Nevesty z Trnavy, pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte trnava a okolie, nemali ste niektora skusenost s phoenixom na kapitulskej?
Odpovedať
Profilova fotka
len aby ta pn-ka neboa bolestna... ako moje posledne 3dni so seknutymi krizami :-) inak ten napad s obhliadkou restiky a skusky jedal a taktiez personalu sme mali aj my... mozno tuto nedelu sa vyberieme na nedelny obed... mne sa inak na mlyne paci... okolie... a vo vnutri to maju v takom starom duchu... na prvy krat nas to oboch oslovilo... priatel je zatazeny na starozitnosti... :-) tak d. za typy... inak v barbakane sme boli na podnikovej akcii - k vianociam - pacilo sa mi tam - co sa tyka jedla... ale odraduje ma to prostredie - centrum, takmer ziadna zelen... inak otvorili tam tusim aj vedlajsiu cast - uz davnejsie - nebola somtam este pozriet... neviem, ci len rozsirili ubyt. cast, alebo je tam aj nieco ine...
Odpovedať
cavky babulky, dnes to balim skor... ale zajtra tu asi skusim do neviem kedy...
Odpovedať
cerler, kamoska tam mala svadbu... bolo tam fajn, keby vonku nebol taky kanalovy smrad :-p ale ten sa nedal prehliadnut, takze pre mna tento podnik do buducna na akciu nepripada do uvahy...
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby :-) sissik, dik za rady :-D :-D no byt prave zariadujeme, ale to skor naplna mna ako manzela :-D s tymi autami je to pravda za posledny rok mal 3-4? stale meni...a k tomu PC skor nie, ved ja predsa chcem aby sa venoval mne,nie? :-D :-D :-D no od tej dovolenky je uz doma so "sopliakmi" klud x-) x-) ja mam rada Prestige, chodime tam vzdy, ked nieco oslavujeme s manzelom, je to tam pekne, ciste, moderne,svetle...nemam rada zariadenia typu "koliba", "sedliacky dvor"...pride mi to vzdy take nejake zacmudene a ponurne :-p
Odpovedať
ahoj hanka....
Odpovedať
Ahoj baby..chcela by som od vás poradiť..ideme maľovať byt..a chcela by som čokoládovo hnedú so svetlou do obývačky..myslíte že to bude fajn..alebo čo by ste mi radšej odporučili..
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj leni :-) co je nove? :-)
Odpovedať
mimulik záleží aký máte byt, ako bude zariadená tá izba.... ale napr. mne sa páči aj tmavohnedá stena, ale napr. by som na to dala takú tú aplikáciu s kvetinami... .tie by som práve dala svetlé /krémové/ a možno by to vyzeralo fajn....
Odpovedať
no ja chcem stenu za sedačkou dať tú tmavú..bude na nej krémový gauč..a na opačnú stranu sme už kúpili tmavý stolík pod televízor s 2 svetlímy šuflíkmi..tak si myslím že by to malo byť fajn.. ale mám dilemu..že na strop som nechcela dávať bielu..chcela som takú krémovú ale kombincia troch farieb už asi bude moc..nie...
Odpovedať
mimulik strop by som dala krémový....biely by podľa mňa moc "svietil"... hanka no, v práci sa idem zabiť od roboty.. .včera som si tu potiahla peknú 12-hodinovku a dnes som tu už od 6,20... už fakt padám únavou... ale to je typické, keď človek odchádza na dovolenku, tak všetci všetko chcú :-|
Odpovedať
tak môžem dať čokoládovo hnedú, potom svetlučko hnedú a ešte aj krémový..ale taký do hneda krémový.. si zlatá ďakujem ti moc..
Odpovedať
Profilova fotka
leni... no to pozname... :-p
Odpovedať
Článok sa načítava...
ja si myslím, že v pohode.... :-) inak zbehni na modrastrecha.sk.....alebo modrastrecha.cz pokukaj tie albumy... .baby tam majú veľa inšpirácií z netu a podľa mňa tam nájdeš aj nejaké také kombinácie ako si predstavuješ. predsalen je to lepšie, keď to človek vidí naživo..... :-D
Odpovedať
ale už odpočítavam hodiny do odletu :-) ... takže snáď moje "trápenie" v práci bude vykúpené pohodovou dovolenkou :-) . Len potom ten návrat.... uuuuuaaaaa :-( .... to budú 3 týždne pred svadbou, takže to zas bude pekne "perné", ale nevadí...... na svadobné prípravy sa teším :-) a ty čo nového, hani? či ani nič? tešíš sa na víkend?
Odpovedať
ahojte :-) je konecne piatok :-) :-) :-) aj my uz mame vybratu dovolenku, nakoniec vyhralo turecko a odlietame 26 jula. tak sa tesim, ideme na 12 dni 8-)
Odpovedať
nelly, tak to sa tam možno stretneme :-D :-D . my odlietame 20.7..... a kam idete? do ktorej oblasti??
Odpovedať
do side a vy?
Odpovedať
Profilova fotka
super, nelly :-) leni...ja uz mam dovolenku za sebou, tak uz len praca |-| koncm leta este chceme ist s manzelom niekam (Turecko, Makarska...) ale to je este vo hviezdach :-( inak nove uz je dost, mame uz parkety a dlazbu na byte, zasuvky a vypinace a 1x vymalovane na bielo (som si povedala, ze az ked dovlecu nabytok, rozhodneme sa pre farby...) a kazdu chvilu maju prist namontovat kuchynu...hadam v tom septembri uz budeme byvat 8-(
Odpovedať
nelly aj my ideme do side :-D :-D :-D .... mali sme objednanú alanyu, ale volali nám z cestovky a premenili nám to..... hanka jééj, zriaďovanie je super.... ja sa v tom vyžívam, aj keď my už máme takmer všetko hotové, zariadené, vymaľované.... ale stále je čo vylepšovať, tak vždy, keď si dokúpim nejaký obraz alebo niečo, tak sa vytešujem jak malá :-) :-) .....
Odpovedať
Profilova fotka
no my sme sa nejak zasekli na spalni...uvazujem nad Ikeackou, ale bojim sa kvality :-S
Odpovedať
ja som chcela ist do side, no mozno sa fakt stretneme :-) do akeho hotela idete? my hana beach side 8-) hani - ikea ma pekne veci, ale trosku nekvalitne, myslim nabytok :-S
Odpovedať
a ideme cez kartago :-)
Odpovedať
ja by som si veru IKEU do bytu nedala.... IKEA je podľa môjho názoru nábytok do študentských internátov, do podnájmov a tak.... mám s ním svoje skúsenosti z podnájmov..... kvalita fakt zaostáva..... môj drahý robí s nábytkom, takže pozná kvalitu, takže sme mali šťastie, keď sme niečo pozerali, lebo na prvý pohľad rozoznal, čo je kvalitné a čo nie..... veľa nábytku je z drevotriesky a pri tej treba fakt dávať pozor na jej hustotu.... ak je príliš "riedka", tak šrób cez to len preletí a časom sa nábytok "vyhegle"... - to je práve štýl IKEA, Europamoebel a pod..... môj drahý keď videl stolík z IKEY, tak sa chytal za hlavu :-D :-D ak niekto chce každé 2 roky meniť zariadenie, tak ok IKEA dva roky vydrží.... ale ak to chceš na dlhšiu dobu, tak radšej niečo lepšie.... aj keď česť výnímkám, poznám aj fakt kvalitné výrobky z iKEA, ktoré vydržali ich užívateľom dooooosť dlho :-)
Odpovedať
nelly ideme cez tiptravel a presný názov hotela mi povie až dnes môj drahý, lebo pôjde pre inštrukcie do cestovky, keďže nám to v stredu zmenili len per telefon, tak on si nezapamätal názov, ale myslím, že to je Grand čosi..... vraj priamo v areáli toho hotela je vodný park /tobogány, atrakcie a tak..../
Odpovedať
Profilova fotka
vidis, jediny moj nabytok v byte, co sa neviem rozhodnut je ta postel...ako do nejakej komody by som este isla cez Ikeu, ale prave, ze ta postel ma kazdy den dost velku zataz satoho bojim |-| vsetko ostatne mame vstavane na mieru, alebo na mieru a som mylsela, ze by som aspon na tomto userila, ale ci by som ozaj usetrila je otazka :-(
Odpovedať
Profilova fotka
leni, nie Grand Prestige? =-)
Odpovedať
no veď práve, Hani.... ušetriť jak ušetriť.... možno by si po roku a pol menila a kupovala novú..... ja by som asi radšej zainvestovala do dobrej...... hani tuším ano... poznáš ten hotel?? nejde mi načítať stránka tiptravel - tam som ten hotel našla....
Odpovedať
Profilova fotka
kamoska chce aby sme tam isli na konci leta, zevraj ma same dobre referencie od kamaratov...
Odpovedať
Profilova fotka
baby, dobre ranko..ahojte... ;-)
Odpovedať
hani, mrkni do môjho albumu, či je to on... bré ránko, dominika :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?