Nevesty z Trnavy, pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte trnava a okolie, nemali ste niektora skusenost s phoenixom na kapitulskej?
Odpovedať
ahoj smeji...ako sa máš?
Odpovedať
Profilova fotka
caute vsetky... pozeram, ze sa bavite uz o dovolenke a takej pohodicke... ja az v auguste, tak sa este vytesujem v praci :-) akurat som stihla, po dlhej dobe, ist na kozmetiku... mna zajtra opat caka praca, a potom taka pohodicka, ale doma - na zahrade, a mozno so psom na prechadzke, alebo dakte zbehneme na bicykloch... bola ste niektora na severe slovenska - za popradom? konkretne vo Vysnych ruzbachoch a blizkom okoli? Cerveny Klastor, Stara Lubovna... Spis...
Odpovedať
Profilova fotka
smehuienka: na dovolenke? alebo pracovne v Anglicku? a kde? ake pocasie?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj luci... ahoj cerler. ja som pracovne v UK. vybrala som sa na 2 mesiace pred svadbou pracovat, lebo ma uz omrzela praca na Slovensku a chcela som sa zdokonalit v angline. som tu este len treti den. A byvam v Londyne v casti Chisley road. cele dni lietam po meste a zhanam robotu, ale zatial nic. ale v pondelok mam ist do jednej bagetarne na skusku, tak snad sa mi podari
Odpovedať
smeji držím ti palce.. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak ti drzim palce... ist len tak bez toho aby si si nieco zabezpecila vopred - je odvaha... ja som bola v anglicku len tyzden - na mini dovolenke - teraz v aprili - bolo super pocasie, na moje prekvapko - teplo, slnecno... boli sme s priatelom nedaleko Londyna u jeho kamarata... uz davnejsie nas pozyval... tak sme to vyuzili pokym tam je - nakolko asi v auguste uz konci s pracou... bolo dost a ide trocha pochodit svet :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem vam baby. no bola to odvaha, ist len tak bez toho, ze som si nic nezabezpecila vopred, ale tak riskla som to. snad najdem nieco. a potom vzhuru do obchodov :-D inac dnes tu bolo nadherne. ani mracik. vcera trosku sprchlo, ale tak dalo sa. na Londyn to bolo pekne pocasie
Odpovedať
Profilova fotka
a co v tych obchodoch mienis nakupovat? len paradicky k svadbe? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
nieeee. normalne handry na seba :-) ale nie vela, nech vsetko, co zarobim, neminiem. teda dufam, ze nieco zarobim. este totiz nemam pracu
Odpovedať
Profilova fotka
tak vela stastia na pracu - aby si si nasla nieco poriadne, aj na peniazky...
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem cerler ;-)
Odpovedať
smeji - ahoj :-) ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Lucka, zabudla som sa opýtať, ako si na tom s organistom/kou? Budeš mať niekoho? Smeji, držím palce, to teda, bola odvaha.
Odpovedať
Ahoj Miška.... :-D Mám p. Vymazala myslím, že tak sa volá... :-) Miška ešte sa ti ozvem :-D
Odpovedať
Profilova fotka
juj, smeju je uz v londyne??? aka nostalgia ma chytila, tam som prezila najkrajsie roky svojho zivota x-) ticho zavidim. to je tak skvele mesto baby, je mi smutno :-(
Odpovedať
ahoj bambulka, tuším si tu sama... ja sa dnes neviem nejak zaradiť do pracovného procesu :-| včera sme od 12,00 do 19,00 chodili po rodinách a pozývali na svadbu..... priznám sa, že som bola úplne ale úplne vyčerpaná :-(((( a to nás tento víkend čaká to isté :-) ale takto o 14 dní už budem ležať dúfam niekde na pláži a dobíjať si baterky.... neskutočne sa teším na dovolenku po 6 či 7 rokoch :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky ;-) ja som zas behala po obchodoch a zhanala saty na promocie, ale m isia bola splnena 8-) dalsia co ide na dovolenku, no teda, ludia, co ja tu ostanem posledna ktora este nevie kedy a kam? =-) na ako dlho idete? a kam to presne, zabudla som, to vies, alzheimer
Odpovedať
a kde si si kúpila šatočky ?? a aké?? ideme do Turecka na 8 dní..... síce bude podľa mňa hic jak hovado, ale aj tak sa teším... na ten vzduch, na more, na slniečko, na nejaké výlety /dúfam/, na dlhé spanie, na raňajky v kľude...... služobný telefón presmerujem do kancelárie a budeme si s drahým užívať.... je to naša vôbec prvá dovolenka, tak si to dúfam užijeme.... neboj, niečo si vyberiete aj vy.... a máte termín, kedy by ste chceli??
Odpovedať
Profilova fotka
aj my mame v uzsom vybere turecko, bola som tam sice len 1 den, ale velmi sa mi pacilo. a do akeho strediska sa chystate, s akou cestovkou? vies, teraz zahanam tipy ;-) saty som si kupila v HM, tzv. male cierne, uzke, bez rukavov, tesne nad kolena, take velmi jednoduche ale pritom elegantne, chcela som take ktore budu vyuzitelne aj na ine prilezitosti. ale aj tak budem mat talar, sa tesim v tom horku :-S na dovcu chceme ist v auguste, lebo planujem dat teraz vypoved a zacat si nieco haldat, radsej by sme teda isli v septembri, ale ktovie kde budem a tuto mam aspon este nejaku dovolenku
Odpovedať
ideme do Alanya - hotel Eftalia Resort - cestovka Tip Travel.... uvidíme, či budeme spokojní.... som bola trošku prekvapená, čo písala Dominika - oni boli v Side a vo viac hviezdičkovom hoteli ako máme my a veru moc spokojná nebola, tak uvidíme..... ale pokiaľ tam bude čisto a slušné jedlo, tak ja nie som náročná.... viem, že nemôžem očakávať luxus za cenu štandardu.... ideme si oddýchnuť, načerpať nové sily, pozrieť sa niekam, kde sme neboli a tak.... ja mám totiž so šatami vždy problém.....model, ktorý majú normálne baby po kolená je mne jak "vyrastenej študentke" pri mojej výške.... takže ja keď si kúpim šaty, tak to je čo povedať :-) jééj, ja by som tak rada zmenila prácu a robila niečo, čo ma baví..... fakt.... a v akej oblasti si budeš hľadať job??? a v TT??? lebo ja mám životopis v personálkach v TT a veru nič... už dlhé dlhé týždne....
Odpovedať
Profilova fotka
ja sa tiez bojim ak to bude s pracou, dochadzat do ba nechcem, radsej budem tu za menej penazi :-p ak si teda vobec nieco najdem. ani neviem v com chcem pracovat, asi nejaky office, klasika, aj ked ma to vobec ale vobec nebavi, neznasam papierovacky 8-( ty v akom obore pracujes? co sa toho turecka tyka, prave sdom to pozrela v katalogu, vyzera to dobre a ta kategoria je super, su tam urcite standardy ktore musia dodrzat, takze toho by som sa nebala.
Odpovedať
dúfam... však po návrate zreferujem...... :-) že čo a ako, či bolo dobre a tak... ja robím tiež v office - robím v leasingovke.... momentálne je ale situácia na trhu taká /posilujúca koruna, zavedenie EUR-a, zdražujúca sa nafta...atď/ , že atmosféra nie je moc dobrá /nie že by predtým bola/, ale vieš, obchody sa moc nedaria, mne klienti neplatia, takže starostí nad hlavu.... pribúda mi stále práce a veru nie je to sranda..... robím aj s neplatičmi a to ti poviem, že tí priam cicajú energiu po telefone.... je to fakt náročná práca a veru 4 roky sú 4 roky.... už mi občas z toho zahrabáva...... :-( ale zas občas sa povozím na ťahačí a tak :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a hladas si nieco take aj teraz, ked si spominala tie personalne agentury...inak, na tej profesii na webe nikdy nic nie je, ja neviem to je to fakt take zufale s pracou? 8-( nevies poradit nejaku dobru stranku s ponukami, alebo daco take?
Odpovedať
chcela som niečo trošku iné.... niečo ako produkt manager.... lenže každý sa oháňa, že v tejto oblasti nemám prax..... ale však aj tak sa všetko v novej práci musíš naučiť od nuly, tak aká prax. ak som raz šikovná, tak to zvládnem... ak nie, tak to nezvládnem asi 10 rokmi praxe predtým..... ja som snáď browsovala všetky stránky: topjobs.sk, grafton.sk, lugera.com, trenkwalder....atď.... no a potom jasné, že profesia.... kde sa dalo a sú to personálne agentúry - grafton, lugera, trenkwalder, tak tam som sa všade zaregistrovala a dala si tam zavesiť životopis..... musíš jedine skúsiť..... neviem, trnava mi prišla momentálne dosŤ hluchá ohľadne pracovných pozícií..... zostáva nám len hľadať, hľadať a hľadať.....
Odpovedať
Profilova fotka
moj manzel je product manger pre IT, ale on to robi uz roky rokuce. lenze tie stresy co tam ma...to nie je nic pre mna, ja tuzim skor po kludnejsom zivote, robit karieru ma ani nejak nelaka, ale nieco robit chcem, no a zlad tieto 2 veci...nemozne. no co uz. :-. idem si kupit daco na jedenie, cigani mi skrkaju v bruchu :-D
Odpovedať
pripajam sa .. v TT skapal pes ]-( , to je dost hrozne, na to, ze to je krajske mesto a zapadoslovensky region!
Odpovedať
Profilova fotka
veru veru, hlavne ze ceny nehnutelnosti su tu skoro ako v ba, ale tie platy ako na vychode ]-(
Odpovedať
bambulka ja držím tú 90 dňovku, ale veru tiež som dnes hladná jak vlk... cez víkend som to flákala, tak teraz som zas na zelenom čaji a vode :-) suprava pravda, pravda.... skapal Harry v TT :-|
Odpovedať
Profilova fotka
ja som tak prezrala vcera, sme boli u nasich na chate cela family a bolo tam tolko sladkosti a ze potom no nedaj si 8-( musim si trenovat pevnu volu, lebo v tomto neviem odolat. v anglicku ked som zila, co som si nekupila, to som nemala, jaj, tam sa super chudlo. tu len vsetci vypekaju a tlacia do teba, daj si, prvokateri :-D
Odpovedať
my keď sme včera pozývali na svadbu, tak každý nachystané chlebíčky, očká a koláčiky.... nedala som si ani jeden..... veru, odolala som, lebo som si stále pred očami predstavovala ten pohľad, ktorý sa mi naskytol pri pohľade do zrkadla u nás v kúpeľni :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?