Nevesty z Trnavy, pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte trnava a okolie, nemali ste niektora skusenost s phoenixom na kapitulskej?
Odpovedať
bambulka - ked hafikom tak senecke jazera... tam je to v poho. inak ked sme boli min. vikend v galandii, tak tam jedna pani mala aj hafana, takze ani tam by to nemal problem.
Odpovedať
aj ja si myslim, ze je este skoro zajednavat knaza, my sme mali svadbu pred necelym mesiacom a na fare sme boli v marci ;-)
Odpovedať
baby podme uz domov z prace, mne sa tu tak nechce byt :-p
Odpovedať
Profilova fotka
ja som bola raz v aquaparku, ale to len preto, lebo sme to mali zadara. mne sa tam nejk tazsie dyzhalo, nemam radu taku vysoku vlhkost, nerobi mi to dobre, preto ak kupat, tak len niekam pod hole nebo 8-) eli a ked zrovnas aquapark senec a galandiu, ci ako sa to vola, ktore je lepsie? a vacsie?
Odpovedať
Profilova fotka
a ked nemam termin od knaza, mozem si kludne riesit salu? lebo chcela by som v prestigi a tam mi povedali ze najvyssi cas.
Odpovedať
Profilova fotka
kym tam nemaju mega tabulu ze zakaz psov, tak ti pokutu dat nemozu, urobis sa "blba" :-D a navyse - ich problem ze ta s nim pustili
Odpovedať
Profilova fotka
bambulka, urcite Senec je lepsi 1000 krat. V Galandii som bola raz a viac tam nepojdem. to je obycajne kupalisko (mozes ist kludne na nejake miestne kupalisko a mas to o 250,- lacnejsie). Urcite Senec, ktory je "utulnejsi". Galandia bleee, pre mna nesympaticka....
Odpovedať
ja som bola minulu nedelu v galandii, celkom sa dalo, viac sme sa "prehrali" vo vnutorych bazenoch, my si kupime 3-hodinovy listok a uplne nam to staci, v senci som este v aquaparku nebola, ale zato v besenovej je uzasne ;-)
Odpovedať
dominika: kedy hodis svadobne foto do albumiku :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ved vnutri sa v tej Galandii da, v tom co sa toci...inac nic zaujimave tam nie je.... a v tom tociacom je tiez tlacenica vsetci nasebe.... nelly, ked vyberiem z tych 2686 fotiek tie najsamkrajsie a najlepsie, tak sem hodim fotecky :-D
Odpovedať
super, uz sa tesim, ano v tom tociacom je super, ale tlacenica ako si napisala ]-( , my sme tam boli prvy krat, chceli sme vyskusat viacej kupalisk a tak.
Odpovedať
bambulka - senec je rozhodne vacsi a viac atrakcii, ale tento rok ho riadne zdrazili... ale je tam vzdy strasna tlacenina na setko... galanta je relativne mala, ale nie je tam az taky natresk, i ked aj oni krapet podrazeli...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
vraj sa teraz v senci caka aj par hodin na vstup a ti ludia tam fakt stoja aj 2 hod v rade a cakaju kym sa dostanu dovnutra a este si za to aj pekne zaplatia. nepochopim =-) by som sa otocila na opatku a dovidenia
Odpovedať
aj my sme tak cakali, tusim minuly rok. ale len 10-20 min.
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj, elle, máš čas, v podstate stačia 4 mesiace vopred. Ale ak chceš konkrétny termín, hodinu a kostol, zarezervuj si to čím skôr.
Odpovedať
Profilova fotka
CAUTE BABY, TAK UZ MAM NEJAKY SVADOBNY ALBUM..POZRITE.. ;-)
Odpovedať
ahoj dominika - fotky su skvele :) co dodat - bola si nadherna ;-)
Odpovedať
ahojte baby... pekný pracovný týždeň prajem, aj keď teda vyzerá, že čo sa počasia týka moc pekný nebude :-| dominika fotečky sú fakt nááádherné..... inak, btw nechodila si na Obchodnú akadémiu??? Nejak sa nemôžem zbaviť pocitu, že ťa odniekiaľ poznám :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby..dakujem vam.. ljenocka, ano chodila som na OA. Maturovala som v r. 2004..
Odpovedať
tak si to predsalen ty :-D :-D :-D . Ja som maturovala tiež v 2004.... ty si tuším chodila do B-čky, že??? Ja som bola C-čka... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj dominika, krasne fotky. ja som maturovala na OA v 2005... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
faaakt? super... : ) tusim som chodila do ...ja uz ani neviem, Bozinku moj...ved to bolo jak davno, az si nepamatam.. Triedna mi bola Erika Pavlikova.. e.lle, dakujem :-)
Odpovedať
fíha... svet je tuším ozaj malý :-D :-D možno z videnia by sme poznali aj teba, e.lle..... veď si bola tým pádom len o rok nižšie......
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby, idem citat co ste za tyzden popisali, nech sm v obraze ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ljenocka, skoda ze neviem ako vyzeras... :-D ked nemas fotku v albume.. hanka, ahoj..
Odpovedať
dominika fúúha, tak to teda si nepamätám, Vašu triednu.... ale triedu ste mali v starej budove a dvere ste mali rovno oproti chalanským záchodom??? ak hej, tak si chodila do B-čky.... ak nie, tak potom do D-čky :-D :-D to sú identifikácie, čoooo :-D :-D :-D hanka no vitááááááj..... aká bola dovča?????????? prežila si to s tým tvojim "nepodareným" príbuzenstvom???? ako bolo??? teplúčko jak sa patrí??????????
Odpovedať
Profilova fotka
no my sme mali triedu v novej budove uz..... oproti mala tusim kabinet pani najlepsia profesorka Dienerova.... :-D
Odpovedať
dominika, hoď mi do IP nejakú mailovú adresu, pošlem ti nejaké.... aj keď netuším, či ma spoznáš, lebo od strednej som sa dooosť zmenila :-D :-D tak potom neviem, do ktorej si chodila.... ale v zásade je to jedno.... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dominika ved ja som bola potom v triede oproti tebe - dienerová bola moja triedna :-D :-D :-D
Odpovedať
baby, kde mala kabinet dienerová, ja si to vôbec nepamätám.... :-( bolo to na 3.poschodí??? Nesedela náhodou s Vilinovičovou?? Tá bola moja triedna :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?