Nevesty z Trnavy, pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte trnava a okolie, nemali ste niektora skusenost s phoenixom na kapitulskej?
Odpovedať
Ahojte kočky. Ako sa máme?
Odpovedať
ahoj Luci... no, vonku sa vyčasieva, takže sa lepší i nálada :-)
Odpovedať
ljenocka máš pravdu, ja som spravila v pondelok štátnice a od pondelka stále pršalo. Keď som sa učila tak bolo krásne.
Odpovedať
Profilova fotka
ljenocka : tak este ze tak :-)) to ma zmysel. Ale musi to byt unavne.. lucia: ahoj lucia
Odpovedať
katrin som z toho unavená aj ja, ver mi, ale nemám momentálne silu meniť prácu a niekde zase začínať od začiatku, učiť sa, dokazovať na čo mám atď..... dúfam, že veci pôjdu aspoň trošku tak, ako dúfame a že čoskoro naozaj odídem, ale už s bruškom zarovno nosa :-D :-D luci gratulujem k štátniciam...dúfam, že si to riadne oslávila.... ja si pamätám na svoje. bola som tak unavená, že nejaká myšlienka na oslavu bola úplne posledná vec, na ktorú som myslela :-)
Odpovedať
Profilova fotka
lucia : gratulujem k statniciam!!!!! Olivier bude na teba hrdy :-))) co si studovala?
Odpovedať
ljenocka presne ako hovoríš, ja som išla posledná do vnútra (10) tak som bola unavená ako pes.
Odpovedať
luci neboj, ale osláviš určite dodatočne.... a poriadne.... toľko dní, mesiacov a rokov driny, to treba osláviť :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ked tak rozmyslam... 30 .5 bude 9 rokov, co som mala statnice ja... teda posledne, lebo ich bolo viac..jeziiis, to leti!!! ved uz moja dcera bude mat v septembri 8 !!! boze, starnem!!
Odpovedať
katrin21 máš toľko na koľko sa cítiš :-D študovala som vychovávateľstvo, ale chcem ísť ďalej na jazyky.
Odpovedať
katrin ja si ani nepamätám deň, kedy som mala štátnice :-) ... hlavne, že sú za mnou a kedy boli, tedy..... ale rokov je toľko.... počkaj, idem počítať.... ty brďo. už 4 roky.... uuuuaaaa :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jaj, to si studovala v tej Nitre, uz viem. Milujem NItru :-), aj ja som tam studovala... a ake jazyky chces studovat dalej? aj ja nad niecim takym rozmyslam.. jazyky alebo ekonomiu...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
lucia: mala by si studovat franinu, to by si mala odborneho lektora priamo z prvej ruky :-) :-D
Odpovedať
francúzky jazyk a anglinu ljenocka olko budeš dnes v práci? :-D
Odpovedať
kolko budeš - tie písmenká :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lucia: ale to uz asi popri zamestnani, nie?
Odpovedať
jasné, už mi to doma lezie na nervy
Odpovedať
Profilova fotka
to bude fuska :-)
Odpovedať
luci dnes odchádzam skoro, lebo cestujem za drahým... takže dnes len od 6,30 do 16,00 :-))))
Odpovedať
Baby, neviete mi pomôcť? buď som slepá alebo neviem čo... hľadám na nete stránkové dni na pasovom oddelení v TT a nič... nemôžem to nejak nájsť.... a btw. kde to teraz je?? stále na kolárovej, či to je na poliklinike tam, kde sa vybavujú občianske?? musím si ísť vybaviť pas kvôli dovolenke..... díky za pomoc
Odpovedať
Profilova fotka
ljenocka : a kam ides na dovolenku?? daj tip :-)
Odpovedať
čo myslíš? tá franina alebo práca alebo spolu? Ja som pracovala aj predtým ale som odišla lebo som sa pohádala so šéfom. ljenocka kam ideš na dovolenku?
Odpovedať
Profilova fotka
lucia? no ze to bude fuska popri praci studovat, lebo ked si predstavim, ako sa mi nic nechce ked dojdem z prace.. ale zase , ked clovek vie, ze musi, tak musi :-))
Odpovedať
katrin21 ja som 3 roky počas štúdia pracovala v PSA v kaviarni. Pohoda. Ale človek nikdy nevie.
Odpovedať
ljenocka pasové je na poliklinike ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
aha, takze si bola blizko svojho draheho :-)) pocuvaj, ked si tam robila, fakt si tam nevidela taky parik, vecne sa vraj vodia za ruky aj v praci.. heňa a peter, on taky vysoky tmavy( podoba sa na Švehlu z panelaka) a ona taka nevyrazna,m spinave blond vlasy, stihla...
Odpovedať
Profilova fotka
lucia: vies, strasne by ma zaujimalo, aka je ta osoba navonok v praci, aky maju z nich dojem iny ludia, lebo ja mam s npou strasne zle skusenosti...
Odpovedať
neviem tam sa strieda strašne veľa ludí a ja som preč už viac ako rok.
Odpovedať
katrin vybrali sme nakoniec Turecko....
Odpovedať
Profilova fotka
allanyia?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?