Kto má tiež svadbu v máji 2018?

Zobraz úvodný príspevok
Čo máte už vybavené baby? A co dôležité Vám chýba? :-D
Odpovedať
1
2
Ahojte, my mame v maji svadbu. Uz mame kostol, hotel, saty, topanky, kadernicku a kozmeticku rezervovane :)
Odpovedať
@beckinka ja topánky a ostatné doplnky ešte len budem riešiť, po novom roku máme toho dosť na pláne :-D
Odpovedať
@567funny567 ani nehovor my este vela veci nemame. Neviem ako ine nevesty, mne sa o svadbe uz aj sniva :-D
Odpovedať
@beckinka od vydatej kamošky som dostala radu, že si mám uuuplne všetko napísať a keď to bude vybavené len vyciarknut :-D
Odpovedať
Ahojte ja 26.5.2018 . My mame salu,kostol.kapelu.kadetnicku.kozmeticku. a cakame z činy oznamenia .zavoj.karticky na menovky. Srdiecka.stipceky.a vselijake drobnosti na vyzdobu
Odpovedať
@z1984 oplatí sa tie oznámenie z Číny kupovať? Je veľký rozdiel v cene keď sa kúpia tu na Slovensku alebo v Číne? :-)
Odpovedať
@567funny567 ahoj tak za jedno oznamenie s obalkami sme dali 0,60 centov , je pravda že musime ešte dorobiť text ale keby ich chcem napriklad z pamasu tam som take podobné videla skoro za 3 eura jedno, takže podla mna je tam rozdiel a ešte sa mi aj zda že v poslednej dobe každy mi už dava typovo rovnake oznamenia a tam na ali maš aspon trocha ine
Odpovedať
@z1984 ja som oznámenia zatiaľ neriešila, dobre v vedieť aké sú možnosti :-)
Odpovedať
@567funny567 jasne treba hladať aj ine možnosi
Odpovedať
Už prišlo 😍
Odpovedať
@z1984 no super 👌
Odpovedať
Dnes som akurat citala, ze v maji (19.) sa zeni aj princ Harry :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
@zuzka_22 hej počula som, budem sledovať určite :-D
Odpovedať
@zuzka_22 mal by sa pridat do skupiny :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojtee májovky...idem sa tu k Vám pridať ;-) čo Vám ešte zostáva vybaviť?
Odpovedať
@crazylenka1 obliect ženícha, popolnocky, topánky, víno, pierka, kvety, slané, rozdať pozvánky :)
Odpovedať
@567funny567 ze rozdat pozvanky :-) :-) my sme ich este neboli dat urobit
Odpovedať
@mionag tak to mi odľahlo, som si myslela, že ako sú ostatné baby šikovné a ja sa šuchcem :-D
Odpovedať
Mne sa zda ze je to skoro...naco sat tlacit pozvanky 3 mesiace dopredu.ved sa moze este vsetko zmenit a potom vsetko odznova
Odpovedať
@567funny567 a ani obrucky este nemame.este ani nevieme poriadne ake...casu dost.ja sa cudujem ked niwkto povie ze svadbu treba vybavovat rok a pol dopredu
Odpovedať
Profilova fotka
my už máme takmer všetko :) teraz len pozerám, čo by sme ešte mohli doladiť, inak už nemám nič nejako v pláne riešiť. Ešte cca 2-3 týždne pred svadbou doladím menu, stretnem sa s dodávateľmi, fotografom, starejším a hudbou...
Odpovedať
Ahojte tak aj my máme svadbu v máji, hneď na začiatku, zostáva nám vybaviť už len oblek pre ženícha a malo by to byť všetko...
Odpovedať
Ahojte ženusky, nám chýba rezervovať kvetinarku a košeľu pre milého. Menu pre hostí doladenie neskôr a malo by to byť všetko..
Odpovedať
Profilova fotka
Ak v žiadosti o cenovú ponuku od fantastikfoto.sk na fotografovanie vašej svadby uvediete heslo "mojasvadba" dostanete zľavu 10% z cenníkovej ceny.
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?