Nevesty z Trnavy, pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte trnava a okolie, nemali ste niektora skusenost s phoenixom na kapitulskej?
Odpovedať
Profilova fotka
tak baby, len ja budem dnes za skratu medzi vami kraskami? ja sa kadernicke nechystam dnes... :-S
Odpovedať
smeji výsledok ešte nie je zaručený, tak ešte ja nekričím, či budem krásna :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ale jasne, ze budes, leni :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak to urcite nemas narok....
Odpovedať
Profilova fotka
hani a ty chodis tej svojej znamej kadernicke tam u vas?
Odpovedať
smeji ďakujem za recepty.... páčia sa mi tie, čo sú v 10.súboroch.... dala som to do jedného a idem to vytlačiŤ..... docela sa už teším :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hej k tej :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tie recepty naozaj nie su zle. a je tam recept aj na osuch alebo palacinky. mnam..
Odpovedať
tak od pondelka budem k tebe "chodiť" na konzultácie :-) dovolenka je za cca 40 dní, tak dovtedy mi stačí zhodiť nejaké 4 kg a potom do svadby ten zvyšok :-)
Odpovedať
bambulka - alebo sa skus dohodnut s priamym nadrioadenim, ak je to normalny clovek tak ta v pohopusti, len musis mat z obecneho uradu abo odkial potvrdenie ze si sa zucastnila na pohrebe toho a toho, vtedy a tedy.
Odpovedať
elanor no ak to nie je ten, kto spadá to tej skupiny, že by bambulka mala nárok na platené voľno, tak to potvrdenie je jej na nič. Lebo zamestnávateľ jej nemôže za to dať platené voľno, ak to nie je priamy príbuzní.... ale môže sa s ním dohodnúť, že si to nadrobí a on jej to dá ako zaplatený deň... .ale na to nepotrebuje potvrdenie.... jedine, keby bol taký nedôverčivý a neveril jej, ale to snáď nie....
Odpovedať
Profilova fotka
leni, prijimam tvoje otazky kedykolvek ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ja si tiez myslim, ze dohodnut sa da vtedy,ak koncis o 16,00 a potrebujes odist 14,30 alebo tak, ale cely den...no neviem :-N
Odpovedať
smeji :-)
Odpovedať
mno ja som si to nadrobila, bo som vtedy este nebola pribuzna, takze by mi ten papier tiez nepomohol. manzelovi par mesiacov pred svadbou zomrela babicka. a kedze sme este neboli svoji, tak som sa dohodla so sefom, ze potrebudňjem odist o 3 hodky skor, a tie si pak nadrobim. keby ze uz sme svoji, tak uz by som bola pribuzna, a platilo by mi to lajstro
Odpovedať
elanor, obávam sa, že na manželovu babku lajstro neplatí.... musí to byť priamy príbuzný....tak to hovorili aspoň mne...
Odpovedať
ljenocka - plati, to viem urcite, bo ked zase nam zomrel dedko tak to bol vybavovat ocino a mala aj zena majho brachu
Odpovedať
Profilova fotka
ano, ale to je "prarodič manžela" aby som citovala zakonnik prace a to je priamy pribuzny...ale ujo nie je...
Odpovedať
našla som toto: §141 ods.2 d) úmrtie rodinného príslušníka 1. pracovné voľno s náhradou mzdy na dva dni pri úmrtí manžela alebo dieťaťa a na ďalší deň na účasť na pohrebe týchto osôb, 2. pracovné voľno s náhradou mzdy na jeden deň na účasť na pohrebe rodiča a súrodenca zamestnanca, rodiča a súrodenca jeho manžela, ako aj manžela súrodenca zamestnanca a na ďalší deň, ak zamestnanec obstaráva pohreb týchto osôb, 3. pracovné voľno s náhradou mzdy na nevyhnutne potrebný čas, najviac na jeden deň, na účasť na pohrebe prarodiča alebo vnuka zamestnanca, alebo prarodiča jeho manžela, alebo inej osoby, ktorá síce nepatrí k uvedeným príbuzným, ale žila so zamestnancom v čase úmrtia v domácnosti, a na ďalší deň, ak zamestnanec obstaráva pohreb týchto osôb,
Odpovedať
Profilova fotka
ano presne, ako som to aj ja napisala :-) ved som robila diplomovku zo Zakonnika prace :-D sice to uz je 2 roky... =-)
Odpovedať
tak hani, ty to máš v malíčku :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jasneeeee leni ;-)
Odpovedať
na teba si len zamestnávateľ nepríde.... ale správne, treba poznať svoje práva, lebo však kto iný ako my samy nám pomôže??
Odpovedať
Profilova fotka
babyyyyyyyyyyyyyyyy, ja uz to mam za tyzden :-D
Odpovedať
@dominika včera okolo nás vytrubovali a vytrubovali a po chvilke opat, tak som si zakazdym spomenula na teba, ze to mas za par... ;-)
Odpovedať
Ahoj dominika a ostatné kočky.... Ako dopadla rozlúčková :-D ?
Odpovedať
dominika ja to mam od vcera uz za sebou a bolo to viad ako úúúúúúúúúúúúúúúúžasnéééééééééééééé
Odpovedať
a Michala DA- KU- JEM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpovedať
Profilova fotka
bebecko, gratulujem este raz, bola si nadherna nevesta a vyzerali ste spolu strasne chutne ;-) dakujeme za vsetko, aj ze sme mohli byt sucastou vasho dna D pani mladomanzelka 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby, co je nove? :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?