Nevesty s dátumom 10.06.2017

Ahojte dievčatá? Ste tu nejake nevesty s danym dátumom svadby? Pochváľte sa mi ako ste na tom? Už chytáte stresy? Mne to príde ešte ďaleko :D
Odpovedať
1
2
Profilova fotka
Myyyyy 😁😁😁 už nech to tu je!!!
Odpovedať
Uz by bolo super,keby to aj bolo za nami 😊😊
Odpovedať
Teším sa baby :) @123choco123 @michaela1903 A prezraďte čo Vám ešte chýba? Či uz si iba užívate? :)
Odpovedať
Profilova fotka
@lusya310 mne pierka :D neviem sa rozhodnut ake lebo sa mi ziadne nepacia a zas neplanujem ani donich vela investovat lebo je to hlupost a kazdy to uz na hostine zahodi alebo strati...obrucky nam maju prist buduci tyzden..vyzdobu na auta este neviem vobec aku :( ani okolo domu co dam neviem .... :D uuz ma to prestalo bavit vymyslat, som rada ze to coskoro budem mat za sebou
Odpovedať
@123choco123 ja mám tiež také stavy že už mi to začína byť jedno. Ja som pierka objednávala zo Sashe. No vlastne ono to bolo tak že ja som ich chcela vyrobiť, lenz môj drahý povedal že to zaberá veľa času tak ich objednal. Takže som aj celkom rada. Nám sa obrúčky vyrábajú. Máme menšie komplikácie s farárom, ale tak nejako to hádam zbuchame. A také ze okolo domu vôbec neriešim :-D . Nato už ozaj nemám nervy :D
Odpovedať
@michaela1903 prečo z za nami? Sa netesis?
Odpovedať
Profilova fotka
@lusya310 a aké komplikácie?..No my sme sa mali brať v septembri ale podarilo sa nám otehotnieť 😁tak sme to dali na jún len vtedy mám štátnice 4dni pred svadbou tak aj preto už nemám moc chuť riešiť svadbu
Odpovedať
@123choco123 pretože bývame v ba a svadbu máme v rodnej dedine. Takže všetko musíme vybavovať tam, plus na poučenia sme mali chodiť k nám, lenže pánovi farárovi som nejako nemohla vysvetliť že priateľ pracuje na 4 smeny a nedá sa nám tri dni po sebe chodiť hore dole. Tak si musíme vybaviť farára na poučenie v Bratislave. To sa nám podarilo až teraz takže hádam to stihneme. Už sa z toho aj smejeme že či nám to u nás nezrusia :D
Odpovedať
Profilova fotka
@lusya310 boze ale robia s tym caviky..j som tiez z dediny a sudujem v prahe, chcel od nas tiez trikrat po sebe v strede tyzdna prist som mu to strucne a jasne vysvetlila ze ja nemam kedy tam chodit ako na klavir, nech nam to spoji tak sme sli len dva krat a dalsie dve mame v meste na jednej sme uz boli a posledna nas caka! konecne..keby sa tam aspon nieco normalne dozvieme :D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte tak ja uz skoro vsetko mam az na moje saty čo sa siju. No pred dvoma týždňami som skoro zrušila celu takuto svadbu a neodcestovala niekde k moru a blaznom okolo mna neposlala svadobne fotky v plavkách. Pre vas je to prva svadba premna je to opakovacka po 20r haha no rodicia su mesuge hadam viac ako ked som mala 20. No chce to asi len klud robit tak aby to bol len a len nas den.
Odpovedať
@123choco123 no u nás to bolo tiež tak nejak, to aj Vám farár stále prízvukuje intímny život? Nám všetci farári. Až som bola prekvapená že to bol bod C1 :D. Ale tak tento farár čo máme teraz je taky celkom fajn. Ako nič nové nám nepovedal ale tak aspoň sa ho dá počúvať. :) A svadobné šatky už máš vybraté?
Odpovedať
@kocur013 a prečo si chcela rušiť svadbu?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@lusya310 :D no tak len raz nam hovoril ako sexuje po krestansky a mala som dost ..potom som sa s nim pohadala o umelom oplodneni :D a bol rad ze ideme prec .... ano mam ich v albume a ty?
Odpovedať
@123choco123 ja mám tiež vybraté, ale čakám pretože majú ešte priviesť do salónu jedny, ale asi si aj tak nechám tie čo mám ;) síce akoze žiaden wau efekt sa nekonal, ale tak ja som taká nerozhodna že ja by som váhala stále :D
Odpovedať
Profilova fotka
@lusya310 lebo moja nastavajuca svokra si mysli ze mame asi tych 20r a ze ona bude rozhodovat koho za pozve. :-) uz sa len na tom smejem ano svadba je krasna ale je o klude a laske.
Odpovedať
@kocur013 :D to býva asi všade, nič nové, jedným uchom dnu druhým von , pekný úsmev a ide sa dalej
Odpovedať
@123choco123 inak svadobné oznámenia máte neskutočne :)
Odpovedať
Profilova fotka
@lusya310 ved uz ano ale su to pekne trapasi pri pozyvani ked sa na miesto 2ludi chce bali cela rodina lebo sak im povedali ze idu vsetky dcérky a ich manzelia a deti ti poviem ina zabava.
Odpovedať
@lusya310 jasne,že sa tesim...len my planujeme uz vyse roka tak sa mi to zda uz dlho a natiahnute...este pierka nam chybaju,ale vyrabaju sa uz. A zenichovi oblek. Inak vsetko 😉
Odpovedať
Profilova fotka
@lusya310 dakujeme! :)
Odpovedať
@michaela1903 no vy ste na tom super. My máme rok zajednanu sálu ale akosik ostatné veci musia ísť za pochodu :)
Odpovedať
@lusya310 tak u nás to viac menej ja rieim tak šikovnejšie, keďže chlapi majú vždy čas...a ja som to chcela mať všetko tak skôr,aby som potom nemusela riešiť veci na poslednú chvíľu :)
Odpovedať
@michaela1903 hmm poznáme, môj sa teší na svadbu a ja len somrem čo ešte nemáme. On len mávne rukou, že však ,,nejako sa to spraví,, no jasné. Poznáme to nejako a hlavne kto to spraví.
Odpovedať
@lusya310 no presne tak,alebo ,,ved ešte mame čas,kde sa ponahľaš'' A keby to všetko my baby nevybavime.skôr tak ani svadbu nemamenemam😊
Odpovedať
@michaela1903 noooo presne :D hlavne že stále frfle a načo hento a naco tamto a potom pred kolegami a my budeme mať toto a tamto, logika? :D
Odpovedať
@lusya310 Tak kým sa to vybaví tak načo to a to a keď už to je tak sa treba pochváliť :) A vám treba ešte veľa? Či už väčšinu máte?
Odpovedať
@michaela1903 obrúčky my sa nám vyrábajú, ešte poučenia nemáme ukončené, a potom také drobnosti a vy ako?
Odpovedať
@lusya310 tak nam sa pierka vyrabaju, darceky na redovy tiez su vo vyrobe a este zenich nema oblek. Inak mame všetko
Odpovedať
@michaela1903 u nás bol ženíchov obl k vybavený za 15 min a som viac ako spokojná :)
Odpovedať
Aj ja sa k vam pridavam, vy uz mate toho dost veru, to aby som stresy chytala. Nam sa vyrabaju obrucky, este nemame pierka, ja nemam popolnocky, zenich nema este vobec nic, nemame ani take veci ako svadobne menu, alko, nealko...dalej nemam menovky, svadobnu kyticu zajednanu z este sa urcite vela toho najde :-)
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?