Nevesty z Trnavy, pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte trnava a okolie, nemali ste niektora skusenost s phoenixom na kapitulskej?
Odpovedať
pa-pa luci, bronike a kde si kupila? upsss som sa preriekla ;-)
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
nelly3 v peek and cloppenburg v auparku mali tam celkom pekny vyber a dobre zlavy
Odpovedať
Profilova fotka
no myslim, ze definitivne som si to dnes s tym dietatom rozmyslela...NIKDYYYYYYYY :-D :-D :-D
Odpovedať
ved prave uvazujem, ze behnem do blavy
Odpovedať
tak ja zase by som aj teraz isla rodit :-)
Odpovedať
evelyna: ty zajtra oslavujes 10 vyrocie svadby :-) gratulujemmmm ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
mne uz ukecava manzel na dieta odkedy spolu chodime...nemam k nim nijaky vztah...ale tak som si povedala, ze ked spravim auditorske skusky spravim manzelovi radost a nejaky ten "kusok" si zadovazime nech ma nieco na hranie :-D ale teda dneska som zase cuvnuta 10 krokov dozadu.... :-p :-p :-p ble nikdy....
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
hani, videla som tvoj album bola si fakt pekna nevesticka, krasne saty.. proste super ;-) zelam vam aj ked oneskorene krasny a dlhy spolocny zivot
Odpovedať
Profilova fotka
manzelova sestranica ma 2 deti a hovorila, ze tehotenstvo bolo vzdy pre nu krasna, ale porody des, vzdy ju nechali rodit take neuveritelne pocty hodin az sa mi rozum zastavoval....a to mala vybaveneho nejakeho primara, lenze ten sa zrovna niekde ozral a nikdo sa jej nechcel chytit, lebo to je "ta primarova pacientka"...ona tvrdi, ze vynosi aj 10 deti, keby jej to mal kto porodit.... ...no same strasne zazitky...
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Článok sa načítava...
Profilova fotka
diky broni :-) aj ked vyzeram staro, ako tvrdi bambulka :-D :-D :-D
Odpovedať
baby opustam vas, idem uz domov, je krasne co budem v praci no nie :-D pa-pa 8-)
Odpovedať
ja sa tiež bojím pôrodu ako čert kríža, ale stále si hovorím, že státisíce žien porodili /a niektoré i viackrát/ a tak nejak porodím aj ja :-D . Po 9 mesiacoch nosenia budem v konečnom dôsledku rada, že bábo bude vonku :-)
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
myslim, ze tvoja posledna veta je hlupost, ale myslim, ze to ci chce mat niekto dieta alebo nie nie je pre mna kriteriom pri vyberani partnera, najmä ak som s nim 9 rokov a vo vsetkom mi úplne vyhovuje a milujem ho...to ze je nam dobre spolu dvom a nikto nam k stastiu nechyba nie je podla mna hriech ;-) a povedala som, ze nemam tuto kapitolu uplne uzavretu, len hovorim, ze momentalne sa na dieta necitim, nie ze zajtra idem na sterilizaciu :-) ...a to "zadovazim" bolo myslene sarkasticky, asi som sa nevyjadrila zrozumitelne, prepac :-)
Odpovedať
Profilova fotka
idem uz domov z praaaace. papaaaaaaaaaaa vsetkyyym :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj domi :-)
Odpovedať
Profilova fotka
idem aj ja, pojdem so psom von, tvoje temy ma aj tak viac bavili :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hanka.. :-D zlata :-D ja uz som domaaa..... casto sa mi nestava ze som pred pol piatou doma.. to je ako sen. ked som chodila z BA domov to bolo najskor o pol siestej.. sa citim jak v inej risi... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hanka, ja som nepovedala ze vyzeras staro, len ze vyzeras starsie odo mna, kedze ja vyzeram ako decko. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dominika, si tu? nieco som sa chcela spytat
Odpovedať
Profilova fotka
bambulka, ano som tu teraz...
Odpovedať
Profilova fotka
kde si?? pis pis, lebo asi zaspim..uz som v polohe lezmo :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jej sorry, som sa zabudla :-) som sa chcela opytat, kedze som si vsimla si menila prac. miesto, kde a ako si hladala? ja sa na to chystam, tak byu sa mi zisli tipy, lebo pozeram len profesiu.sk
Odpovedať
Profilova fotka
mam pracu kde nic nezarobim, nechci viediet a to tu musim sediet do 18.00 denne. na samovrazdu ti poviem
Odpovedať
Profilova fotka
bambulka...v podstate mne sa to zomlelo tak rychlo.. nereflektovala som na profesiu.sk ani na podobne stranky, vsetko to bolo po znamosti...nemyslim teraz pohovor a podobne, ale z toho pohladu, ze moja mamina v bankovnictve pracuje cely zivot a mna tiez ludia poznaju..cize mi vedela povedat od znamych kde je co volne a co by som chcela.. tak sa mi podarilo... na profesii som si obcas pozerala ponuky, ale tam ma velmi nic nezaujalo... neviem velmi ako ti v tomto poradit. maximalne tak ako ja, skus si na profesii vytvorit zivotopis, zadaj si tam vsetky udaje na ktore sa ta stranka bude pytat a cakaj.... ine sa neda... mrzi ma ze ti inak poradit neviem...
Odpovedať
Profilova fotka
aj sa t niekto ozyval ked si tam mala zivotopis? nefunguje to len tak, ze firmy cakaju kto sa im ozve? skusim to teda, vidis to ma nenapadlo. teraz pracu menit nemozem, o 6 tyzdnov mam statnice, ale chcela by som si intenzivnejsie zacat hladat nejak v july, auguste. no ti poviem, vobec sa netesim. keby aspon tt nebola taka mrtva na pracu... :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ked si pracovala v ba, chodila si autom? manzel ma sluzobne, ja by som teda mohla pouzivat nase sukromne, ale ideme ho predat, je na mna moc velke, je to golf combi, neviem s tym moc jazdit :-p aj sa bojim kde v ba by som parkovala, ked mam problem zaparkovat pred vlastnym barakom
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?