉

• ahojte kočky, dlhšie som tu nebola tak sa chcem pochváliť, čo som za ten čas stihla, tak máme výzdobu, poháre kížik, nakúpenú výzdobu domov, aranžmá pod obrúčky 🙂 😃 😃 , ale šaty ani jedny, asi pojdem kúpiť týždeň pred svadbou, phoda, času dosť 😞

• caute kocky, no my mame termin tyzden pred, cize 9.6.2012 a vela veci este nemame...nastastie vyzdobu ma na starosti restauracia v ktorej to bude, dost to ulahci....co mame zajednane je zatial sala,kostol,saty,oznamenia, kamera+fotograf,Dj....to je vse, este zakusky treba, alkohol,nealko a hlavne potrebujem starejsiehooo...mate niekto poradit nejakeho? p.Racek je obsadeny...kujem okolie NR

• @mirenka221  a kde ste kupovali krížik a poháre?

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    AZUL****
    Partizánske
    Radi Vám pripravíme svadobnú hostinu vo Vami vybranom štýle, v hotelovej reštaurácii alebo v spoločenskej sále
    Vila Etelka
    Bratislava
    Prežite svoj deň "D" spolu s tými, na ktorých Vám výnimočne záleží v harmónii intimity a prírody, v štýle historického letoviska...
    ...všetko čo na svadbu potrebujete vytlačiť
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov