Nevesty z Trnavy, pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte trnava a okolie, nemali ste niektora skusenost s phoenixom na kapitulskej?
Odpovedať
ljenocka my ideme do Tunisu
Odpovedať
Profilova fotka
lucia: skoda, ona je tam uplne od zaciatku, bola 8 mes, na zaskoleni vo FR , takze asi je v kontakte s olivierom, kedze vie po francuzsky, ale nevadi... som len velmi zvedava.. Inak, aj ja idem na dovolenku, ale az na nejaky LAST minute, asi do chorvatska... uvidime.. minuly rok sme boli v Ciernej hore... nikd viac.. aj ked ceny su tam fajn aj jedlo, ale bordel....
Odpovedať
katrin áno... a je to hotel eftalia resort.... už sa fakt teším :-D
Odpovedať
ljenocka, na pasovom /obcianske atd./ maju strankove dni v pon 7:30 - 15.00, str 7:30 - 17.30, pia 7.30 - 12.00, medzi 12 - 13 maju obedovu prestavku. ale kde v tt su, neporadim, patrim inam :-)
Odpovedať
vivere ďakujem, ďakujem... si poklad... a pozerala som fotečky... pjeknééééééééééé :-) .... nevesta kočka a ženích fešáčisko :-) ... chvíľami sa fakt neskonale teším už na tú našu svadbičku :-) baby písali, že pasové je na poliklinike....
Odpovedať
Profilova fotka
ljenocka, pasové je v budove novej polikliniky na sídlisku družba, oproti daňovému úradu. Hodiny pre verejnosť pondelok, streda, piatok, myslím, že od 8,00 tam púšťajú. Pre zaujímavosť: http://herichova.blog.sme.sk/clanok.a... Vybavíš to vešmi rýchle.
Odpovedať
Profilova fotka
baby, letim... pekne pisanie prajem!!! ahojte!
Odpovedať
ljenocka, vdaka za kompliment ;-) :-) Poviem zenichovi, pohladkame chlapsku samolubost :-D Tes sa na svadbu, bude to super.... a ak mozem poradit, nenechaj si pokazit naladu tym, ze nieco nie je 100 % take, ake si chcela. ved ostatni o tom aj tak nevedia. Ja som nikdy nechcela visiacu kyticu a vidis, aku som mala :-) Kvetinarka to ponala po svojom a spravila tam chvostik... patkrat som si povedala, ze ja som nechcela s chvostikom... a potom som to pustila z hlavy a bavila sa :-)
Odpovedať
michala, ďakujem za info :-) čo včerajšie stretko?? podarilo sa??
Odpovedať
vivere som rada, že si si to užila :-) ... pokúsim sa neriešiť "prkotiny" a užívať si svadobný deň.... momentálne riešime oznamká, len môj drahý stále nejak nemá čas sa tomu venovať, tak dúfam, že to nejak do konca mája uzavrieme, aby sme ich objednali....
Odpovedať
Profilova fotka
ved ich objednaj sama a mas pokoj :-) ja mam najlepsieho manzela on mi na vsetko povedal "milacik, mne sa tvoj vkus velmi paci a najstastnejsi budem, ked nebudem musiet riesit taketo, detaily, ktore su mi uplne ukradnute..." tak som bola stastna a on spokojny, ze ma odo mna pokoj :-D :-D :-D este nechal na mna komu ich rozoslem aj z jeho strany :-D :-D to uz je vrchol dôvery :-D :-D
Odpovedať
poriesite aj oznamka, ved vy mate este relativne vela casu.... my sme nase dostali asi 6 tyzdnov pred svadbou, lebo tlaciaren v modranke na nas asi trosku pozabudla, ale ked som ich urgovala, tak spravili do 3 dni... este ze tak ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
hanka mne v podstate povedal to isté, ale jediné čo od neho chcem je, aby si otvoril odkaz v e-maile a napísal mi, že OK.... ja vybavím všetko ostatné okolo toho... určite ho nebudem otravovať farbou písma a pre chlapov podobnými prkotinami.... len chcem, aby aspoň videl aké bude :-) vivere tak vy ste to mali teda trošku neskôr asi než ste plánovali, že?? :-) kolko sú vlastne nejaké štandardné dodacie lehoty?? 2 týždne?? 3???
Odpovedať
hanka, skvely pristup manzela ;-) :-) ja som nase spravila, ukazala, neprotestoval, tak bolo rozhodnute :-) :-D ljenocka, v tlaciarni sa pytali, kedy chceme mat hotove, tak sme im na to dali tri tyzdne, po urgencii boli po styroch... takze sme ich posielali a rozdavali tych 6 tyzdnov pred svadbou.
Odpovedať
no základ je, aby sme si aspoň vybrali :-) . to je prvý krok a potom budeme objednávať.... ak prídu po mesiaci ako tebe, vivere, tak to bude tak akurát :-)
Odpovedať
Profilova fotka
my sme mali tam ako je fotosluzba pri Balakove a mali sme do 14 dni, ale bolo z katalogu, len farbu pisma a termotlac bola ina...su to tie oznamenia z pamas.sk
Odpovedať
ljenocka: aj my chceme ist do turecka, uz sa velmi tesim, my si pockame na last minute :-) je tam velmi krasne, prave mi poslala znama fotky - su tam teraz a uplne krasa 8-) a vy kde idete presne?
Odpovedať
nelly ideme do hotela eftalia resort... pozri si tiptravel a tam tento hotel.... my ideme posledný júlový týždeň, tak sa "teším" na tej hic... uff, sa upečieme, uvaríme, uškvaríme :-)
Odpovedať
kuknem a ja mam dovolenku tiez posledny julovy a prvy augustovy, mozno sa stretneme :-) na kolko idete?
Odpovedať
ideme na 7 nocí...a letíme tuším hneď 21.7. jééj, to by bola prdel, keby sem sa stretli v turecku :-D
Odpovedať
to ano, my co sme boli minuly rok a predminuly rok na dovolenke tak tam nahodou bola aj moja byvala kolegyna a potom tiez jeden kolega, co sme vedeli, ze ideme do grecka, ale nevedeli sme termin a ani ubytko a predsa sme boli v jednom, tomu sa hovori nahodicka :-) my chceme ist na 11-12 dni
Odpovedať
my ešte potrebujeme využiť dovču na stretnutie s fotografom, kameramanom a neradi by sme si na to brali ďalšiu dovču. tak sme si vybrali na 8 dní, nech potom máme ešte nejaké pracovné dni voľno /lebo z práce budeme preč 2 týždne/.... to bude už mesiac pred svadbou, takže budeme mať aspoň pár dní na vybavenie takýchto organizačných vecí....
Odpovedať
Profilova fotka
hej a bolo nakoniec vscera to stretko ci ako? je tu dnes nejako ticho... 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
nebolo
Odpovedať
Profilova fotka
strucne a jasne... 8-)
Odpovedať
ahoj hanka :-)
Odpovedať
ahojky, babulky :)
Odpovedať
hurá, piatok :-D :-D víkend pred nami, čo viac si môžme priať :-D
Odpovedať
ljenocka - moja rec konecne... piatok... hmmmmm...
Odpovedať
od pondelka sme na neho čakali a už je tu... :-D hanka chystáme sa dnes s lomnickou do toho obchodu v OD Slimák, kde predávajú tie kadernícke potreby... nájdeme to tam v pohode??
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?