Kto plánuje svadbu na september alebo október 2013?

23. sep 20131480

Ahojte baby, plánujete niekto svadbu na september, október 2013? a už si niečo pozeráte, zháňate, skúšate šaty? ďakujem

• ahoj..ta mi plánujeme svadbu dakedy vtedy...a este nist nemame😃 mam pocit, ze je casu jak ceciny...

• ahoj, my planujeme na 7.9.2013 a saty uz pozeram, este som neskusala, ale riesime salu uz, vy uz mate nieco?

• ahojte 🙂 my planujeme na 14.9. 2013 🙂 a tiez sme uz boli pozriet nejake saly a o inom iba rozmyslam 😃

• Sponzor fóra
  • ahoj 🙂 my mame svadbu 21.9.2013 a mame zajednanu salu, foto, kameru a skupinu 😉 na ostatne je este casu dost 😎

• No my ešte nemáme nič, ale bola som pozerať šaty len tak s kamoškou. Ale ziatiaľ to neriešim. Fotografa chceme jedného známeho tak mi povedal, že stačí mesiac pred svadbou.🙂

• ahoj, 🙂 my planujeme september , zajednane este nic nemame, ale riesime nejaky hotel. Do siat este musim chudnut 😞

• Ahojte, my tiez planujeme svadbicku v septembri 2013, no zatial este nic neriesime, ked tak sa len bavime o sale... ved casu je este habakuk... 😉

• aj my planujeme zaciatok oktobra 2013, no este nejak extra neriesim. sem-tam sa nad tym zamyslim, ked sa ma pytaju zname, ci uz viem akej farby bude vyzdoba, atd. 🙂)) ale aj tak netusim...este je casu, minimalne do konca roka.

• Presne tak.. a myslim si, ze my to budeme riesit max. tak pol roka predtym ako nas poznam 😃 a buduci rok u nas bude čiperny - ja statnice, pak promocie no a v septembri svadba uff 🙂

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• Ahoj, my planujeme svadbu v juni 2013 a minuly tyzden sme zacali hladat vhodnu salu a skupinu. Su to dva najzakladnejsie prvky, za ktorymi treba chodit minimalne rok dopredu ak chces, aby to bolo vtedy, ako chces ty a nie vtedy, ked maju oni volne 🙂

• my budeme mat na konci augusta a mame zajednanu salu, hudbu a kameramana. na ostatne je casu a casu...

• Ahojky, my uz mame datum🙂 06/09/2013 🙂

• ahojky, ak budete potrebovať svadobné topánky pre seba či ženícha, odporúčam mäkkučké tanečné robené na mieru, na výber je množstvo modelov, materiálov, farieb, typov podpätkov, praciek či zapínaní, stačí si len "vyskladať" svoje vysnívané v ktorých nebudú bolieť nôžky 🙂 kto bude chcieť viac info pošlem do IP

• Sponzor fóra
  • Ahojte, aj my uz mame termin - 7.9.2013 😃 juchuuuuu 😃

• Ahojte my mame termin 20.9.2013, velmi sa tesime 🙂)))

• @adka1989  Gratulujem, mate uz aj nieco zajednane? 😃

• my 14.9.2013 a normalne ma sokujete ze uz teraz treba nejake veci riesit, ja som myslela ze mame mrrrrrte casu

• @naoi  ja si poistim urcite aspon salu 😉

• fii, a ja som si myslela ze to zacnem riesit az tak v septembri, ze reku rok dopredu staci.. 😃 ste ma teraz nastrasili 😃

• @naoi  podla mna rok dopredu staci tak salu, fotografa, kameramana... a potom oddych na chvilu 🙂 aj ked je pravda, ze sa ti moze stat, ze rok dopredu uz napr. nezozenies fotografa akeho si chcela 😃

• @tinulikpn   este nie nic nemame, ale asi by nebolo na skodu nieco uz mat 🙂)) ty uz mas nieco ?

• @adka1989  Nie, my este takisto nic 😃 ale v juli chcem ist zajednat salu 😉 a potom este urcite kameru, foto.. a rozmyslam ci si nezajednam tento rok este aj starejsieho (najlepsie starejsi a DJ v jednom) 😉

• takze kocky..dnes som zistila ze sala ktoru sme chceli ma volne v septembri 2013 uz iba 2 terminy..skoro ma vystrelo...dostala som echo ze si to mam radsej zistit...nooooo...bude to huste...asi treba konat ci co..😃

• @lucik543  wow 🤔 jasne, treba konat, sup sup rezervovat 😉

• tak my uz mame tiez salu rezervovanu a to hlavne preto, ze som stretla uplnou nahodou kamosku od nas z dediny, ktora chce mat svadbu v ten isty den a medzi vybranymi salami mala aj tu nasu 🙂 strasnaaa nahoda... takze ked uz mate vybratu salu, netreba otalat a sup sup rezervovat 🙂

• my budeme mať svadbu 21.9.2013 a už mám predstavu o sále a menu, čo treba zajednať, taktiež aj kameru.. lenže čakám na nastávajúceho, kým sa vráti zo zahraničia.. aj ja som si myslela, že stačí tak pol roka pred svadbou niečo začať riešiť, ale jedna známa ma vyviedla z omylu, keďže mala svadbu pred mesiacom a keď si šli zajednať reštauráciu 6mesiacov pred svadbou, tak ich celkom nemilo vysmiali, že sa dosť skoro zobudili..
    a máme už obrúčky, lebo je to dosť veľká položka tesne pred svadbou..

• ahojte my chceme mat svadbu 03.08.2013 a este nic nemame. chceme sa ist pozriet teraz niekedy po salach. a zvysok ma cas 😃 hadam 😃
    inak neviete ako dopredu sa treba ist prihlasit na faru ak idete mat svadbu v kostole? viete aby farar na vas nepozeral ako keby ste padli z jahody ked pridete rok do predu? 🙂

• tak hlasim sa k vam, termin 14.september 2013, a zatial iba kameraman zajednany 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svadba je v váš veľký deň D. Prežívate okamihy ktoré sú mnohokrát iba raz v živote dovolte nám aby sme vám ich zachytili ako nikto iný .
    Najčarovnejšie miesto svadobnej hostiny vonku na nádvorí pod bielym stanom alebo vo vnútri s kapacitou do 15O hostí v našom Gourmet Klube.
    OZNÁM TO!
    Bratislava
    Moderné svadobné tlačoviny pre Váš svadobný deň.

Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov