Nevesty z Trnavy, pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte trnava a okolie, nemali ste niektora skusenost s phoenixom na kapitulskej?
Odpovedať
Profilova fotka
tak to je teda dobre. uplne zbytocne vymyslaju taketo akcie a aj tak na to kazdy kasle... ja by som si ani to pyzamo nekupovala... ahoj domi
Odpovedať
Profilova fotka
ved to boli boje aj u nas v praci, kto ano a kto nie :-|
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj smeji.... dlho som tu nebola.... co mate nove?? ja sa za 19 dni vydavam :-D sa mi to sikovno krati..
Odpovedať
CAUTE kOCKY 8-)
Odpovedať
lUCIA TUSIM SME NA TOM ROVNAKO :-)
Odpovedať
PREPAC LUCIA, MAME ROVNAKY DEN SVADBY x-)
Odpovedať
ahoj zuzuzz ty máš svadbu v hlohovci?
Odpovedať
ANO V HLOHOVCI, JA SOM BOLA DLHO V ZAHRANICI ALE SVADBU CHCEM TU DOMA
Odpovedať
zuzuzz v hlohovci som mala spolužiačku ale v zime sa zabila.
Odpovedať
OCH JOJ, TO MI JE LUTO, SKODA KAZDEHO ZIVOTA
Odpovedať
Profilova fotka
ja som chodila do HC na gympel...
Odpovedať
už máš všetko vybavené na svadbu? ja som v takom štádiu, že riešim posledné veci, ako je svadobná torta, súbor na odčepčenie a tak.
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahoj hanka chcela som sa ťa opýtať nemáš problém používať nové priezvisko? :-D myslím či sa ešte nepomýliš :-)
Odpovedať
AHA TAK JA TOHO MAM ESTE VIAC, NO VED ESTE JE NEJAKY CAS ;-) ALE SVADBU NEMAM VELKU TAK VERIM ZE STIHAME
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj luci...nemam problem, na zaciatku som sa este sem tam zmylila do telefonu, ale uz som si veru aj zvykla....ani neviem ako :-(
Odpovedať
zuzuzz máš ešte určite čas ja všetko vybavujem sama lepšie povedané s rodičmi :-) drahý je cudzinec
Odpovedať
ANO A KOLKO BUDETE MAT LUDI NA SVADBE ? AJ JA MAM CUDZINCA :-D
Odpovedať
okolo 50 :-) ja mám francúza a ty?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby : hanka : este k tomu vcerajsku.. moj ex.. dceru na svadbu poslal, aj jej pozical nadherne saty, ibaze tvrdil, ze idu na svadbu do Blavy niekomu.... chapes, aky ofajč.. ja som si este robila srandu, ze ci sa ide o zenit a tvrdil mi , ze nie.... dominika: dakujem, aj mne sa pacia, take by som chcela.. ak by mi sadli dominika, kde mas svadbu, myslim v kostole , alebo kde? ak budem v TT pridem sa pozriet :-)))
Odpovedať
ahojte baby....
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj, ljenocka :-) tusim sme tu zatial len my dve
Odpovedať
Profilova fotka
dobry vtipek: Ahoj, ja som Chuck Norris a ja Christie Brinkleyová a obaja používame Cosmodisk, pretože sme si zničili chrbát na Total-gyme...
Odpovedať
ahoj katrin... vyzerá to tak.... :-) No Chuck a Christie - koky... to bola jaká reklama :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
cauko, katrin tak to je dobre, ze dceru pozval... ahoj leni :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dnes zas nemam v praci co robit, kto to tu pisal , tusim ty hanka, ze aj ty to mas tak, raz more prace, raz nic.... aj ja,..... to je fakt horsie ako nevediet, co skor...
Odpovedať
katrin - tak to asi musel riadne hanbit ze sa zeni, ked sa nebol schopni priznat
Odpovedať
ahoj hani... ahoj elanor... no, ja som včera bola v Malom Ríme na "discussion" ohľadne našej svadby.... trošku ma sklamali s tým, že v piatok asi nebude možné prísť urobiť výzdobu :-( .... vraj až v sobotu doobeda..... a to teda netuším, kto mi ju pôjde spraviť :-(
Odpovedať
Profilova fotka
elanor: ale ze ani malej nepovedal pravdu ! ( vraj ju chceli prekvapit... ) no neviem, lebo ked som jej v sobotu volala, povedala: mamina, neviem, ci ti mozem povedat, komu som bola na svadbe... (pekne ju uci klamat)... ja som jej hned povedala... " aha, tak potom tatinkovi, ze? " a aj tak bolo.... Tak som jej potom pekne vecer objasnila, ako to bolo pred 6 rokmu so "Zuzkou" a tatinkom... chuda, mala ani nie dva roky, tak si to nepamata, a teraz ma tolko jeho syn a ozenil sa... tak som jej to vysvetlila a bola z toho chvilku dost smutna, asi jej to doslo... ma uz skoro 8, tak nech vie... ona si totiz nejak neuvedomovala, ze vlastne sme boli predtym rodina, ona ot berie tak normalne, ze je so mnou a on zije inde.... nikdy nezazila kvoli tomu stresy, takze bola spokojna...
Odpovedať
Profilova fotka
ljenocka: to poznam, ked som sa vydavala ja, mali sme svadbu na takej chate a den predtym tam bola akcia, tak sme tiez nemohli nic dopredu zdobit... a v sobotu rano ked sme sa zobudili , bolo 10 cm snehu a ist tam autom bol zazitok, kedze sme si vsetko robili svojpomocne a bolo tam treba vsetko podovazat ( zakusky, maso,vino, veci...) hlavne , ze den pred aj den po svietilo slnko a sneh nebol ( bolo to 11 marca 2000)..
Odpovedať
katrin ten tvoj ex-manžel je pekné kvítko :-| ..... no, my zákusky a všetko ostatné navozíme v piatok večer.... ale musím to nejak vymyslieť s tou výzdobou... ja asi v svadobný deň nebudem mať moc času zdobiť reštiku :-D :-D :-D a pýtala som sa ich, že ak im tam nechám organzu, servítky a nejaké sviečky, čo mám pokupované, či mi to nenazdobia oni a ževraj oni s cudzími vecami robiť radšej nebudú.... :-| .
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?