Kto má svadbu 7.7.2012 v Martine? Všetko je už zaistené?

Caute nevesty...chcem sa opytat,ci nema niektora svadbu v Mt v tento datum...co vsetko uz mate alebo nemate ? :)) nejake rady ?
Odpovedať
Profilova fotka
@petrikovamata ahoj tak my mame tento datum , len svadba nebude v MArtine , ale na vychode , ale ženich predsa len bude z MArtina :)
Odpovedať
a co uz mate zajednane ? a odkial je z martina zenich ? :)
Odpovedať
Profilova fotka
@petrikovamata Martin - sever , mame hudbu, fotografa , Dj , salu , a ubytovanie
Odpovedať
sever ?? ja byvam na severe :))) no mozno ho aj poznam.
Odpovedať
Ahojte, my planujeme svadbu v juni v Martine, len mame problem najst vhodnu pre cca 60 ludi...neviete poradit?
Odpovedať
Profilova fotka
@agatulienka Ahoj. Ja som mala 40 hosti a dala som si vypracovat cenove ponuky do: Hotel Turiec, Hotel Viktoria, Kastiel Zaturcie a Hotel Luna. nakoniec som si vybrala Hotel Luna, bolo to na velmi slusnej urovni a za prijatelnu cenu :-) Ak budes chciet tak ti mozem preposlat nejake kontakty co mam na mojich dodavatelov.
Odpovedať
@girl177 dakujem pekne za odpoved, skocim este do hotela Luna pozriet :)))
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj my sa berieme 07.072012 v Martine, konkretne hotel Piatrova.;)
Odpovedať
@ivka219 Ahoj, aj vy mate svadbu na vychode?? Moj snubenec je tiez z Martina a ja som z vychodu :) Ako ste si to poriesili z ubytovanim???
Odpovedať
Profilova fotka
@milujemmarka ahoj ano , svadbu mame na východe. Ubytko už mame poriešene , hneď veľa reštiky kde bude hostina . A vasa svadba sa bude kde konať ?
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Profilova fotka
babeny, ak este nemate kupene topanky, tak predavam. ja som ich nakoniec nepouzila, su nadherne, c.39, inzerat aj tu :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?