Nevesty z Trnavy, pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte trnava a okolie, nemali ste niektora skusenost s phoenixom na kapitulskej?
Odpovedať
baby, dobrú tému ste si začali :-D :-D :-D
Odpovedať
ahojte nevesticky, neviete mi prosim poradit kde mozem zohnat svadobne kosele aj pre vacsich chlapov? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ljenocka, vynikajucu, ze?? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
cau broni, skusala si kosele v MaAX-e? tato tema vzdy "pobavi", ze domi? 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
hanka.. to teda ano!! :-D
Odpovedať
ljenocka Raz vidieť tú ženu a máš predstavu o tom ako vyzerá zubatá keď si príde pre človeka :-D
Odpovedať
Profilova fotka
istotne na nase ponaucenia na farskom urade nikdy v zivote nezabudneme! :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a este aj fuflala (šušlala) chudatko babka... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
jemine...to co tam bolo? a vy ste sa ako vsetci pri tom tvarili, ze vas to strasne zaujima, alebo ako to prebiehalo? lebo moj by sa asi zdvihol a bez slova vypochodoval prec....ten by na to nemal zaludok... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
ozaj baby, vy ktorych sa to tyka... nezabudnite sa vyspovedat pred sobasom aj z toho ze napr. beriete antikoncepciu!! lebo to je takmer smrtelny hriech! :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hanka.... prezili iba silne zaludky... ked som tam bola ja - tri pary odisli podstatne skor prec.. :-D
Odpovedať
dominika neviem ako ty, ale my všetci to robíme až po svadbe :-D :-D :-D Teraz sú len ručičky a sem tam pusa, to je všetko. zabudla si :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
a luci pozor, len ak chces splodit dieta,nie jaby ta napadlo to robit v neplodne dni, ty hriesnica!!!! :-D :-D :-D
Odpovedať
dominika to je vždy vďačná téma u žien :-)
Odpovedať
hanka ja keď to idem robiť tak sa 3x pomodlím, že ak nepočneme dieťa tak nech mi to ten hore odpustí :-D
Odpovedať
hanka neskusala som zatial som bola iba v blisse kedze bude mat odtial drahy oblek ale zrovna mi volali ze take velke kosele nemaju :-N skusim skocit do maxu... a kde presne ich predavaju na poschodi?
Odpovedať
bronike: kde mas obrat? ja mam ten isty termin ako ty :-)
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
nelly, pracovat na baby chcem zacat v lete, alebo na jesen ;-)
Odpovedať
@nelly 3 v jaslovskych bohunicach aj hostinu na kastieli uz sa to blizi, co ?;-)
Odpovedať
Profilova fotka
broni, ano hore vedla tej restiky-pizzerky...
Odpovedať
Profilova fotka
evelyna, aj sesternica tak rodila a bola velmi spokojna, ked pocula kricat tie chudence zeny, tak sa len usmievala popod fuzy ;-)
Odpovedať
ano, ani mi nehovor :-) este nemam ani popolnocne saty :-| bambulkatt tak drzim palce :-) my sa uz snazime a zatial nic :-(
Odpovedať
hani, dakujem za radu dufam, ze tam pochodime ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
hej? sak este nie ste manzelia, to nemozete sa snazit, ze ti hanba nie je! :-D ja som este na tabletkach, vlastne posl. 7 rokov, ta som zvedava ako rychlo, resp. pomaly to pojde
Odpovedať
Profilova fotka
lucia, jaaaj, zabudla om.. prekecla som sa.. ja uz som svoju policku aj nahu videla... :-D :-D
Odpovedať
nelly3 neboj sa urcite nejake zozenies ja som si ich tiez zadovazila minuly tyzden ;-)
Odpovedať
Dievčence musím vás opustiť. štátnice ]-( sa blížia a moja hlava je prázdna. želám krásny a slnečný 8-) deň
Odpovedať
Profilova fotka
broni, drzim palce... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
hrozna vec tento internet, sa ani neucim kvoli tomu :-S cakaju ma fascinujuce podnikove financie a nepriame dane. :-( majte sa idem sa "zabavat"
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?