Nevesty z Nových Zámkov a okolia

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce ale samozrejme aj tie,co ste uz boli nevesetami z okolia Novych Zamkov. Ja by som sa tiez mala vydavat v okoli NZ, ale kedze zijem v Ba vobec nemam prehlad. Nemohli by ste mi poradit, fotografa, kameramana, salu ale aj dobru hudbu? Pocula som, ze jeden dobry DJ je v Banove,neviete mi dat nejake referencie?? vopred Vam vsetkym dakujem veeelmi pekne Z.
Odpovedať
ahojte dievcata,vedeli by ste mi poradit, chcela by som kupit druzickam rovnake saty asi najlepsie cez ebbay alebo niekde kde to vyjde lacnejsie:(neriesite niektora rovnaky problem, kde ich najlepsie zohnat?
Odpovedať
ahojte babenky, neviete náhodou a dobrom vizážistovi/stke ktorý chodia upravovať nevesty domov???
Odpovedať
@claudibaby ahojky:)ja urcite chcem tuto:http://www.lydiavizaz.sk/main/?select=about je skvela vazne, videla som jej pracu na neveste,ale je z NZ takze neviem musis sa jej spytat ci by prisla ku tebe domov, v NZ chodi domov k nevestam urcite.
Odpovedať
@ewinecka Ďakujeeeeem Evi :-) , konečne niekto kto má skutočne krásne práce a nepýta 150EUR :-| za vizáž v deň D....tak a už len super šikovnú kaderníčku - kaderníka a budem spokojná...... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Baby, vizazistku Lydiu Vam mozem odporucit vsetkymi desiatimi, je to najuzasnejsia vizazistka, aku som kedy poznala, pretoze maluje uplne dokonale a krasne. Ja som si ju rezervovala na svadobny den na cele doobedie, pretoze aj vsetky moje druzicky k nej chcu ist. Fakt vrele odporucam, za nou sa oplati aj cestovat :-)
Odpovedať
@blondiee83 hej mas uplne pravdu, velmi sa na nu tesim:)ak sa ta smiem spytat este kde si pojdes dat spravit vlasy, nevies mi poradit niejaku sikovnu kadernicku, s tym mam zase ja velky problem, vobec netusim.
Odpovedať
Ahojte baby. mate už kameramana na svadbu? podľa čoho ste vyberali? znamy,odporučený alebo len na "blind"??
Odpovedať
treba dbať na referencie, ale určite si aj vypýtať ukážkové DVD
Odpovedať
Profilova fotka
@claudibaby baby a viete aj cca co ta lydia stoji?? :-) by sa aj mne zisli take sikovne ruky :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@tatarida Nie je draha, podla mna je to individualne podla make upu, ktory si zvolis - urcite je ina cena denne licenie a urcite ina svadobne...ja som u nej bola len na vecernom - na ples a vyslo to v pohode, cenu sem pisat nechcem, aby sa na mna nenahnevala...napisem ti ju do ip. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@ewinecka Ahoj, moje druzicky budu mat saty z rovnakej latky, ale kazda iny strih, podla toho, co sa ktorej hodi. Asi najlepsie je kupit latku a dat ich usit :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@my_angel20 Podla mna je najlepsie spolahnut sa na vlastny usudok a to, co uvidis vlastnymi ocami. Na referencie sa podla mna 100 % spolahnut neda, nakolko si kazdy chvali to svoje a nikto sa neprizna, ze ma skarede video alebo ze je nespokojny. Ked som hladala kameramana, mala som mnozstvo odporucani - jeden skvely kameraman z Nitry - chvalili ho, a ked som si pozrela svadobne dvd, povedala som, ze toto je presne to, co nechcem, dalsieho chvalili tak isto, vysvitlo, ze spravil skoro sesthodinove dvd a pani stale tvrdila, ze je skvely, svadba bola skvela a je take dlhe preto, lebo sa nic nedalo vystrihnut, kedze vsetko tam bolo "skvele". Takze pozor na "skvelych" kameramanov, pozerajte dvd, ukazky a jedine na zaklade toho sa rozhodujte. Ja som si vybrala kameramana z Bratislavy, velmi sa mi pacila jeho praca a dufam, ze aj moje video bude pekne - ale zarucit sa za neho neviem, kedze som videla ukazky len na nete - ale riskla som to :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
@blondiee83 ahoj, napises mi ako sa vola ten kameraman co si si nakoniec vybrala, my tiez nevieme ze koho, videla som len jedno DVD svadobne a moc sa mi nepacilo, nieco chcem modernejsie ale zase nie horibilne sumy:(
Odpovedať
Profilova fotka
@ewinecka Tak to zmyslame podobne, ja tiez nie som zastancom komunistickych videi :-D , preto som chcela nieco ine. Pozri si na nete Passostudio :-)
Odpovedať
@ewinecka Ahojky Evi!!!Tak po dlhom váhaní a pozeraní svadobných zostrihov u nás vyhralo jednoznačne AT Studio a klip ktorý ma chytil za srdce ten je prekrásny...klip Mirky a Romana.....
Odpovedať
@blondiee83 ,@claudibaby :dakujem baby idem si ich pozriet:)
Odpovedať
@blondiee83 este jednu otazku ak mozes alebo do IP ze na porovnanie kolko stoji natacanie u nich, bo nemaju cennik a ty to uz mas asi zistene:)dik
Odpovedať
My sme už rozhodnutý pre p.Ližicu z Palarikova. Myslím že je to niečo podobne ako AT. Aspon podla ukážok. Má na stránke aj cenník, ale AT nemajú. Tak cenovo sa to porovnať nedá. Passostudio to ani nepoznam. Pozrela som to na nete ale tiež tam nemajú cenník, tak predpokladám, že to bude niečo drahšie.
Odpovedať
@jarka_9 ahoj, ale hej AT mali cennik takze preto som chcela ich porovnat.
Odpovedať
Profilova fotka
@ewinecka ak chces druzicky rovnako oblecene urcite ako blondiee vravi kup peknu latku a daj usit pretoze niektorej sa nehodi odhaleny dekolt v korzete inej sa zas nehodia saty okolo krku ;-) a urcite naramky kvetinkove na ruky pre druzicky nakolko je to pohodlnejsie pre ne ako mat kyticku aj ked malicku v ruke ;-) nam urobila krasne naramky nasa aranzerka co nam aj miestnost zdobila :-) noo a kameraman my sme mali Zoliho Vargu zo Zemneho a na dvd je aj tvoj drahy buduci :-D :-D a kedze som mu poslala priame linky na nejake videa nielen zostrihy (pretoze zostrih moze byt prave koli reklame uuzasny a celkova praca moze byt v konecnom dosledku onicom) tak som mu poslala aj priamy namet ako to ma vyzerat ako si to predstavujeme sme zkonzultovali nie raz aj osobne,casto telefonoval,my sme si samozrejme zvolili piesne ako podmaz aj sme si povedali kam ich chceme a vsetko je tak ako sme chceli ... :-) chcela som dat zostrih aj sem aj na youtube ale nejako mi to nejde (nie som az taky zdatny technicky typ) :-D :-D ale podla dvd co som videla je aj AT studio skvele viacerym kamoskam robili a sa mi pacili len na nas termin boli obsadeny vyse roka :-x
Odpovedať
Och, už som našla ten cenník - sorky. Ceny troška vyššie ak by som započítala ešte aj dopravu, tak pre mna už dosť-moc vela pri 2-kamerovom zázname
Odpovedať
@jarka_9 vsak nemusis mat dvojkamerovy ;-)
Odpovedať
Ale ja mám dvojkamerovy, teda aspoň tie hlavne časti ;-) A samozrejme aj BluRay. Tam je nadherny obraz 8-( Už som sa rozhodla pre kameramana a nebudem dalej čakať, lebo nakoniec budú mať všetci obsadené :-(
Odpovedať
@jarka_9 aha :) .. tak nech vsetko vyjde! 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
@ewinecka No AT studio som pozerala aj ja, ale zdali sa mi neskutocne drahi. Passostudio robia takisto dvojkamerovy zaznam na Full HD a stoja o tri stovky menej a navyse si neuctuju dopravu - co je podla mna fer, lebo clovek zaplati dost za video. Pri AT sa mi nepacilo, ze video stoji 900 EUR a este maju tu drzost vypytat si predrazene cestovne (v mojom prip. realne cestovne je 20 eur, podla ich cennika skoro 70, co uz je nenazratost). Ale samozrejme kazdy si zaplati to, co mu vyhovuje :-)
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
este som chcela napisat, baby davajte si pozor na rozdiel medzi dvojkamerovym zaznamom a dvoma kameramanmi, pretoze to prve je zaznam robeny sice dvoma roznymi kamerami, ale jednym kameramanom !!!!!!! Aby ste neboli prekvapene :-) @natalia346 Dakujem pekne za tip, ja uz mam kameramana rezervovaneho :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@marinapoly ahoj ja ju poznam, organizovala artbal v NZ:)a aku fotografku budete mat ak sa smiem spytat:)
Odpovedať
natalia346 Skús Marek Tahotný - Trnava - podľa mňa celkom fajn. natalia346 Trnavy Ti môžem odporučit Mareka Tahotného - Pilondesign, ktorý má takmer totožnú prácu ako oni a účtuje si rádovo menej http://www.mojasvadba.sk/forum/tema/l... toto su iba tri namatkove ukazky resp linky ako natalia 346 propaguje mareka tahotneho z TT., hodnoti at studio, zitnanskych , odpruca ho do nitry a pod...tato debata je naozaj neprimerana a nekorektna. co sa tyka vztahu at studia a mareka tahotneho je korektny az priatelsky , nakolko sa osobne poznaju, preto ho dana slecna stavia do polohy naozaj nie dobrej. hodnotit ceny firiem a pod je jedna vec, ale hovorit o arogancii a nenazratosti, tak to si naozaj nikto nezsluzi a tieto veci si vyprosi. ale ako odkaz z at studia danu slecnu tato firma resp ludia pozdravuju a praju jej vela stastia v zivote. tiez prosi slusnym sposobom admina o zmazanie tychto nevhodnych a nepravdivych lzi, ktore su stylom "konkurencneho" boja slabsich...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?