Nevesty z Trnavy, pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte trnava a okolie, nemali ste niektora skusenost s phoenixom na kapitulskej?
Odpovedať
Profilova fotka
dienerová bola na jednotke v novej budove a sedela so stulajterovou a kovacom - partia :-D
Odpovedať
uuuááááá štulajterová..... pomooooooooc :-D :-D :-D a janko kováč - to bol klasik, ty koky :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no presne ako hovori e.lle... to bola partia... :-D ljenocka poslem ti mail...
Odpovedať
Profilova fotka
ked dosla stulajterová do triedy tak nikto ani nedychal - moje nervy guľovčka bola raz dva tri :-N
Odpovedať
a aj po Vás hádzala dreváky alebo kriedu???? a keď nebola poriadne utretá tabuľa.... fuuuuha..... to bolo..... a na tie jej hlášky si nemôžem spomenúť, ale stáli za to - akože sme tupí jak kolíky a tak....... ale presne si nespomeniem....... a učil Vás daňovníctvo Mikula????? To bol tiež iný klasik..... a šak čo, dáme sí písomnku, nééé?? a vy debily a tak podobne.... ten mal taký trnavský prízvuk, že dovi dopo :-D
Odpovedať
Profilova fotka
leni... prostredie pocasko na 1 s ******* rodina...no realityshow moze ist do kelu :-p :-p popravde mi bolo velmi luto, ze je tam tak krasne a ja sa pritom uz neviem dockat, kedy pojdem domov.... :-S o to viac sa teraz tesim na tu druhu, kde ideme s kamaratmi a len ja a moj manzelik x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
jasne ze hadzala, co jej doslo pod ruky. ked nebola utreta tabula tak zacala pisat cez to napisana a handru vyhodila von oknom. hlasky to teda jo: zapustis tu korene do zeme a podobne.... clovek sa chcel rehotat ale nemal ani odvahu.... Mikula nas neucil danovnictvo ale potom nas mal národne hospodarstvo a ked zostala tehotna kukanova tak aj ekonomiku - to bol teda iny klasik. ked som maturovala tak sa ma opytal ze kebyze som ministerka financii co by som robila :-o :-o tak som tam trepala a on ze radsej nech sa za Mikloša vydám :-D :-D :-D a bolo za 1
Odpovedať
hanka tak to ma mrzí, ale snáď sa Vám vydarí tá druhá dovča :-D ... si pekná čokoládková?? :-) ja už odpočítavam priam hodiny do nedele, kedy sa vznesieme a pristaneme až na slnečnej pláži :-D e.lle tak vidím, že spomienky máme úplne identické :-D :-D .... no a mikulove hlášky, keď nás učil spotrebné dane - napr. z liehu.... ty koky.... :-D :-D no však si predstavte, že máte vychlentat tolko a tolko litrov vína... víte si predstavit, kolko na dani zaplacíte??? to ani nepočítajte.... na to nemáte ani keby ste sceli :-D dominika mrkni mail..... či ma spoznáš :-D
Odpovedať
Profilova fotka
baby ja o dovolenke nemusim tento rok ani snivat :-( :-( :-( jedine tak tu na slovensku, záááávidíííím
Odpovedať
Profilova fotka
bre ranko vospolok ;-) pozeram, ze sa vsetky tusim poznate zo strednej. to zas ja som chodila na ten isty gymel ako elanor :-D trnava je mala veru. ja som maturovala v roku 2000 a pamatam si vsetko, akoto ze si niekto nepamata co bolo v roku 2004? :-D ale poviem vam, strednu som neznasala ]-(
Odpovedať
e.lle ja idem po 7 rokoch, takže sa neskutočne teším.... pred 7 rokmi som bola v chorvátsku a od vtedy nikde.... okrem "malty" /cháp doma na stavbe/ :-) a veď aj na slovensku sú pekné miesta, tak vyrazte niekam v rámci SR
Odpovedať
Profilova fotka
neznasala si strednu? preco? ved tam sa paradnicky vyvadza ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
ja som tiež strednú moc nemusela :-( bambulka- to vieš, medzitým bola vysoká a nejak dôležitejšie informácie potlačili tie menej dôležité - ako napr. kto mal kde kabinet :-) ... ja obnovujem software v mojej hlave a vtedy vypúšťam nepodstatné veci a uprednostňujem tie podstatnejšie :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja som gympel milovala....
Odpovedať
Profilova fotka
ja som vtedy mala dost blbe obdobie, mala som nejake problemy, takze sa mi to spaja prave s obdobim gympla. ale samozrejem mam kopec skvelych spomienok a rada sa stretavam s byvalymi spoluziakmi, vzdy radi spominame, ale den ked som zmaturovala, som bola stastna ako blcha ze je to za mnou.
Odpovedať
Profilova fotka
bleeeeeee....som rada ze som skoncila strednu skolu... Dienerova mi robila riadne problemy cele 3 roky!!! Puča.. :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dominikaaaa, konecne niekto kto ma aj blbe spomienky na strednu ;-) inak, mate krasne fotocky x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dienerova bola taka ze mala svojich oblubencov a potom zase takych co ich neznasala... a tak sa aj spravala. ja som ju mala na haku a potom aj ona mna. vzajomne :-)
Odpovedať
Profilova fotka
bambulka..dakujeem :-D no ja som ju mala na haku ale ona mna nie... ona nemala rada "vystrednych ludi"... asi som k nim niecim patrila... ved stare skridle ucitelky vacsinou zavidia.. :-D
Odpovedať
baby a čo PANI profesorka Sláviková :-) .. tá tiež keď na niekoho "zasadla", tak už si neodsadla :-)
Odpovedať
Profilova fotka
na mne sedel cele 4 roky nas triedny, lebo som si nenechala skakat po hlave. tazky zivot som s nim mala 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
Slaavikova?? jaaaaaaj, to ked sme mali bankovnictvo... porozpravala nam co mala na veceru a na ranajky, ako sa ma jej dcerenka...kde sa vykydla na bicykli a tak... :-D to bol pripad sam o sebe.. :-D
Odpovedať
..strojopis so slávicou bol fakt zážitok.... ak mala baba nehty čo len 0,5 mm dlhšie ako si predstavovala ona, tak ju normálne vyhodila z hodiny :-) ... trošku hardcore.... no, ja už končím so spomienkami na OA.... chúdence ostatné baby nemajú čo k tomu napísať :-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby, ja vrazdim. sef mi nedal vyplatu este ani za maj a zajtra mu vyprsi lehota zo zakona, takze mozem dat okamzitu vypoved a mam narok na 2 mesacne odstupne a ja blba ze ho upozrobnim, nech neodidem v zlom a on sa mi zatajuje. hajzel jeden ]-( ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
co nechty, ked si mala dlhe vlasy, tak by ti najradsej dala sietku na hlavu jak kucharovi v restike
Odpovedať
Profilova fotka
uz 6 tyzdnov som ho nevidela ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
no moje nervy, ja by som asi odpadla!!! ]-( a to cela firma nemate vyplaty?
Odpovedať
Profilova fotka
asi niekde supersky dovolenkuje
Odpovedať
Profilova fotka
ale coby dovolenkoval. podvodnik to je. a ja som jediny zamestnanec. uctvnicke dlzi 70.000 a zatajuje sa jej uz 2 mesiace. ale ona sa ho vraj boji dat na sud. ja teda s tym problem nemam. uz som volala aj na krajsky inspektorat prace. mam instrukcie
Odpovedať
Profilova fotka
tak to dobre robis bambulka. nejaky dopravca? lebo ti teraz maju pekne priskrtene... no nezavidenia hodna situacia
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?