Nevesty z Trnavy, pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte trnava a okolie, nemali ste niektora skusenost s phoenixom na kapitulskej?
Odpovedať
katrin poslala som ti ešte jednu stránku..
Odpovedať
Profilova fotka
ja tie tigre poznam, pred rokmi ich tusim otravili... niekolko ich zomrelo, vase o tom pisali... ale to je ina tema.... ja uz chcem ist domov!!!!! vazne!! alebo na matersku!! :-D
Odpovedať
tak na tie posledné slová upozorni drahého :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
sak som ho.... tak uvidime..... :-D
Odpovedať
@bebecko jeee...aka si bola pekna...a ten nahrdelnik..kde si kupila? alebo robila? a ta kyticka tiez nadherna...fešní ste boli... @eleanor stale sa mi vracaju od teba maily... babule, komu este okem lenky fotky preliezli...posielala som elanor (vratili sa), lenka, nelly3, smeji,michala...
Odpovedať
Profilova fotka
bebecko...pekne fotky, pekna nevesta, blahozelam :-) ako vidno styl floristu z orchidey, opäť na 1, uces ti velmi pristal, Alex momentalne presedlal z ulizanych uzlov na volne kucery, videla som to tu uz viackrat, ale hodi sa to k tomuto letnemu obdobiu a pristalo ti to :-) blahozelam ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
lomnicka, mne prisli v poho :-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj mne to prislo, ty si to uz radsej poslala uplne kazdemu :-)))) elanor som nieco poposielala, musi to byt len do 2 MB.... takze by to malo byt OK, mala by fotky uz mat....
Odpovedať
caute trnavacky, nam sa pomaly blizi prve vyrocie svadby, kludne by som si ju zopakla :-D
Odpovedať
lomnička pošli to prosím ťa aj mne.. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lomnicka, aj mne to preslo
Odpovedať
@katrin co som nasla adresy a precitala, kto vsetko chce... :-) ale uz som aj zmensila fotky aj tak sa mi to vracia... @elanor kde si? @hanka na teba maila nemam, asi ti to prislo do katrin... ;-) to neva, ale videla si... jo a orchidea - jednoznacke..paradnu mala bebcko kyticku... @delina ahojcek...vitaj po dlhm case...no...a to sme sa potom videli asi dva tyzdne na to v cukroske..nezabudnem na tvoje nadherne saty, dobry uces a fotku na lavicke s botankami...ta sa mi pacila... @lucia chvilku..jo? @smeji ok
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahoj lomnicka... hmmm, dakujem x-) zda sa mi, ze to bolo hrozne davno... ale v auguste idem na svadbu kamoske, ktora si u nas na svadbe chytila kyticu, tak sa tesim, ze sa opat zabavim a teraz bez starosti:-)
Odpovedať
@lucia poslala... @katrin mas maila... @lenka veru bola...
Odpovedať
Profilova fotka
lomnicka: aj som s elanor bola na IP a nejake fotky uz mala ( 7, 9, 12, 17, 18, 19) takze minimalne tie uz ma a preposlala som aj ostatne , tak by to uz malo byt OK.. zachvilku padam, este nejakych 10 min... huráááááááááááá.. ale tu u nas je riadne teplo, v TT asi tiez....
Odpovedať
Profilova fotka
lomnicka: citala som . odpisala, je to samozrejomost :))))))))))))))
Odpovedať
lomnicka: mne presli fotky, krasna nevesticka :-)
Odpovedať
lomcika - to vies prace az nad hlavu, a neviem co skor spravit...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte zajtra.. prchááám...
Odpovedať
Profilova fotka
kocky, fotky mám. bebecko - pekné foto, škoda, že vás fotili iba 30 minút. Ste tam trochu strémovaní, ale zlatí. Kytička parádna, ale pierko tvojho drahého je absolútna špica zo všetkých tých, čo som videla. Pri tanečku vám to ohromne svedčalo.
Odpovedať
kocky dakujeeeeeeeeeem @hanka_april neviem ci presedlal, pytal sa, co by som asi chcela a tak sme to nejak spolu dobojovali a ano, Orchidea je suprova ked uvidis tu vyzdobu, co nam urobili do Prestige.......... to je este len bomba @lomnicka nahrdelnik, ozdobu do vlasov a nausky mi robili na mieru v Jablonci nad Nisou mozno bude na predaj, este vaham..................
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, baby... boze, ako sa mi nechcelo zase vstat dnes rano!! je tu uz niekto, alebo som sama?
Odpovedať
ahoj katrin... ja som tu.... ja som zas nemohla celú noc spať :-( . Svrbela a pálila ma moja spálená pokožka... do toho ten neuveriteľný hic - no proste paráda :-|
Odpovedať
Profilova fotka
cauko baby :-)
Odpovedať
ahoj hani... ty ako? vyspatá?? :-)
Odpovedať
mne sa tiez nechcelo, ved komu by sa celo ked polku noci pocuval jak mu dazd trepe do okna... a ten hic (cecilko)... hruuuuza
Odpovedať
ahoj elanor... v trnave pršalo??? tak v BA nepadla ani kvapka :-(
Odpovedať
ako u nas sa cera vecer asik zblaznili teplomery. mame klasika jeden na balkone, ked isla o 4tej este von, pozrem nanho ze 32 - v tieni samozrejme. a vecer okolo 6-7 mej nam na ten balkon zacina svietit slnko, a ani neviem co ma to napadlo zase pozriet na ten teplomer, som myslela ze mam vidiny, a isla som si oci vyocit, uz reku mi vypadnu. baby tam bolo ze 39 stupnov. manza necel verit, no reku moj zlaty ibaj sa kuknut. pak som zobrala teplomer co mame vovnutry, vycapila som ho von, no zachvilu aj na tom ze 38 aj chlp.
Odpovedať
to už sme skoro jak v afrike :-) ja dúfam, že sa počasie vyšantí teraz a že na konci augusta bude príjemných 27 stupňov :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no tak to ja som spala ako zabita, len rano pozeram,ze v noci prsalo? :-o som absolutne sa nezobudila...asi preto ze isiel dobry vzduch z vonku....ale veru robit sa mi nechce...uz aby bola dovolenka 8-( bebecko...videla som na fotkach tak v diali tu vyzdobu a vyzerala fakt krasne elegantne, hod potom nejake blizsie foto ;-) inak tu kyticu co mas ty ponukal ten pan v orchidey aj mne, ale ked som mu ukazala doplnky, ake mam (korunku a nausnicky) tak usudil, ze to lyko by bolo pri tom moc slamene a spravil mi to z drotu, ale tie gulicky a kvety su presne to iste x-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?