Nevesty z Trnavy, pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte trnava a okolie, nemali ste niektora skusenost s phoenixom na kapitulskej?
Odpovedať
a nechápem tých zákonodarcov.... .ešte stále 97 % ľudí v SR má svadbu v sobotu.... tak potom načo to je?? pre tie 3 % ktoré majú svadbu v piatok alebo iný deň v týždni?? fuuuuj, hanba zákonodarcom :-D :-D :-D :-D . nepodporujú manželstvo :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-D
Odpovedať
ljenocka, bus rada aspon za tych druhych, dlhe roky ziadne volno podla zakona nebolo.... takze je to aspon prva lastovicka v tom to zmysle.... ja si nestazujem, 1.5. bol sviatok, 2.5. som si zobrala dovcu, 3.5. som sa vydala, 4.5. som oslavila 25ku, a 5.a 6.5. som mala tiez dovcu, takze mi bolo hej... :-) ;-) :-D
Odpovedať
elanor a práveže mne personalistka tvrdila, že volakedy to boli dva dni..... tak mi to aspoň tvrdila, že teraz sa to zmenilo a že je už len jeden.... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, 1) tá káva je OK, kto má čas, zastavte sa. 2) boli dva dni a pár rokov po nežnej sa to zrušilo. Teraz je jeden na deň sobáša. To by ste sa čudovali koľko ľudí má svadbu v iné dni ako sobota... Zákonodarci nepotrebujú podporovať manželstvo, oni musia podporovať rodenie detí, veĎ kto bude na nás robiť? ZA hlbokého totáča mal volno iba svedok. A dokonca bol problém, ak náhodou sobáš vyšiel na pracovnú sobotu. To bolo treba iné potvrdenia na ulievanie sa z práce...
Odpovedať
elanor, mne tiez padol sviatok 8.5. vhod :-) takze stvrtok volno, piatok dovolenka, ci vlastne plny harmonogram dna, pondelok zasa dovolenka a v utorok uz v praci a potom torty, kolace, torty, torty a este torty do mraznicky :-) miska, mozem sa aj ja zastavit? :-) ale sa vtieram co? a ani neviem, kde sa mam zastavit :-) zartujem, samozrejme. :-) ale ked ja uz sa v tt skoro nevyskytujem :-(
Odpovedať
Profilova fotka
vivere, IP
Odpovedať
Profilova fotka
caute vsetky... zrovna som prisla z prace... a total vystavena... takze nebola ziadna chut ani do mesta nahanat topanky ci daco ine... nasla som par topanociek - tu na nete ktore sa mi pacia... http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... tieto sa mi velmi pacia... len keby neboli spicate... su jednoduche a pre mna zaujimave... a tieto http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... su este v pohode, ked nenajdem nieco co mi bude lepsie "ladit" zacnem zhanat tieto... pekny vecer vsetkym...
Odpovedať
@cerler velmi elegos topanocky...nespomeniem si, kde som nieco pekne a podobne videla..dnes v kocke (tusim tak sa tomu hovori - nie som z trnavy, tak len sa ucim) skratka tam , kde je dm-ka u cinanana prizemi som pozerala topanky spolocenske biele a zlate a kremove, take, no keby ine neboli, tak by aj tie usli, keby fakt akoze horelo..stali okolo 600-800 sk...ale taketo pekne urcite bneboli.. @michala mi napadlo, ze musim nieco este dorobit, co ma uz nahanaju jak zdutu kozu, k tomu mi prislo, ze mam zajtra stretko ejdno v blave, takze stuplikovi bolo treba vybavit "prazdniny a bufacenie" u babky a dedka, takze ju zbalit odviezt a tak..a tera sedim nad robotou a musim robim nieco podobne, ako si nas bola volakedy byvala poziadala...musim spravit ponukovy "list" , ktory zajtra odprezentujem..ty kokso...a to som mala ist na sono prsnikov a na jedno stretnutie kvoli robote..no naklonujem sa? podme do kelu na kavu...
Odpovedať
Profilova fotka
caute, dobre ranko :-)
Odpovedať
ahojte, cerler, tie prve topanocky sa mi pacia ;-)
Odpovedať
čau hani :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
tak ako to dopadlo leni? :-)
Odpovedať
myslíš včera?? :-) no, trošku zmätok s vínom... :-D :-D najprv mi doniesli namiesto rulandského bieleho akési gazdovské neviem čo.... vôbec to nemá vignetku vinárstva doľany odkiaľ to víno malo byť.... je tam vigneta nejakej "firmy" z dolných orešian a presviedčajú ma, že to je z dolan, že oni len lepia iné etikety.... červené víno mala byť frankovka modrá a je z toho nakoniec svatovavrinecké.... a keď som nejak protestovala, tak povedal, že oni to tam teda odvezú, ale že on to pozná, že oni tam len prelepia etikety a dajú mi to isté víno...... no tak čo na to povedať??? rezignovala som, naložila do auta a išla preč :-D :-D :-D :-D . niečo s tým vymyslíme a podelíme nejak do výslužiek a na hostinu si dáme svoje domáce vino....... ja už nejak nemám silu sa s ľudmi dohadovať.... :-D :-D Michala toho bola účastná, môže potvrdiť :-D no a s michalo sme vybavili, čo me potrebovali.... širák mám, ešte som si aj pierka dokúpila a tak... no musíme po tej mojej svadbe dať kávičku všetky..... už mám auto, tak som motorizovaná, takže by pre mňa nemal byť taký problém doraziť do TT.... :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak to je super, v Dolanoch mam kamarata, su tam skveli vinari...ved sprav kostovku a uvidis, ake je :-D :-D
Odpovedať
mám ho v aute v kufri, tak dnes večer okoštujeme :-D :-D práve ja poznám víno do Dolan, že je výborné... tak preto som ho chcela..... no tak som zvedavá, čo za prekvápčo nás čaká v tých flašiach :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ale tak hadam nebudu az taki oní, ze by ti dali nejaky hnus :-p :-D ja som sa momentalne dala na vodku s ananasovym dzusom, neviem preco, ale od vina mam nejaku kyselinu...to si davame len s maminou v nedelu k obedu :-D :-D
Odpovedať
inak ja som vinár, ale v poslednej dobe tiež premýšľam, že prejdem na niečo iné....lebo mi to už nejak "nereže"..... len som neprišla na to, že na aký druh prejdem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no na svadbe na mineralku a po svadbe uz bsetko doradu :-D :-D :-D
Odpovedať
pekne si to napísala :-D btw. ja po sebe všetko opravujem 10x, lebo neviem už písať s dlhými nehtami... ešteže som dnes len do 11.30... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no ja by som mala asi tiez skor citat, kym poslem..ja uz som tiez taka stastna, ze dnes posledny deeeen x-) :-D
Odpovedať
to neva....šak sa chápeme, néé?? :-D :-D prípadne si niečo domyslíme :-D jééj, ani mi nehovor.... sa tak teším, že už pôjdem preč z práce a budem doma...... :-D tak na mňa v sobotu baby myslite, nech nám to dobre dopadne :-D :-D ...
Odpovedať
Profilova fotka
hej, ja som uz dneska pocuvala aj pocasko ;-)
Odpovedať
a čo hovorili?? ráno hmlisto, poobede tak isto a večer tma...že? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
nieco v tom zmysle :-D :-D :-D
Odpovedať
tak v tom prípade som úplne kľudná :-D :-D :-D kolegyňa mi akurát hovorí, že sa jej snívalo, že mi bola na svadbe a že som mala šaty jak tie grécke bohyne.... to ma pobavila :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no inak tebe by taky styl aj isiel veru :-) a s tym fotenim uz si rozhodnuta?
Odpovedať
ja mám široké boky... si myslím, že by ma to ešte rozšírilo :-) no, keďže vyzerá pekné počasie, tak budeme len v TT....pôjdeme k hrubému kostolu a tam niekde sa pomotáme....
Odpovedať
Profilova fotka
od kedy som videla 300, tak sa mi ten anticky styl velmi paci, toe zeny vyzerali velmi "zensky" :-) to bude super x-)
Odpovedať
inak aj mne sa také šaty páčia... biele, na ramenách také "nazberané", pod prsiami prestrihnuté a dole také širšie.... len ja si myslím, že by som v tom vyzerala jak "hromotlk" :-D :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?