Nevesty z Popradu a Kežmarku

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte nevesticky z okolia Poprad. Kde sa skryvate viem ze vas je dost zapojte sa do diskusie (zatial v tejto teme sama zo sebou :-p )
Odpovedať
Ahojte, vždy mi dobre poradite, aktuálne hľadame mamke šaty na svadbu. Kde si kupovali vaše maminy róby. Poprad sme obehli a nic sa nepacilo. Dakujem vam.
Odpovedať
u nás to istí Poľsko :-N tak uvidíme, ideme v sobotu
Odpovedať
aj my sme kupili šaty v Poľsku, aj ja na rejdový a aj mamka, aj sestra. takže skoro všetci:))
Odpovedať
no budeme musiet ist do Polska, a kam chodíte do Nového Targu? a v obchode ci na trhu ste kupovali?
Odpovedať
Profilova fotka
my sme boli v Polsku (v Novom Targu) pred 2.tyzdnami, ja som si sice nevybrala nic (aj ked dvoje saty uz mam kupene :-) ), ale mame sme kupili krasny kostym. dobry vyber a za dobre ceny
Odpovedať
tiež do Noveho Targu, na trhu.
Odpovedať
My sme objednavali cez ebay. ;-)
Odpovedať
Ahojte...nevie mi niekto poradit dobre kaderníctvo v Kežmarku? Za rozumnú cenu a hlavne aby bol svadobný účes krásny a vydržal:)
Odpovedať
V kk mam super skusenosti s kaderníctvom Stanislava. mna česala pani majiteľka už asi tri krát a účes vydržal perfektne. keby netrebalo umyť vlasy, tak aj tri dni:)) priplatíš si síce, ale stojí to zato.
Odpovedať
Ahojte baby, tak my uz mame po svadbe, bola perfektna, este by som si ju zopakovala :-) Co sa tyka kyticky, mala som ju zo Svitu z Kvety Tatry, bola som max spokojna, ruze, frezie, ornitogalum a puky lalii, ladena do biela, nadherna. Dala som si tam spravit aj ikebanu na stol do hotela a este s jednou kyticou ma to vyslo na 60 €, podla mna dobra cena. Fotku mozem dat na net, ked sa vratime z dovolenky, sme v Chorvatsku. Fotili sme sa v Sp.Sobote, mali sme to na skok od hotela, uvidim ake budu fotky. Aj moja mamina a svokra nakupovali v Targu, za 1 den kupene kostymy, topanky, kabelky, vsetko pokope. Akurat bizu sme kupovali v Prahe, jablonecka-draha, ale krasna. Inak, ked sme vychadzali z kostola, tak nam prsalo, lepsie povedane lialo, ale kazdy nam vravel, ze to prsi stastie, tak uvidime... :-)))
Odpovedať
Ahojte nevesticky, no tak svadba sa blizi a mne chyba este vela vela veci, akosi nestíham, este som si aj popalila ruku olejom tak neviem ci sa mi to zahoji, takze budem si musiet kupit asi rukavicky, hadam nejake v PP najdem. Co sa tyka svadobnej kytice, stale sa neviem akosi rozhodnut, chcela som biele kaly, ale vo vlasoch to asi nebude najlepsie vyzerat, tak uvazujem ze kytica bude s bielych ruzi a este niecoho. Oznamenia a pozvanky sme konecne vcera objednali, mozno do piatku ich budeme mat. Topanky tiez este nemam :( . Co sa tyka siat po polnoci som bola pozerat ale nic mi nepadlo do oka, tak neviem neviem, uz ma chyta taky jemny stres. Baby a neviete poradit na akej stranke kupim naraz biele a zlate lupene ruzi a ohnostroj? ale za dobru cenu, dakujem.
Odpovedať
tak nam sa to kráti:)) už to mame len za pár... vybavené mame dufam všetko, už len dokončovačky s panom fararom, upiesť kolače, vyzdobiť salu a je to. zajtra idem na skušku líčenia, tak som strašne zvedavá akú krásavicu zo mna urobia:))) žaludočne mrle už začínajú zožierať, ale zatiaľ sa to da vydržať:) tak sme hadam na nič nezabudli
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahojte dievcata, prosim vas neviete mi niektora poradit kde mozem kupit, tylovu pripadne monofilovu bielu stuhu siroku max 2,5 cm? hladam ju uz vyse dvoch tyzdnov a akosi sa mi nedari.dakujem
Odpovedať
napísala som ti IP
Odpovedať
dakujem velmi pekne lucka, skusim sa tam pozriet....dakujem
Odpovedať
nemáš za čo. inak pekný dátum svadby :-D
Odpovedať
Profilova fotka
evicka viem ti poradit, ze rukavicky zohnas v PP v akomkolvek svadobnom salone..niekde ich maju na predaj, niekde len pozicaju, ale majuuu ;-)
Odpovedať
kocky prosim o radu. Viete mi poradit, kde v PP robia naozaj dobru pedikuru? Dnes som bola u jednej pani a dala som si aj parafinovy zabal a napriek tomu, ze som cerstvo po pedikure stale mam na chodidlach suchu kozu. Podla mna by tak nohy 4 hodiny po pedikure a parafine nemali vyzerat. Prosim niekoho s kym mate skusenosti, ze vam urobil nozky dobre. Dakujem :))
Odpovedať
pedikérku by som potrebovala aj ja. ;-)
Odpovedať
ahojte, no osobnu skusenost nemam, ale v PP na sidlisku Zapad v Limbe robia pedikuru a este v centre mesta na Jouliota Currie v obytnom dome v uliceke smerom k nemocnici od OTP Banky ;-) a este v novinach Popradsko-Kezmarsko-satrolubovniansko bol inzerat ze ponukaju pedikuru aj s kontaktom...treba skusit ;-)
Odpovedať
ja chcem isť na pedikuru na bud. týžden alebo ked stihnem tak aj zajtra, ked budem spokojná, ozvem sa vam
Odpovedať
Profilova fotka
gaerys, lucka na zapade v limbe som pocula, ze robia dobru pedikuru, zial vlastnu skusenost nemam.. :-|
Odpovedať
ok. vďaka baby, budem čakať na referencie ;-)
Odpovedať
Ja som bola u pani Bednarcikovej a bola som naozaj spokojna. Ak by mal niekto zaujem, kontakt poslem do IP. :-)
Odpovedať
cipa môžeš poslať. budem čakať ;-)
Odpovedať
Ahojte, mám taku asi zvláštu otázku...aaale nepozná niekto v okoli Kežmarku ( Poprad,Matejovce...) nejaku učutelku , učitela tanca????????? Nemusi to byt žiadny majster v tancovaní...len nech nás naučí aspon pár základov. Najlepšie by boli sukromné hodiny. Máme s prietelom svadbu teraz v septembri a absolutne nevieme tancovat. Za každe info dakujem:)
Odpovedať
Profilova fotka
lucinka my sme sa tiez chceli chodit ucit tancovat, kedze nas prvotny plan bol netradicny prvy tanec ;-) alebo tanec s prekvapeniim :-D ale nakoniec sme sa na to vybodli, nebol cas chodit na hodiny tanca.. aaale boli sme sa pytat v skole v PP v zavodnom klube, cislo na trenera ti poslem do IP ak mas zaujem, na hodinu berie 15 eur.. inak poradit neviem.. ak mas zaujem o cislo posli mi IP, pa
Odpovedať
Baby tie ceny za obrucky sa mi zdaju dost vysoke, take co sa nam pacia su od 570€ a vyssie. To fakt asi nezozeniem nic pekne do 400€? Na tych svadbach teda riadne zarabaju. Zajtra ideme pozriet do polska tak hadam najdem nejake popolnocne saty a mozno si tam kupim hned aj topanky. Lucinka - no s tym tancom sme akosi na tom podobne, ale hadam nieco doma nacvicime :)
Odpovedať
polsko odporúčam, ja som si tam kupila šatky minulý víkend, majú krásne, aké len chceš aj nechceš ale väčšinou také po kolená. ale určite si vyberieš, topky som moc nepozerala. my sme si obrúčky objednali tie čo mám ako prvé v albume ale celé lesklé a stoja nás 496 eur s tým že ked si prinesiem vlastné zlato tak cena bude nižšia. nám ich robia v jednom zlatníctve na pešej v poprade. ak by niekto chcem, napíšm presný kontakt do IP. robia tam hlavne prstienky z lauragold
Odpovedať
inak v stredu si ideme po obrúčky, tak potom napíšem hodnotenie :-D dúfam že pozitívne :-N sa aj trošku bojím ale aj sa teším že ich už budeme mať
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?