Nevesty z Trnavy, pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte trnava a okolie, nemali ste niektora skusenost s phoenixom na kapitulskej?
Odpovedať
Profilova fotka
neboj, to bude ok, ved ich obhliadnes potom, thodnotis a ked nahadzes vsetky doplnky, bude to ako lusk x-) ja by som sa uz tiez najradsej videla niekde inkde....tato moja praca je des, polroka nemas cas sa ani najest a napit, vysedavam tu do 8-mej a pol roka ma tu ide dzugnut od nudy a este nam zatrhli pokec.sk, tak sa zozieram...mala by som si citat nejake zakony asi :-|
Odpovedať
Profilova fotka
ljenoca, no mi hovori o dovolenke. ja tiez zgrlosim, aby mi vyslo na svadbu a dovcu. mam 19 dni do konca roka a to teda nie je bohvieco :-S
Odpovedať
snáď to bude dobré v deň D.... mmmm, ja toho mám stále moc a niekedy i viac... ale napríklad dnes čakám na jeden mail, ktorý mi spustí lavínu prácu... ale keďže som ho stále nedostala, tak mi to stojí na stole a nemôžem s tým pohnúť.... tak mám aspoň viac času kecať... neblázni, že čítať zákony... fuuuuj.... bla.... ja som zo začiatku na obchodnej milovala dane a myslela som si, že budem nejaký danový poradca, ale potom ma to prešlo...... :-) ale neviem si predstaviť, že by som v práci nemala do čoho pichnúť... takú prácu som už mala a tváriť sa, že pracujem je ešte náročnejšie ako v skutočnosti pracovať :-D a nemôžeš vypadnúť domov??
Odpovedať
Profilova fotka
nemozem to je to, az o 3-ej....to co tu byvame celu zimu dlho mi je na nic, sef ti povie, ze to je tvoja vina,ked nestihas, nemame za to ani prachy, ani nahradne volno...idem si asi citat tu druhu knihu o chudnuti, co mi doniesla kamoska x-)
Odpovedať
Profilova fotka
hani, nic si z toho nerob. my ked mame naval roboty, tak uz sa stalo, ze som tu bola do 21:15 a myslis, ze to niekoho zaujimalo? to je moja vec a ziadne volno alebo prachy navyse som nevidela
Odpovedať
tí zamestnávatelia sú fakt výborní :-) ... to isté u nás... navalia ti práce a potom ti povedia, že však ale oni ti nekážu zostávať dlhšie v robote, že to je tvoj problém.... ach jaj :-( ... ale keby som to neurobila, tak zákazníci by vyskakovali meter dvadsať, lebo predsa oni sú zákazníci a my im musíme vyjsť v ústrety, lebo inde to tak robia... no jasné, ale inde majú 10 ľudí na tú prácu, na ktorú mi máme 5... ja už asi tri týždne holdujem dietke.... prejavuje sa to, ale pomaly.... najprv som samozrejme schudla tam, kde to nepotrebujem - na prsiach.... :-) . ale tuším pomaly to ubúda i inde.... musím, lebo sa od hanby ani do plaviek neoblečiem... nie, že by som prekypovala, ale proste sa nepáčim sama sebe a viem, že som bývala i štíhlejšia.... tak už nech je tu sezóna melónov, aby som celé dni bola "zavodnená" z ovocia a nemala chuť na hovadiny :-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby,poviem Vam, co ma dnes caka...pride k nam navsteva zo srbska, plny autobus...mame taku druzbu medzi cirkevnymi zbormi a mna vybrali, ze ich mam ist vitat chlebom a solou s kamaratom v krojoch :-D tak ma to najprv potesilo, ze mam ist reprezentovat, ale skor si myslim, ze ma vybrali lebo mam ako jedna z mala kroj po babke.... :-D :-D :-D ale sa tesim, si zase posedim, vypijem ,len zajtra zase od tejto nudyyyyyy....svagor sa mi smeje ze budem ako Evik zo Slunce, seno, jahody....
Odpovedať
Profilova fotka
aaaaaaaaaaaaaaach ta dieta. vsetky nas to tusim chyta na leto. ja som prave porusila a zozrala som rybaci salat. proste mala som nejaky tehotensky stav uz od rana :-S 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
si v tom?!?!?!??!?!?!?!??!? :-. :-.
Odpovedať
evulik zo slnce, seno je proste moja favoritka.... je tam úplne božská :-D :-D ... ty živočichári živočichářskej :-D tie jej hefty a gestikulácie sú proste úplne super :-) smejulienka ale čože, čože?? tehotenský stav??? žeby nejaké podozrenie v tebe tkvelo?? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
nie nieeeeeeeeeeeeee, nie som v tom. len ja tak nazyvam ten stav, kedy by som zozrala aj almaziu
Odpovedať
Profilova fotka
hej aj ja som si chcela dat na oznamko na svadbu ako to ona hovori: "...to my si dame to vod Huga - Jdi s tím, kdo tě má rád...." :-D :-D :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
hani mala si si dať :-D ... tuším si cez víkend pustím slnko, seno :-D ...pri upratovaní :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hej to je vzdy zarucene zlepsenie nalady :-) u nas doma letelo pred svadbou hlavne "par facek"...uplne ako zo zivota....raz sme sa cosi s Petom chytili a ja som povedala, ze to cele zrusim a bude....a moj ocino: "tady nákupy za sta tisíce a ona řekne, že si ho neveme, toho si vemeš i kdybych tě za tyhlety vlasy měl dotahnout na národní výbor...." sme sa len rehotali.... :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
baby, toto su ine frazy. to mi hned zlepsilo naladu. normalne sa tu uchcechtavam
Odpovedať
ja som to hned prečítala aj kolegyni, sa tu na tom rehoceme :-D :-D hani, za 100 bodov!!! :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a u nas sa to naozaj hodilo, lebo moja mama je ozaj typicka, povedali sme, ze bude svadba a ona vyhodila celu halu a prerobila ju komplet na jedalen (vratane novych sadrokartonov, svetiel a podobne....) ze ved ma tam budu pytat, nech to nejak vyzera...podotykam, ze kazdych 5 rokov meni nabytok, kazde 2 maluje a popri tom postiha povymienat kazdu izbu za kazdu...ja uz ssom mala detsku v kazdej miestnosti v dome...ja neviem, ci to je tym, ze zijem na dedine, ale ozaj v tom filme je ukazany presne zivot u nas :-) take zivotne pravdy :-)
Odpovedať
Profilova fotka
hani, ja by som chcela stravit jeden den u vas. to musi byt haluz. ale verim, ze az do detailov nezachadzate (babicku snad nevetrate v posteli na dvore :-) )
Odpovedať
u Vás musí byť doma veselo, Hani :-D
Odpovedať
jaaaaj tak to asi "facky" su skoro sade.... u nas to vyzeralo podobne... teda aspon s tym salenim okolo upratovania, a varenia... a tiez sme sa kazdu chvilu rehotali ked "zenich" zadrel ze este si to mozme rozmyslet. mu nato vzdy jeho mama povedala bud - se vemete, se nevemete, se vemete... abo presne ten isty komentar ako spomina hanka vyssie - tady nákupy za sta tisíce ..... takze sme sa tiez dobre nachechtali (i ked u nas je vo vseobecnosti pouzivat dobre hefty z roznych filmov)
Odpovedať
Profilova fotka
my si s rodinkou hovorime Adamsovci. tiez dost strelena rodina
Odpovedať
Profilova fotka
no von sme ju na postely nenosili, ale reci tipu "baba strasi v postely..." alebo "ja si tu pripadam jako krotitel dive zvěře a ne jako milujíci cera..." ked babka este zila sa dost casto vyskytovali... :-D :-D :-D norika :-) to my so sestrou sme take, ked sme chodili este na vysku a boli stale doma cez prazdniny a kukali stale "nase" filmy dokola to sme sa bavili len v dialogoch z filmov, mamine uz sme liezli na nervy 8-) 8-)
Odpovedať
ja mám ešte rada hefty z pelíškov: chcete mě zabít?? smradi??? co je to tady za hnusnou máničku??? ty myslíš gagarinova bratra??? a kopu ďalších a ďalších :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja mam rada este cesky dabing Ace Venturu - aj tam su dobre hefty :-)
Odpovedať
hani, my sme niekedy neni o nic lepsi ked sme boli pred 3 rokmi v chorvacku, tak vecer, ked tie potvory cvrlikali o dusu - hlaska: táto zlatí tvoje chrápání, ti cikády řvou jak krávy. abo ked mi ten moj pride vecer domov, po celom dni vyzuje topanky - táto ty ses zul - ale jenom trošku jaaaj a ked nemozem zaspat a prehadzujem sa na posteli ako vrtula - tolik hodin a člověk tady čumákuje do tmy... a pod.
Odpovedať
vidím baby, že to máme všetky zmáknuté :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to je presne ono, norika :-D :-D :-D :-D no baby nastala moja stastna hodinka a palim domov :-) tak sa majte zatim :-) papa
Odpovedať
hani čau...šťastná to žena :-D
Odpovedať
hani ja uz tiez odpocitavam posledne minuty... konecne... v takom horku sa mi ani okom pohnut nece, neto este rozmyslat a neco robit...
Odpovedať
Profilova fotka
leni, predpokladam, ze uz sme tu zostali len my dve :-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?