Nevesty z Trnavy, pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte trnava a okolie, nemali ste niektora skusenost s phoenixom na kapitulskej?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby... jak dlho som tu nebola juuuuuj :-D ako sa mate? co nove? kto bude mat najblizsie svadbicku??? inak teraz bol v piatok celkom pekny datum 8.8.2008, ze? a inak ani mne sa dnes voooobec nechcelo ist do roboty... :-|
Odpovedať
ahoj vieri, jáááj, no chlapi, to je kategoria sama o sebe :-) . Ja som si cez víkend hrýzla do jazyka, lebo môj drahý tiež "perlil" ohľadne svadby :-) .... už to nejak musím vydržať a po svadbe snáď nastane zas také nejaké kľudné obdobie.... no, veru kráti.... každý večer už rozmýšľam pred spaním v posteli nad svadbou, že čo ešte vybaviť, že sme si nechali málo času na fotenie, či to stihneme, kto pôjde s kým v aute, ako dopravím ľudí z Prahy až k nám do dediny a tak.... mám z toho už fakt bruchabolenia.... ešte sa musím objednať kozmetičke, kaderníčka má dovolenku, takže tiež nie som nadšená..... no a ešte zavolať kameramanovi, tento týždeň ideme objednať menu... okrem toho sme museli dať skrátiť drahému košelu, lebo je dlhá.... no a ďalších 1000 vecí.............. však to poznáš a máš ešte asi v čerstvej pamäti :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby.. mna asi porazi z tohto pocasia... som si chcela brat stvrtok piatok dovcu a tusim sa ma zase od stvrtku kazit pocasie!!! samozrejme v utorok , stredu, ked volno mat nemozem , tak bude 30 st,. Porazi ma! musim ist totiz na sluzobku do Kremnice ( zase budem bludit ako Pampalini, mame tam taku vyjazdovu poradu v penzione Stefanshof, ale netusim, kde to je :-D ) Inak by som sa tak vcelku tesila, aj ked program je od 9.30 do 21.30 (!!)... ale to pocasie ma nastvalo... co je toto za leto?? ja chcem teplo aj cez vikend... a to bolo akurat vcera... inak nic... ach jaj.... inak Ahoj Dominika :-))
Odpovedať
ahoj dominika, tebe sa ako dari ako vydatej zienke? :-) 08.08. bol krasny datum, ale vraj numerologovia hovorili, ze nie je priaznivy... tak ktovie ljenocka, ale nemysli tolko na to :-) ved uz mas takmer vsetko zariadene... dobre to dopadne. ako sa mi to lahko hovori, vsak? tak ja mozem povedat, ze po troch mesiacoch uz na svadbu takmer ani nepomyslim... teda nepomyslela by som, keby kolegyna buduci tyzden nevydavala dceru :-) my tu mame tusim stale take svadobne ovzdusie, ale doma na to uz takmer nemyslim. akurat ked pri upratovani obchadzam album so svadobnymi fotkami :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby, sa Vam tu trosku nanominujem... Neviete mi poradit, kto v okoli Trnavy robi ten samoopalovaci nastrek? V meste som nikoho nezohnala. :-( Ste tu jeden cas spominali jednu tetu z Hlohovca, mozete mi prosim poslat na nu kontakt do IP. Dakujem za pomoc ;-)
Odpovedať
ahoj dominika no, najbližšie na rane so svadbičkou som asi ja :-D :-D vivere ja už by som bola rada, keby tá svadba bola aj zajtra :-) :-) katrin ja som tiež chcela v piatok dovču a vraj máme školenie, takže môžem zabudnúť :-|
Odpovedať
ljenocka, ani sa ti necudujem :-) lenka 22, v HC bola na nastreku tusim hanka_april
Odpovedať
lenka 22 veru, skús napísať hanka_april internú poštu, nech ti dá kontakt na tú tetu.... neviem, či je hanka na dovolenke, ale dlhšie tu nebola... tak preto skús radšej internú poštu - tú si určite nájde...
Odpovedať
Profilova fotka
vivere, ljenocka, dakujem Vam za info. Uz som jej napisala, tak dufam, ze skoro odpise... Aj ja som pozerala dozadu, ze tu hanka_april dlho nebola. No nic, dufam, ze to do soboty stihnem :-p
Odpovedať
jáááj, leni, tak ty to máš tak trošku na knapp :-) ale vieš čo, v nutnom prípade sa pohrab nejaké tie stránky dozadu... hanka mala svadbu tuším 19.4., tak skús dátumy ešte predtým a myslím, že do tejto témy písala aj kde sa to nachádza.... tak aspoň podľa toho by si to mohla možno nájsť niekde na nete a objednať sa.....
Odpovedať
lenka22, nemas za co ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jasne baby, bude to o chlp... x-) Musim dobehnut vsetko, co som doteraz nestihla. Majte sa pekne. Papa
Odpovedať
Článok sa načítava...
tak držím palce, leni, nech to všetko dobre dopadne :-)
Odpovedať
Profilova fotka
vivere... no mne sa dari celkom fajn.. :-) dakujem, ale nechce sa mi pracovat a chcela by som aby sa nam podarilo mimco... tak uvidime... ljenocka a tesikujes? alebo je aj trosku stresu? zhonu? uz to mas za par dni :-)
Odpovedať
dominika noo, aj tesikujem, aj stresujem :-) ináč som si na teba spomenula, lebo idem na nehty /geláče/ v stredu v BA a veru keby sa mi niečo stalo a nejaký odletel, tak neviem, neviem, kam by som zašla :-) ... tak som si spomenula na teba, že ty by si bola možno moja posledná záchrana :-D ... si vôbec v tom termíne v TT? inak ja už by som tiež prijala mimčo.... dať si takú pauzu z práce a mať na starosti také malé uplakané :-D
Odpovedať
dominika, tak drzim palceky, nech su cim skor dve ciarocky :-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ljenocka, jasne, ak by si potrebovala daj vediet... ale tak snad nezlomis... a drzim palceky aby vsetko dopadlo tak ako ma a ako si predstavujete.. ;-) vivere, dakujem ti.... :-) uz by veru mohli byt..
Odpovedať
Profilova fotka
Čaute, kočka, Lenka22, vo svatého pasáži na poschodí pri solárku niečo také robili (sun-tan), ale treba to overiť, pred rokom to bolo ešte aktuálne. Lienka, to myslíš vážne, že kľud v práci vymeníš za malé úplakané? Ja to teda chápem, ale ak nemáš ukážkové dieťa, tak... Náš napríklad spal v celku 2 hodiny z 24. Celých 6 týždňov. Potom 4 hodiny úhrnom za deň až do jedného roku, kedy sa naučil spať 5 hodín vkuse v noci. Ja som spávala s otvorenými očami počas vychádzky. keď bol hore neustále vyžadoval pozornosť alebo mal hubu otvorenú - plakal, mrmlal, jedol, zvracal. KeĎ náhodou mal pusu zatvorenú, tak bol v pohotovosti druhý koniec. Ja neviem, ako sme to vydržali. Kamarátka má chlapca rovnako starého ako je náš a po 14 mesiacoch mali druhé. Ja by som sa bola obesila, keby som mala v tom čase druhé. Teraz ho neviem dostať z postele a niekedy s nami nezorozpráva aj niekoľko dní. Tak si nevybereš... Dominika, počkaj na koniec jesene, bude. ;-) teraz je moc horko...
Odpovedať
dominika napíš mi pre istotu do IP tvoje telefonne číselko... jeden nikdy nevie, aj keď dúfam, že sa mi nič nezlomí.... :-D ďakujem, dúfam, že teda naozaj všetko vyjde.... /aj nám svadba, aj tebe s tými dvoma čiarkami, ako píše vivere :-) /
Odpovedať
Profilova fotka
Ljenocka, dakujem za podporu, dufam, ze to bude OK. Ahoj Michala, no presne na tu firmu som sa spoliehala a viac-menej som tam sla minuly tyzden na istotu, a vraj firma je zrusena ani mobil nefunguje. No parada..... a hanka_april sa mi neozyva... :-(
Odpovedať
michala no, veru ver-never momenálne by som vymenila.... kľud v práci veru nemám... skôr stresy a nekonečné hodiny nadčasov a za akú cenu??? ja viem, že malé baby je záväzok na celý život, ale myslím si, že vychovávať nového človeka má aspoň nejaký zmysel, kdežto v práci ten pocit nemám..... človek za sebou v práci dohromady nič nezanechá.... a ja dúfam, že dieťa bude mojou životnou "vizitkou" :-) . Som si vedomá starostí, ale i radostí /dúfam/ a myslím, že som na to pripravená..... teda dúfam.... :-D . takže začiatkom roka ak by som tiež zbadala dve čiarky, tak by som bola rada :-D
Odpovedať
ljenocka, tak aj tebe drzim palceky k dvom ciarockam ;-) :-)
Odpovedať
vivere, ďakujem.... ale my ešte chvíľočku počkáme...asi do jari... a vy? aj vy sa snažilkujete, či ešte nie?
Odpovedať
aj my este chvilocku pockame... asi tiez do jari, ale asi az tej dalsej :-) a v tom, mozno to pride aj skor... ja mam stale pocit obrovskej zodpovednosti a mam aj strach z toho vsetkeho, co pride... ale ja o vsetkom prilis spekulujem, takze by som asi mala prestat spekulovat a radsej konat :-D zhrnula by som to asi tak, keby bolo, dobre, ale ked este nie, tiez dobre :-)
Odpovedať
vivere chápem, čo tým myslíš.... :-) nenahnevala by si sa, keby to bolo aj včul - aspoň by sa to tak nejak rozhodlo samo - ale keď to nebude hneď teraz, tak sa tiež nenahneváš... :-) ja mám tiež strach z nového - hlavne keď vidím tie malé "uzlíčky", tak sa bojím, či sa o to budem vedieť postarať,.... či budem vedieť, prečo plače a tak..... ale dúfam, že hej :-D
Odpovedať
no, budeme sa snazit porozumiet "uzlickom" :-) ja uz dnes konecne prcham. papa
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby, chodim teraz skor na "modru strechu" alebo skor na cervenu 8-) ale nie, mala som toho vela v praci a odchadzam skor kvoli bytu, uz finisujeme, tak paradne, ze som vcera zistila, ze mi chyba jedna cast postele, ale to je jedno....dufam, ze sa mate pekne a dovolenkujete :-) Ljeni, uz sa ti to krati,co? :-D ja uz ani nejak neviem, ze nejaka svadba bola :-| ale pride zima budem cumakovat na DVD, to dozeniem :-) lenka, mas IP :-) miska, cez vikend vyslo zo svagra, ze ti nezaniesol este tu fontanu ]-( tak dneska by si ju tam mala mat :-) DAKUJEM! :-)
Odpovedať
ahoj hani... my že si niekde na dovolenke..... inak ešte stále sa chystáte do toho hotela, kde sme my boli dovolenke?? že by som ti poslala nejaké referencie a foto.... :-) no, veru... nám sa to kráti..... :-D ... začína také "echtné" bruchabolenie :-D
Odpovedať
Profilova fotka
leni, dovolenku sme nakoniec zruslili, lebo....lebo domace kino za 70 tisic :-( no nic, uzhodli sme sa, ze na jednej dovolenke sme uz boli a ze radsej skompletizujeme byt...a nejak sa mi to aj nakopilo v praci, ze asi by mi ani nedali, hoci nejak zaciatkom septembra by som este par dni vzala...uvidim...ale referencie mozes dat aj tak, ja rada "popocuvam" o co prichadzam 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj, Hanka,... davno si tu nebola... tusim si si aj vymenila fotku v profile... baby ja som fakt blba... idem z vecka tu v praci, kukam na bok do zrkadla a nevsimla som si, ze dvere , ktore su tam su nedobre otvorene a nabrala som ich pravou stranou tela( koleno, plece), este ze nie v ksichtikom... ach jaj, to som cela ja.. tak ma odhodilo naspat dozadu... au au au, boli ma cele koleno... kyptava som...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?