Nevesty z Trnavy, pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte trnava a okolie, nemali ste niektora skusenost s phoenixom na kapitulskej?
Odpovedať
Profilova fotka
ved katrin ale nmusi si dat plavky s takymi obrovskymi ramienkami, ved su obrovske ako sveter :-D :-D :-D ved to, ja ked som mala 14 nosila som take mikrobikiny :-D :-D no aj teraz nosim, akurat,ze su normalne, len ja mam pri nich velke telo :-D :-D :-D
Odpovedať
ja keby som sa opalovala doma hore bez, tak sa obávam, že to by nebolo moc vhodné.... - bývame totiž pri hlavnej ceste a aj keby som sa schovala najviac ako sa u nás na dvore dá, tak kamionisti, ktorí majú dobrý rozhľad by ma videli aj tak :-D . Takže radšej neriskujem.... katrin no, ja tiež, keby som si mohla vybraŤ, tak idem vtedy, keď sú super ceny - t.j. teraz alebo potom koniec augusta/zač. septembra.... ale vyššia moc, ktorá sa vola zamestnávateľ to určil inak a nejak na výber nemáme....
Odpovedať
Profilova fotka
no leni, to by si malo uspech by vam aj strecha padla od toho trubenia :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja som ich raz nasla na nete a neviem, v akom salone :-p to som dobra, ze? ale povedz z akeho mas ty, ak maju stranku , urcite tam budu aj tie " moje" a potom ti poviem...
Odpovedať
no hani, ono niekedy stačí, keď sa po dvore prechádzam v plavkách.... :-( . To je nevýhoda polohy toho nášho domčeka, ale čo už.... :-) katrin skús hľadať na stránke salonel.sk /odtiaľ mám ja/ alebo salondiamond.sk - tí majú kolekcie maggie sotero....
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja uz sa veru tesim k moru x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ASM 3057 maju cislo v DIAMONDE... nasla som ich, ale tusim tam nie su zozadu a zozadu su tiez nadherne!!!!
Odpovedať
Profilova fotka
hod link :-)
Odpovedať
a mne nejde stránka salonu diamond :-( ... to zase čo robia tí naši IT-áci??? :-( :-(
Odpovedať
jééj a salon el má novú stránku... a jakú peknúúúú :-)
Odpovedať
Profilova fotka
http://diamond.webase.sk/svadobne-sat...
Odpovedať
Profilova fotka
inak, ked tak pozeram,,aj ine by sa mi pacili, ale tieto su fajn, lebo mne moc nejde mat uplne odhalene plecia, som hore dost chuda... ale zase nie ako kostlivec, len sa proste lepsie citim, aj ked na ples tento rok som mala korzet bez ramienok tak neviem... ale je fakt , ze som pribrata teraz...
Odpovedať
Článok sa načítava...
ja som úplne fertig z týchto šatov.... http://www.salonel.sk/el/satyv.php5
Odpovedať
Profilova fotka
jaj no super :-) a su tam aj zozadu, krasna vlecka ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
leni...nenacitalo mi ich.... :-(
Odpovedať
Profilova fotka
http://diamond.webase.sk/tabrett-prod... aj tieto su nadherne!!!!! ma ich tu v albume jedna baba , co ma profi fotky od Roba Šimoniča... krasa!!!
Odpovedať
Profilova fotka
ljenocka, hanka : dakujem, aj mne sa pacia :-))) jaj, len keby som vedela, kedy si ich obleciem, odvtedy budu zas ine a krajsie :-)
Odpovedať
Profilova fotka
a este ani netusis kedy asi?
Odpovedať
Profilova fotka
no sme len zasnubeni, ale ked sme sa o tom bavili, tak mozno buduci rok, tento urcite nie... este ho musim spracovat :-))) je rozvedeni ako ja, a mal hrozny rozvod , co sa tahal dva roky, tak je opatrny... a my sme spolu len rok... v podstate... ale zasnubili sme sa uz po pol roku.... :-)))
Odpovedať
hani pozri na salonel.sk pod maggie sotero a volajú sa : Allison Marie-nová kolekcia keby som nemala široké boky, tak ich hneď chcem :-D katrin inak tie šaty boli jedny z mojich favoritiek :-) :-) , ale v salonel ich nemajú... asi len v diamonde...
Odpovedať
Profilova fotka
hm leni tie su bomba :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ljenocka : tie zlate su velmi pekne, len ten chrvat je na mna si uz moc prezdobeny, inak su super :-)) boze , ked toho je tolko nadherneho!!!
Odpovedať
Profilova fotka
ljenocka : chrvat rozumej chrbat :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ze to uz mam za sebou :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
hani ja keď som ich zbadala, tak mi zostala sánka nižšie položená ako normálne :-) .. ale tie asi sadnú pekne málokomu... to musí byť fakt super postavička na to.... katrin chlapa treba tak jemne, nenápadko spracovať :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja sa cudujem tebe katrin, ze chces zase do toho tak "vpalit" :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja som uz rozvedena 6 rokov, a chcela by some este babo... ale vies, je to skor o tom, ze ja som zaka staromodna, chcem byt manzelka zakonita :.... so vsetkymi pravami aj povinnostami.... pritom nasi byvali ex.. obaja ziju na divoko a maju aj deti... Dankovi by to tiez nevadilo, ale mne asi hej, keby som s nim mala zit len tak natrvalo....
Odpovedať
Profilova fotka
hm tak to bude asi aj tym, ze uz si dlhsie rozvedena ako on
Odpovedať
Profilova fotka
to urcite.. jeho definitivne rozviedli az v januari min rok... ale neziju spolu od zac. roka 2005... teraz 4 rok.. taha...
Odpovedať
Profilova fotka
ljenocka: ved ho spracovavam, ale zas , netreba moc tlacit na pilu, aby nezdupkal :-))))
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?