Nevesty z Trnavy, pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte trnava a okolie, nemali ste niektora skusenost s phoenixom na kapitulskej?
Odpovedať
Profilova fotka
dominika Aspon vieme, preco sa hovori, iny kraj, iny mrav ;-) U nas je to fakt, pred kostolom aj pred mestskym uradom... ale nevadi, dojdeme samozrejme aj tak :-))))) musim ist teraz trochu makat, mam tu preklad. otrasny, vobec sa mi nechce a taliana, co oproti mne sedi a cuduje sa , co tolko stukam do toho PC.... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-D ty si dobra :-D takto sa s Talianom zahravat.... ale ved nech si pocka ked nieco chce.. :-D ja by som isla domooooooov...... :-(
Odpovedať
Profilova fotka
boze, akurat som sa s nim o tom bavila, ze ENEL neEnel, sla by som domov, ale aspon na mesiacc!!!! ale tentpo je zlaty, ma 58 r, ale je v pohode.. da sa povedat, ze kamarat.... ale prekladam slimacim tempom, chcem ist domov, ale tento tyzden chodim na 8 rano, cize som tu az do 16....... :-((((((((((((((((((((((((((
Odpovedať
Profilova fotka
halo halo... baby... a vy ste sa kam stratili?? od vcera od obeda nikto nic nenapisal.... :-|
Odpovedať
ahoj Dominika.... čas sa ti už kráti :-D ... všetko vybavené?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte , aj ja som tu... dnes pribudli zase fotky mojich kmotrovcov, fotili svadbu v Bojniciach, pre zle pocasie boli vnutri,Zamok si za to zapytal 2000 sk a vraj mali hrozne svetlo, ale na fotkach to nie je vidiet a su ako vzdy nadherne.. tal- slovenska svadba.. kuknite , kto chcete... inak mna uz od vcera boli hlava, asi ma porazi!!!
Odpovedať
Profilova fotka
kocky bude nejake stretko? ak ano, tak mi dajte vediet, ked budem moct, pridem dominika drzim palce, nech vsetko vyjde ako si predstavujete, si uz nervozna?
Odpovedať
Profilova fotka
ale trosicku malo zacinam byt nervozna.. bo uz je to caute caute... no teraz som tu nebola.... tak poporade.. @lucia az na nejake drobnostky mame vybavene skoro vse... :-) veru sa to kraaaaaati zavratnym tempom.. ved vlastne uz len 10 dni budem slobodna :-D @sissik dakujem ti, verim ze vsetko vyjde tak ako chceme.. aj ked treba ratat ze mozno nie vsetko bude tip top.. a ja som detailista... no tak uvidime.. :-D a tak malinko trosku zacinam byt nervozna...bo uz je to naozaj len par dni a myslim ze kazdy ma tak trochu obavy, ci to dobre dopadne...
Odpovedať
Profilova fotka
sissik: take mensie stretko bude na Dominikinej svadbe pred kostolom o 17tej...
Odpovedať
Profilova fotka
baby aj mne sa predstavite? :-D na mojej svadbe?
Odpovedať
Profilova fotka
no jasne! ti dam nejaku byľ do ruky a poviem" tak som predsa dosla, tesi ma a vela staasssstia !!!" uvidiš :-)))))
Odpovedať
katrin: prekladáš? dominika: aj vieš kam sa pôjdeš lúčiť zo slobodou? :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
lucia: lucka, prekladala som, ale teraz uz prekladam len nohu cez nohu :-D mam toho plne zuby, boli ma hlavaa a nevladzem rozmyslat nad prekladom technickych textov... kaslen na ne, do zajtrra neujdu :-p A za chvilku mi padla, jupííííííííííííííí
Odpovedať
Profilova fotka
lucia: aj tebe sa to uz blizi....
Odpovedať
katrin: veru, ale už mám všetko vybavené....nechcem vedieť čo to bude stáť :-N
Odpovedať
Profilova fotka
dominika: mozno pridem aj ja pred kostol, ked budem mat cas :-D
Odpovedať
Profilova fotka
vsak o tom sme sa bavili vcera ci predvcerom tu, ze ake su to vsetko drahe veci... tutsim s bebeckom... ale vask hadam je to len raz za zivot... ;-) smejulienka: s tym pocitam, ze tam budete , baby!!!
Odpovedať
Profilova fotka
a dominika sa len potesi, ked tam budeme, ze? :-. x-)
Odpovedať
Profilova fotka
na 21.6. este nemam program, uvidim co sa pritrafi. ak budem moct, tak by som sa prisla pozriet. aj ked s momentalnou precitlivelostou sa obavam, ze sa tam rozrevem jak male decko :-D
Odpovedať
dúfam,že raz za život :-D :-D :-D dominika: nacvičuješ nové priezvisko? x-)
Odpovedať
kde steeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Odpovedať
Profilova fotka
sissik, prečo si precitlivelá? Bude vás viac? Alebo len pravidelná mesečná precitlivelosť? JA rumazgám na každej svadbe. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D :-D :-D :-D jaaaaj, baby, sa na vas tesim... dojdite, to bude sranda... :-D a je to mile, paci sa mi ten napad, tak vas tam ocakavam.... @lucia jo jo, uz mam nacvicene vsetko :-) aj priezvisko :-) a rozlucku budeme mat spolocnu a mamaňe to zajednane v trnavskom Relaxe, v tej restike na terase v pripade pekneho pocasia a ked by lialo, tak budeme pod tou zatvorenou terasou.. :-) myslim ze to bude fajn. @smeji ked budes moct prid kuk :-) potesim sa.. @katrin samozrejme ze sa potesim ked pridete...a ja vas tam fakt cakam.. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
baby? viete mi poradit? potrebovala by som este do piatku tohto tyzdna zohnat tricka na rozlucku so slobodou - aspon s napisom Zenich a Nevesta.. neviete kde sa to da kupit? objednat? tak aby mi to do piatku prislo? dakujem za kazdu infosku.. pa dobru noc
Odpovedať
Profilova fotka
domi...na kasia.sk maju, ale dodacia je 14-21 dni :-/ lebo robia na objednavku tricka...skus sa spytat tam kde davaju foto na tricka - napr. v TT na stanici...by si si spravila predlohu a nazehlili by tii to mozno...
Odpovedať
Profilova fotka
Ja si tiez myslim, ze tam kde robia fotky na tricka... inak jeden cas to robili aj v Nitre na pesej vo Foto , ale to je dost daleko... alebo skus vlastnu tvorbu, nejake farby na textil a tak.... :-) inak s tymi podpismi... ja to mam nacvicene uz davno, a to este ani nemame termin nasej pripadnej svadby :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja to mam s podpisom lahke, volala som sa aj predtym na Š aj teraz a kedze sa podpisujem len Š tak sa to nemenilo :-) ale ked sa mam celym menom je to ako prvak :-p :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hanka : ja som teraz na F, ale budem aj ja na Š.... :-) a tiez v podstate pisem len to Š a ostatne je necitatelne..... :-D ( teda zatial len ked si to skusam...)
Odpovedať
Profilova fotka
dneska ma dojde asi pozriet moj drahy. huráááááááááááááááá strasne sa na neho tesim, som taka stastna , ze ho mam!!!!
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ranko vam prajem.. dakujem za radu..ale asi tie tricka neporiesim, lebo je fakt ze za dva dni mi to nikto nikde nespravi.... nuz tak budeme bez triciek..
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?