Nevesty z Trnavy, pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte trnava a okolie, nemali ste niektora skusenost s phoenixom na kapitulskej?
Odpovedať
Profilova fotka
takze nevie ziadna tie uradne hodiny? ja to nemozem najst na nete :-(
Odpovedať
vivere ďakujem za chvály :-D som strašne zvedavá na foto od fotografa.... myslím, že niektoré tie naše ksichty budú fakt k popukaniu :-D :-D
Odpovedať
ljenocka, dufam, ze uvidime aj profi fotky ;-)
Odpovedať
jasnéééé :-) ....
Odpovedať
tesime :-)
Odpovedať
ja už by som ich najradšej videla, ale nechcem fotografa urgovať, viem, že je s tým kopa roboty.... tak musím byť trpezlivááá :-D :-D
Odpovedať
@ljenocka tu je adres a cislo..skus zavolat... Rímsko-katolícky farský úrad Tel: +421/33/551 44 24 M. Sch. Trnavského 3 917 01 Trnava
Odpovedať
ahojte: ljenocka: rimsko-katolicky farsky urad sv. Mikulasa Trnava uradne hodiny: pondelok-piatok od 10-12 hod., od 15-16 hod.
Odpovedať
baby ja som asi nejaká divná... prečo mám volať na rím-kat úrad??? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte.... no vidim ze stale spekulujete co je so mnou... :-) nie som urcite v nemocnici, neboj sa Kati. :-) som doma na PN.. citam vas kazdy den.. ale este som sa chcela vyhnut otazkam typu "si tehotna?"...preto nepisem.. Lebo, ano som tehu, na sono idem az zajtra lekarovi, tak verim ze to bude v poriadku... a ked mi povie ze je to v poriadku tak az potom som vam chcela napisat. ja len proste nechcem kricat huraaaa popredu.... tak mi drzte palceky na zajtra.. no a ked uz som tu, tak Leni, prajem vam vsetko najlepsie do spolocneho zivota. velmi vam obom gratulujem, nech je vam stale spolu tak krasne.. ;-) skoda ze som nevidela fotky....pozeram ze baby uz videli..
Odpovedať
Profilova fotka
dominika: jeeeej!!!! tak gratulujem, uz sme to tusili.... a mes nejake problemy, ked si radesj PN??? DUfam, ze nie :-)) mojej kamoske sa predvcerom narodilo babo, sice o par tyzdnov skor , ale nemusi byt ani v inkubatore, ona bola na umelom oplodnení, az na tretí krát to vyslo, tak sa tesim s nou, aka je stastna.. tak hadam to vsetko dobre dopadne.. vidis, aj sa vam to vcelku rychlo podarilo :-))) super!!
Odpovedať
Profilova fotka
dominika: a poriadne papaj !!!!
Odpovedať
Článok sa načítava...
@ljenocka chcela si uradne hodiny na farsky urad pri dome sv.mikulasa...alebo som nieco poplietla resp. nepochopila? :-N a kedze som nenasla uradne hodiny, tak som poslala tel. cislo, ze si zavoals a istis..a potom nelly doplnila uradne hodiny... @dominika drzim palceky... :-) @katrin21 ahojcek...
Odpovedať
Profilova fotka
Kati, nemam ziadne problemy.. len som chcela ostat doma, kvoli tomu aby som mala pohodu a ziadne stresy z prace... Mimi je pre mna dolezitejsie ako praca. tak radsej oddychujem ako sa da a navyse mam aj nevolnosti, neviem si predstavit ze by som bola v robote takto a este aj cestovala kazdy den.. to nie.... lekar ma bez problemov nechal doma... a papam, jak za styroch :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a dakujem Kati... ;-) lomnicka, tebe tiez :-)
Odpovedať
@dominika mudro mas...doma pekne v pohodicke treba byt... ;-) inak, medzi nami babami, vcera a dnes nerobim nic ine len cumim na tv, kde, jak naschval, su programy o svadbach a babatkach...tak si viete predstavit, ze cely cas rumazgam...a to musim nieco porobit a telefonovat a taaaak...sedim s krabicou vreckoviek a fnukaaaam...pomooooc... ;-( :-N =-) :-.
Odpovedať
Profilova fotka
lomnicka: ale nefnukaj... aj ja chcem babo strasne moc a danko az trochu neskor, tak aj ja smuuutim, ale musime to nejako prezit.... ja by som ho chcela hned... tento rocnik inak bude poriadne silny, tolko bab , kamosiel, znamych je tehotných... velmi vela...
Odpovedať
Profilova fotka
ja mam 3 kamosky teraz tehotne.. fakt je ich strasne vela celkovo.... ci vidavam... :-)
Odpovedať
lomnicka ja mam cul pustenu stv2ku a tam je dokument o vyvoji babatka... a co ma mama jest, ci njest a pod. mno nech som informovana, keby nahodou... :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a co ste vy vsetky dnes doma? mate volno?
Odpovedať
Profilova fotka
ja som v praci... ale o pol jednej prcham.... idem sa vycapit na to posledne slniecko a utuzit opalenie :-))
Odpovedať
Profilova fotka
Dominka: ale si mi tu uz fakt chybala... este ze si dala o sebe vediet, uz som rozmyslala, ze ti napisem sms, ci zijes :-)) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-) to je mile od teba Kati, ze som ti chybala.... ale kludne si mi aj sms mohla napisat :-)
Odpovedať
domi - som "uspesne" nezamestnana tak ficim na profesii a pod.....
Odpovedať
Profilova fotka
domi: no mohla, ale mala som pocit, ze nechces byt vyrusovana, ked si bola taka tajomna :-) ;-)
Odpovedať
dominika ahoj, tak teda ešte negratulujem, budem až potom, keď sa potvrdí, že všetko OK... ale hrozne moc držím palčeky, aby to bolo všetko v pohode.... veru, aj ja by som už chcela :-D :-D . čím ďalej tým viac :-D :-D a pošlem ti do IP odkaz aspoň na také amatérske fotečky z našej svadby... lomnicka no ja so nechcela úradné hodiny... ;-( . asi sme sa nepochopili.... nevadí..... a ty by si chcela baby, lomnicka??? či len tak, ťa to privádza do takého stavu "na mäko", keĎ to pozeráš??? aj ja som v práci.... zarezávam, ale nebaví ma to.... a už mi volala mama, že mám doma sobášny list, tam môžem budúci týždeň vybavovať nové doklady....
Odpovedať
už to vidím - tie úradné hodiny chcela smejulienka..... a práve som si spomenula, že tie krásne šaty - fotka pri fontáne - nám ukazovala smejulienka.... ozaj, smeji, ako pokračujú prípravy???? všetko klape???
Odpovedať
Profilova fotka
Leni, dakujem ti :-) zajtra dam urcite vediet.. a fotecky som si pozrela bola si kraaaaaaaaaaassna... a velmi stastna na foteckach.. :-)
Odpovedať
tak sa drž, dominika... a potom konečne dáme všetky tú dlho plánovanú kávu :-D :-D . už sa teším :-D a ďakujem :-) . som to tu už písala, že sme akísi ešte viac zalúbení od tej svadby.... neviem čím to, ale fakt zo mňa opadol v ten deň všetok stres a bola som len hrozne šťastná - šťastná, že si beriem toho môjho :-D Tak dúfam a pevne verím, že takto budem hovoriť i za 30 rokov :-D :-D
Odpovedať
Ahojte babenky. My budeme mat svadbu o dva tyzdne a uz mam stresy.Zavidim Vam ze uz to mate za sebou.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?