Nevesty z Trnavy, pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte trnava a okolie, nemali ste niektora skusenost s phoenixom na kapitulskej?
Odpovedať
Profilova fotka
a aj vy ste mali od tej "milej" pani doktorky...ktora sa urcite rozumie materstvu... tie vysvetlivky zenskeho hlienu pocas cyklu??? bleeeeeeee, mi bolo zle... :-p
Odpovedať
Profilova fotka
domi, to tretie je ok, o hirehoch, je to pohodicka oproti tomu druhemu
Odpovedať
Profilova fotka
a to tam musite chodit? co by stalo ako keby ste neisli?
Odpovedať
to fakt bambulka? no neviem ci je to lepsie, ja som bola na operacii /zenske problemy/ a mam taku jazvu ako po cisaraku a poviem ti, ze ta bolest brrrrr :-(
Odpovedať
hanka_april: musime inac ta nezosobasia v kostole :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ano, pokial chceme mat sobas v kostole tak na tieto ponaucenia treba ist... ale to som netusila ze budu take hrozne.. !!! ako keby sme zastali dobu niekde v stredoveku alebo ked upalovali carodejnice! horor!
Odpovedať
Profilova fotka
hanka, vitaj v klube. ja sa toho tak strasne bojim az mam z toho fyzicke priznaky, nemozem dychat a podobne, takze u mna klasika nehrozi. nastastie manzel to plne chape a je ochotny aj pohnut zemegulou, len aby som rodila cisarskym, tak ako vsetky celebrity :-D ktore si to samozrejme zaplatia, aj ked oficialne sa to neda
Odpovedať
dominika tretie je o tom ako prebieha sobáš. to je celkom dobré.. :-) smejulienka keby si ešte tú pani videla na tom ponaučení :-(
Odpovedať
tak ta nemala chybu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no je to na gynekologovi, ci je ochotny ta vypocut. v kazdom pripade sa to robi, akurat ze musia oficialne udat dovod preco to tak muselo byt, aj ked nemuselo....
Odpovedať
Profilova fotka
ja som sa nad porodom takto nezamyslala.... som presvedcena ze pri klasickom porode budem mat epidural - inac rodit nechcem! a ked by mal byt cisarsky, tak snad len v pripade komplikacii - co dufam nenastanu...
Odpovedať
Profilova fotka
podla mna ta tetula bola po porazke.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
epiduralku ti velakrat, uplne bezne sa to stava, nestihnu dat
Odpovedať
Profilova fotka
ved to je uplne jasne, ze idem z toho blvat....a este si dame aj nasadit dvojicky ako Lopezka a Julia Roberts, najlepsie hned chlapca a dievca aby to bolo naraz z krku,nie? :-) dnes sa da vsetko ;-) no ja by som tam nechodila....ved v Biblii to nikde nie je napisane, tak nech uz sa konecne zacnu riadit tym co maju a nie tymito ich hovadinami, co si navymyslali, to je neskutocne.... ]-(
Odpovedať
aj ja chcem urcite epiduralku. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
nooo.. uffff, lucia, som rada..si ma potesila, tak na to posledne ponaucenie sa aj tesit mozem, ze?? :-D
Odpovedať
tak to mas pravdu bambulka. a uz pralujete baby bambulka?
Odpovedať
nelly na ponaučení ste sedeli pri dverách?
Odpovedať
Profilova fotka
epiduralku ti musia dat v urciteom stadiu, ked to presvihnes - smola (sestranici sa to stalo...) a aj ked mas epiduralku tak ti to tam cele dolu potrha a koniec....nieeeeeee uz sa o tom nebavim...fuj :-p
Odpovedať
na poslednom t.j. v stredu oproti fararovi presne na druhej strane pri dverach
Odpovedať
Profilova fotka
ta panicka doktorka na ponauceni bola hrozna.... a navyse podla mna "to" v zivote nerobila, tak ako ked tvrdila ze vsetci z cirkvi si veci ako sex odriekaju kvoli Bohu! hHAHAAAAAAAAAAAA!! Hlavne ze najhlavnejsi fararko ma asi tri deti so svojimi sluzkami (sestrickami)... tak asi si aj ta pani doktorka cely zivo odriekala. tak neviem co nam ide vysvetlovat menstruacny, ovulacny cyklus a kadeco vratane zenskych hlienov!! tfuj!! to je otrasneee!!
Odpovedať
Profilova fotka
:-S
Odpovedať
Profilova fotka
navyse mi povedz, kto sa tym dnes riadi....to uz by som mala 10 deti, keby som sa chranila "prirodzenymi metodami"....ts :-|
Odpovedať
Profilova fotka
a to ste vedeli ze sexovat sa moze iba za ucelom splodenia deti??? :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
aaaach, boze kde to zijeme..... za opicami podla ich pravidiel...
Odpovedať
to fakt :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
dominika to máš príklad do života ako skončíš, keď to nebudeš robiť :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hanka, nikto sa tym neriadi. ale oni su pesvedceni, ze mi vsetci tak zijeme. to je na tom to smiesne!
Odpovedať
Profilova fotka
ake stastie, ze u nas toto nemame, to by som sa tam asi rehotala uz na plne usta (zo zufalstva...) :-p
Odpovedať
Profilova fotka
lucia.. ano, skoncim ako stara panna!!! :-D :-D :-D fuuuuha :-D ako..oni su presvedceni (ta doktorka) ze mi sa este vobec nepozname vlastne. ze sa len za ruky drzime. a to vsetko ostatne pride az po svadbe. mala om dost ked nam zacala vysvetlovat ze ten vztah po svadbe bude uplne iny. ze uz budeme spolu stale. aj byvat a budeme sa spoznavat.. :-D aaaaaacchhhh, to je smiesne a oni tak naivni! nechapem..
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?